Fame MMA gala youtuberów

Kto jest tym Krakenem? : DD

Bonus lufa pytanie z Panią Dubert ?

:waldeklaugh:

Widzę, że teraz patolek z torunia będzie jednocześnie prawilniakiem - co za poruszający post - wypierdalać do roboty, a nie żerujecie na uczciwych obywatelach !
 
Last edited:
ktos mi powie dlaczego oni tak pozna oglaszaja swoje gale ?
cos mi sie wydaje ze gala bedzie w pazdzierniku bo strasznie cicho o tym zeby cos we wrzesniu mialo faktycznie byc
 
Właśnie o co chodzi, że niby we wrześniu gala, a tu żadnego zasrywu famem na jewstubie?
 
Ha, ha: pisałem, że pewnie niedługo Igor Jakubowski po przygodzie w BB skończy w FameMMA:

Chciał być sportowcem, medalistą olimpijskim, nabił się kontuzji, PZB nakazywał mu walczyć z kontuzjami, z leczeniem nie było cudownie, samochód musiał sprzedać na operacje (ja wierzę w tą wersje zdarzeń, bo polscy związkowcy -tak samo skończy amatorskie MMA): a weźcie zdelegalizujcie ten sport olimpijski w cholerę..


Przecież już samo to, że Najman jest jedną z legend, boksu i MMA w Polsce, to o czymś świadczy, najlepsze są pseudo-autorytety ala'Saleta, który nie dość że w walce z Najmanem, dał się mu prawie ubić i pomógł mu sędzia, to jeszcze te pierdololo "Marcin nigdy nie był sportowcem", zanim Najman mu bzyknął żonę, jego wypowiedzi o Najmanie były zupełnie inne...

Drugi raz obejrzałem walkę Najmana vs Saleta I. Faktycznie Najman dużo ciosów zadał, ale dużo czysto nie trafiał. Przecież po tylu ciosach to rywal powinien mieć coś więcej na twarzy, leżeć nieprzytomny, a nie czoło poobdzierane.
 
Niedługo będą ogłaszać pewnie, ale myślę, że tych 6 pojedynków się odbędzie na tej gali.
Isamu vs Rafonix
Dawid Malczyński vs Olejnik
Bonus vs Najman
Kruszwil vs Mini Majk
Marcin Malczyński vs Adbuster
walka kobiet: Linkiewicz vs ??
Do tego pewnie Krycha zawalczy i jakiś raper np Rest.
 
Niedługo będą ogłaszać pewnie, ale myślę, że tych 6 pojedynków się odbędzie na tej gali.
Isamu vs Rafonix
Dawid Malczyński vs Olejnik
Bonus vs Najman
Kruszwil vs Mini Majk
Marcin Malczyński vs Adbuster
walka kobiet: Linkiewicz vs ??
Do tego pewnie Krycha zawalczy i jakiś raper np Rest.
Do tego walki pasuta i dubiela
 
czemu oni to przerwali. przecież po to sie bili żeby jeden dostał .....
ogarnia ktoś?
 
Patrzę, że Fame MMA trenduje na twitterze, myślę jakaś walka ogłoszona, wchodzę, a tu Żyżyński się natknął na Linkiewicz na dworcu PKP :crazy:

Żyżyński spamuje na TT jak wściekły hehe...





 
Last edited:
  • Like
Reactions: J.K
Back
Top