Fame MMA gala youtuberów

Attachments

  • 6CE570F1-47F8-4CD0-AACD-275E938264C3.jpeg
    6CE570F1-47F8-4CD0-AACD-275E938264C3.jpeg
    252.5 KB · Views: 129
Najman w debiucie bokserskim przegrał chyba z prawie odwrotnym Rocky Marciano więc nic mnie nie zdziwi:
http://boxrec.com/en/boxer/31190

Bonus chyba zaczął trenować w końcu. Jeśli Bonus by wygrał to stan polskiego boksu można by określić rowem mariańskim sportu, bo przecież Najman walczył o mistrzostwo zawodowe Polski xD

Ale zdjęcie dojebane mu dali na profil. :juanlaugh:
 
Ptyś z Warsaw Shore były bramkarz z dyskotek od jakiegoś czasu trenuje w Ankosie. Przypadek?
Obstawiam, że zawalczy na 5.
 
Obejrzałem Trybunę Ludu z Kawulskim. Pierwszy wywiad od kilku lat.
Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony: gratulował pomysłu i wspominał o zagrożeniu zdrowia, aby uważać nad bezpieczeństwem zawodników.

Sędziów ringowych nie kojarzę zbytnio. Czyżby bojkot środowiska?

Mała bajera, że w KSW zawsze walczą sportowcy (Najman przegrał w debiucie ze słowackim odpowiednikiem Bonusa BGC!), złamanej nodze (już prawdziwi sportowcy łamią sobie nogi kopnięciami, a co dopiero amatorzy. To, że Pudzian nie połamał sobie nogi w debiucie to cud), ale wiadomo marketing dopuszcza blefy medialne.
 
Tak jak myślałem: odchodzą powoli od patologii przyciągając bardziej normalniejszych ludzi z YT:



Abstrachuje


Niedługo pewnie pojawi się ktoś z WK, stawiam na Owcę. Ale jeszcze nie na tej gali, Paczul to wystarczająca gwiazda na jedną galę, na następną będą starali się skusić kimś innym.
 
Marzy mi się, żeby ktoś wpadł - wyczyścił wszystkich z fame mma, a potem? potem to już koniec!

:devil smile:
 
Back
Top