Fame MMA gala youtuberów

Ferrari niezłe wyświetlenia ma pod filmami
Zrzut ekranu (70).png
 
Kurwa wszedzie krew, nawet na suficie a chłop nie jest nawet pocięty xDDDDD


Ferrari utrzymuje że krew lała się z operowanej ręki oraz pamiętaj że krew Ferrari była na maczecie i wtedy krople poleciały na ścianę gdy gościu się nią zamachiwał.

Uwierz mi że jak masz np ucięty głupi palec to idzie tej krwi w cholerę.

Ciężko zobaczyć rany Ferrari bo ma tą rękę schowaną ale ja nie wierzę w takie cyrki , że chłop bawiłby się w tak udawaną akcję.

Mi bardziej śmierdzi przebieg zdarzenia jeśli już coś.
 
Zaatakują rynki międzynarodowe pewnie. I będą znani ludzi z innych państw.
średnio to widze, może jedynie UK, niemcy holandia czyli skupiska Polaków i polaczków
Azja już 20 lat miała frik fajty na Pride, więc kto wie. A rynek jest gigantyczny.
tylko że tam były friki z prawdziwego zdarzenia a poza tym jak kitajec ma kupic ppv na linkiewicz bądź boxdil ma zrobic konferencje z wietnamcami z tik toka :)
 
To są ambasadorzy ich NFT, nie potrafisz czytać?
I tak nie zobaczy bo stary już ma tak mozg ztotalitaryzowany że pół forum poblokowal i czyta tylko to co chce zobaczyć. Każdy kto ma inne zdanie niż on ma błocka. Wygląda na to że w komuna w głowie do teraz zostala
 
Nie chciało mi się tego oglądać, mówił coś jeszcze ciekawego??
Mówi, że zna imiona i nazwiska tych co go napadli i przekazał rodzinie oraz zaufanym osobom materiał dowodowy który będzie opublikowany jak coś mu się stanie. Polański mógł być zamieszany nie potwierdza ani nie zaprzecza.
 
Back
Top