Fame MMA gala youtuberów

Zrzut ekranu (71).png
 
Nawet niezła walką Taxi Złotówy. Powinien dostać kolejną walkę na Fame

Fame coś angażuje sobie zagranicznych ambasadorów. Najpierw w USA Butterbean, a teraz to.

Ciekawe czy się znowu nie przejadą jak na tym Fame UK -wypłacili w końcu wszystko co obiecali? :muttley:
A jak tam z tą organizacją Czeczenów? Nie mają problemów przez wojnę na Ukrainę i sankcje?
 
Fame zaczyna wrzucać coraz więcej rzeczy po angielsku.

Podbój świata nadchodzi...





Wg mnie budują coś pod sprzedaż tych podejrzanych tokenów i tyle. Mocno popłynęli na tej gali w UK i wątpię żeby chcieli tam wracać. Widać było, że tam temat nie ugryzł i nie mówię nawet o samej gali ale konfach, konfliktach. Tam ludzie mieli to dosłownie w dupie ale jak masz na co dzień Premier League to po co ci inne sporty :) W USA też już ktoś kilka razy próbował gale influencerów i nie zadziałało. W sumie tylko chyba u nas i może u rusków to jest tak popularne
 
Wg mnie budują coś pod sprzedaż tych podejrzanych tokenów i tyle. Mocno popłynęli na tej gali w UK i wątpię żeby chcieli tam wracać. Widać było, że tam temat nie ugryzł i nie mówię nawet o samej gali ale konfach, konfliktach. Tam ludzie mieli to dosłownie w dupie ale jak masz na co dzień Premier League to po co ci inne sporty :) W USA też już ktoś kilka razy próbował gale influencerów i nie zadziałało. W sumie tylko chyba u nas i może u rusków to jest tak popularne
Gala w USA youtuberzy vs tiktokerzy była klapą ale większość walk braci Paul dobrze się sprzedało zresztą to freakowy boks, a nie mma
 
Gala w USA youtuberzy vs tiktokerzy była klapą ale większość walk braci Paul dobrze się sprzedało zresztą to freakowy boks, a nie mma
ale kto tam był:
-same topy zasięgowe
-ludzie z ufc, a dla odbiorców niedzielnych to ci z UFC to jakby gilem człowieka zabić mogą
-maszynka do kasy aka Floyd
 
polowa zawodnikow fame mialaby problem z wywiadem w jezyku angielskim ludzie o czym wy mowicie jaki podboj swiata
juz to widze jak ludzie w japonii beda wykupowac ppv dla walk polskich influ z milionem follow na ig
 
Wg mnie budują coś pod sprzedaż tych podejrzanych tokenów i tyle. Mocno popłynęli na tej gali w UK i wątpię żeby chcieli tam wracać. Widać było, że tam temat nie ugryzł i nie mówię nawet o samej gali ale konfach, konfliktach. Tam ludzie mieli to dosłownie w dupie ale jak masz na co dzień Premier League to po co ci inne sporty :) W USA też już ktoś kilka razy próbował gale influencerów i nie zadziałało. W sumie tylko chyba u nas i może u rusków to jest tak popularne


Te galę jeśli się zmieszają z obcokrajowcami na moje na 99 procent będą w Polsce. Będzie komentator angielski i tyle. To nie będzie podbój Japonii czy Holandii. Będzie tworzone uniwersum, gdzie zagraniczny typek lubiący freaki wykupi sobie ppv na Japończyka itp.

Ja tak to widzę, a zawsze jakiś, procent świata wykupi sobie taką galę, wątpię by tylko przez krypto Fame coraz więcej pisało po angielsku na socjalach.


Jeśli w to pójdą to już w ogóle będą mogli być mega zasięgowym potworem.
 
Back
Top