Fame MMA gala youtuberów



Słabo, fajnie że show w Polsce istnieje ale pro-wrestling z Trybsonami i Złotówami to nie jest coś co mnie zainteresuje. Z resztą Pawłowski jest od już od jakoś 20 lat pośmiewiskiem w Polskim środowisku wrestlingowym, więc kiepska reputacja.
 
Hehe pizdeusze wyjaśnione! Ha ha

Jakie pizdeusze przecież to ultra ciężka patola. :cool: Czytam tak od 5 lat na cohones.


Patogale :mjsmile:


Takiego Filipka to pewnie 2 dobrych sebixów 15 letnich by skopało i miał łzy w oczach. :cool:


Na freakach nie było jeszcze ani jednego dobrego patola /sebixa. 99 procent kadry zrobiłoby w majty na sebixowych rejonach.
 
Last edited:
Najbliżej był Synthol ale poszedł siedzieć za rozboje z bronią . 2 takiego nie widzę , takie to patogale jak cholera :lol:

Olejnik czy Popo :lol:
 
Jakie pizdeusze przecież to ultra ciężka patola. :cool: Czytam tak od 5 lat na cohones.


Patogale :mjsmile:


Takiego Filipka to pewnie 2 dobrych sebixów 15 letnich by skopało i miał łzy w oczach. :cool:


Na freakach nie było jeszcze ani jednego dobrego patola /sebixa. 99 procent kadry zrobiłoby w majty na sebixowych rejonach.
Nie twierdze ze patola, ale pizdy. Idą przez miasto, bujanka na maksa a jak coś się dzieje to... ‚raxon: trzeba mu było gazem zajebac’
Chude leszcze i tyle. Typa filmik ich wyjaśnił. Amen
 
Czyli sprytnie KSW i FameMMA zawarli małżeństwo z rozsądku widząc, że obie organizacje mają problemy a Czeczeni z organizacją freakową są ciężkim rywalem, bo to firma kompletnie nie patrząca na exel?
 
Czyli sprytnie KSW i FameMMA zawarli małżeństwo z rozsądku widząc, że obie organizacje mają problemy a Czeczeni z organizacją freakową są ciężkim rywalem, bo to firma kompletnie nie patrząca na exel?

High Leauge podobno dobrze płaci, produkcja pierwszej gali była na bardzo wysokim poziomie.
 
Nie wiem co Lewy ma ciągle z tym że freaki mają się za zawodników MMA. Oglądam wszystkie konfy od ery Freaków i nie wiem czy choćby 2 na 300 osób krzyczało że są zawodnikami MMA.

 
Last edited:
Nie wiem co Lewy ma ciągle z tym że freaki mają się za zawodników MMA. Oglądam wszystkie konfy od ery Freaków i nie wiem czy choćby 2 na 300 osób krzyczało że są zawodnikami MMA.


ból dupy. Kawulski pewnie więcej wyciąga na filmach niż Lewandowski na KSW to zaczęły się zabawy w bycie polskim związkowcem ala Grzegorz Lato tylko w MMA :suchykarol:
Muszę poszukać recenzji jego książki: będzie kozackie kołczowanie
 
Back
Top