Fame MMA gala youtuberów

czerwone FAME
niebieskie KSW
zmiażdżeni jak karaluch
2iu9d6u.png
Ta biała linia to FEN? Gdzie jest FFF? Co ty w kulki lecisz.
 
Obejrzałem fame 4

Przed erą Fame nie miałem pojęcia o istnieniu patostreamerów i tej chorej części Internetu.

Zauważyłem, że pierwsze edycje to była promocja tych ludzi. Później z czasem zaczeli dołączać bardziej normalni youtube’rzy np. Pallaside i Meduza.

Coś zaczynają ocieplać wizerunek.

Trzeba pogratulować zawodnikom, że pomimo mocno amatorskiego poziomu nie było dużo fauli taktycznych.

Było serce do walki: kilkaset razy większe niż Najmana xD

Tylko na poprzedniej gali była ta walka Hassan vs Wiewiór, która była na całkiem dobrym poziomie. Teraz nie było takiej walki.

Jestem ciekawy jaki mają plan kilka lat na przód?

Nie znam zbytnio polskiego YT, ale serio jest dużo osób z dużym milionowym zasięgiem zdolnych do walki MMA?

Ci którzy są teraz mogą się szybko zniechęcić po pierwszej kontuzji, bo co by nie mówić –większość trenowała pewnie.

Coś wątpię, aby długo dało się oprzeć galę w 100% na freakach. Zawodowcy MMA się nie opłacają, bo oni myślą, że obowiązkiem prawdziwego zawodnika MMA jest walka w UFC –więc po co ich promować i w nich inwestować?

Zawodnicy K1 i MT byliby dla nich w miarę tani na dopchanie gali, bo oni to już kompletnie za grosze są w stanie walczyć.

Walki: kalenistyka vs trójbój siłowy?

150 kg mięśniaka vs mistrz Polski w zapasach do 70 kg?

Mówili o byciu międzynarodowym: pamiętacie jak skończyła ta gala bokserska YT chyba z UK? Była kontynuacja i sukces organizacyjny?


A Red i ,,jego” FFF: ten człowiek to porażka. Był Różal z KSW: kolorowy Pan przeklinający. Teraz ma na nich focha to wzięli kolejnego pomalowanego Pana tylko w wieku średnim.

Różnica jest tak, że Różal jest bystrzejszy i naturalniejszy. Zarówno fani jak i hejterzy to widzą i słyszą.

Red wygląda jak czarny raper w białej skórze: to nie na polskie warunki.
 
Ja vs 2 youtuberow ?:)
Idź do FFF jako Fit Dzik 2.0
Jak mamy za donejty nie napierdalasz, nie dzwonisz do starych, schorowanych ludzi żeby się z Nich ponabijać, to zwyczajnie tam nie pasujesz.
Do tego fajnie się kulasz- nie masz ani jednego arumentu, żeby walczyć w patolandii.

FFF jak najbardziej.
 
Co sądzisz o rozwoju FFF i Fame MMA?
- Byłem na dwóch ostatnich galach FAME i bawiłem się świetnie. Organizacyjnie też wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ryzyko jest takie, że ludzie mogą się całkowicie zakochać w walce freaków, bo to wygląda jak rasowa uliczna bójka. Co by nie mówić, to starcia weteranów w parterze dla laika nigdy nie będą tak emocjonujące. Nie ma co się na to obrażać, tylko spróbować to zrozumieć. Rozmawiałem ostatnio z wieloma trenerami i ważny aspekt Fame MMA jest taki, że pełno młodzieży zaczęło uprawiać teraz sporty walki, bo chcą być jak ich internetowi idole. Pierwszy boom na MMA był po debiucie Mariusza Pudzianowskiego, teraz oglądamy drugi tak poważny.

http://www.sport.pl/inne/7,102005,2...rozone-srodowisko-ma-obowiazek-patrzenia.html
 
Był Kasjusz
teraz Igor Jakubowski: po olimpiadzie mniej chyba niż 5 tys. followersów na insta, teraz prawie 100 tys. po BigBrother

Kolejny bokser z boksu amatorskiego skończy na FameMMA? xD

Amatorskim boksem to już się chyba nikt nie interesuje? Choć byłbym zdziwiony jak ktoś się jeszcze BB interesował. Może gimbaza co nie pamięta oryginału?
 
Back
Top