Zawodnik567
ONE FC Heavyweight
Rozwalił mnie ten tytuł.
,,Zasuwałem na etacie"
W świecie influ brzmi trochę jak - grzebałem w śmietnikach.
,,Zasuwałem na etacie"

W świecie influ brzmi trochę jak - grzebałem w śmietnikach.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.



Nie znam gościa@Dawid _Ozdoba-Legenda
Znasz jakiegos bartolongo? Właśnie grozi Denisowi Z, że go potnie nożem.
Na ślizgawce w wątku Famemma jest shot.


I co śmietniku, nie żyjesz tą patologią?I co tam u murzyńskiego, jakieś info? Czaruś prowadzi strimy swoje?
Wybieram: przemocI co śmietniku, nie żyjesz tą patologią?


Plastuś będzie wytargany za uszko, czy krasnal schowany?

Mogliśmy już mieć debiut Maciusia w marcu.

Nadal grzeją to gówno.


Ciekawe ile dostaje od Stake za promowanie hazardu.
Jak się to skończy, chorobą weneryczną?

Walka w K-1, to Marta ją zrobi. Ale chociaż będziesz mógł posłuchać głosu Izy znówBOGINI BADUREK POWRACA TAK JEST
View attachment 141499
