Fame MMA gala youtuberów

Jak Ty go nie znasz to na pewno ma kupione suby :tellmemore: W sumie też go nie znam ale pewnie nie jestem jego targetem więc nic dziwnego.
Mowimy o 5 mln a nie 500k. Jak masz jakies pojecie o polskim yt to nie powinienes pierdolic glupot. A jak nie masz, to tym bardziej :latajacaslomkaptysiowa:
 
Jak masz jakies pojecie o polskim yt to nie powinienes pierdolic glupot.
Przecież na tym polega polski YouTube :korwinlaugh:

Nie wiem czy ma kupione czy nie. Wskazuje tylko, że twój argument ma kupione suby bo ja go nie znam jest inwalidą.
 
Rozbiją bank, tym konfliktem / historią żyło chyba pół polskiego Youtube swojego czasu.
No i to powinniscie wrzucic na główną a nie takie gówno jak fff :)
Patologi tu nie ma, Knaziu swoja droga zrobil bardzo fajna akcje charytatywna w postaci klauna z koszalina !
 
Coraz częściej można zaobserwować trenującego na siłowni Blowka (filmiki z Maksymalnie) , to dopiero będzie rozbicie banku z ppv od dzieciaków jak go namówią do walki...

4.000.000 subskrybcji, plus medusa 1.000.000 plus isamu 2.000.000, o czym my mówimy z tym FFF i znanym tylko z bycia bratem Pudziana Krystianem.
 
Coraz częściej można zaobserwować trenującego na siłowni Blowka (filmiki z Maksymalnie) , to dopiero będzie rozbicie banku z ppv od dzieciaków jak go namówią do walki...

4.000.000 subskrybcji, plus medusa 1.000.000 plus isamu 2.000.000, o czym my mówimy z tym FFF i znanym tylko z bycia bratem Pudziana Krystianem.
Wardęga też kiedyś zawalczy.
 
  • Like
Reactions: MZ
Coraz częściej można zaobserwować trenującego na siłowni Blowka (filmiki z Maksymalnie) , to dopiero będzie rozbicie banku z ppv od dzieciaków jak go namówią do walki...

4.000.000 subskrybcji, plus medusa 1.000.000 plus isamu 2.000.000, o czym my mówimy z tym FFF i znanym tylko z bycia bratem Pudziana Krystianem.
Wątpię, że Blow zawalczy, sprawa podobna do Reziego, zbyt dużo kontraktów mogą stracić przez udział w Fame MMA.
 
TVP zabrało się za FameMMA xD
Ja po prostu nie mogę z tego jak do zwykłej napierdalanki dodaje się filozofię:
http://sport.tvp.pl/42584087/piotr-jagiello-wolna-sobota-w-krainie-freakow

Przecież sporty walki to od zawsze masa trash talkingu, patologii, oszustw i agresji, a nie jakiś klub spokojnych, pełnych kultury i honorowych ludzi, którzy agresje okazują tylko w klatce czy w ringu, a tak to są wzorami do naśladowania, ale przecież trzeba mieć trochę w sobie wariata aby kopnąć głowę leżącego człowieka jak piłkę (tylko proszę nie przykład Adamka xD).

Od UFC do FameMMA. A już o Pride z Yakuzą się nie będę rozwijał.
Rzadko można spotkać budynek w którym średnia osób skazanych na metr kwadratowy jest tak duża jak w klubach MMA czy bokserskich podczas treningu zawodowców. I to nie są przestępstwa białych kołnierzyków xD
Prawilne chłopaki, charakterni młodzi gniewni xD
Te napady agresji, szaleństw. Przecież oni się sami przyznają, że nie panują nad emocjami
Przestrzeganie przepisów? Przecież faule taktyczne to codzienność. Nawet wielu się do tego przynaje otwarcie np. Check Kongo.
Promotorzy od Dona Kinga z zabójstwem za długi na koncie, po niektórych polskich promotorów MMA z językiem co najmniej patostreamerów (jak człowiek tak się odzywa przy kamerach to bez kamer jest jeszcze gorzej...). Jeden z najbardziej brutalnych sportów to sporty walki i nie tylko chodzi o samą walkę sportową...

Kliczko mówił jak po upadku ZSRR zawodnicy sportów walki kończyli jako goryle bandytów
 
Jeszcze jednego zapomniałem dodać: taki fajny sport, a większego chamstwa i prostactwa od kibiców na galach sportów walki to tylko chyba wśród kiboli z lat 90 można szukać:
od Brazylii, po USA i niestety też do Polski. Może Japonia trochę inaczej się zachowuje
Pokaz gwizdania, wyzwisk.
Mały przykład:
Cain vs JDS
Cain wygwizdany udzielając wywiadu, bo przegram z chłopem z dynamitem w ręku
Cain vs JDS 2
JDS wygwizdany, bo walczył przez 5 rund, ale czasami można tylko chcieć wygrać, a nie wygrać.
Broń Boże przegra rodak to trzeba pokazać jak się umie gwizdać xD
A w Brazylii ja mam wrażenie, że tylko dzięki profesjonalizmowi UFC jeszcze nikt nie zginął

I przy tym wszystkim robić z FameMMA...
...ostoje patologii?
Stara szkoła TVP xD
 
TVP zabrało się za FameMMA xD
Ja po prostu nie mogę z tego jak do zwykłej napierdalanki dodaje się filozofię:
http://sport.tvp.pl/42584087/piotr-jagiello-wolna-sobota-w-krainie-freakow

Przecież sporty walki to od zawsze masa trash talkingu, patologii, oszustw i agresji, a nie jakiś klub spokojnych, pełnych kultury i honorowych ludzi, którzy agresje okazują tylko w klatce czy w ringu, a tak to są wzorami do naśladowania, ale przecież trzeba mieć trochę w sobie wariata aby kopnąć głowę leżącego człowieka jak piłkę (tylko proszę nie przykład Adamka xD).

Od UFC do FameMMA. A już o Pride z Yakuzą się nie będę rozwijał.
Rzadko można spotkać budynek w którym średnia osób skazanych na metr kwadratowy jest tak duża jak w klubach MMA czy bokserskich podczas treningu zawodowców. I to nie są przestępstwa białych kołnierzyków xD
Prawilne chłopaki, charakterni młodzi gniewni xD
Te napady agresji, szaleństw. Przecież oni się sami przyznają, że nie panują nad emocjami
Przestrzeganie przepisów? Przecież faule taktyczne to codzienność. Nawet wielu się do tego przynaje otwarcie np. Check Kongo.
Promotorzy od Dona Kinga z zabójstwem za długi na koncie, po niektórych polskich promotorów MMA z językiem co najmniej patostreamerów (jak człowiek tak się odzywa przy kamerach to bez kamer jest jeszcze gorzej...). Jeden z najbardziej brutalnych sportów to sporty walki i nie tylko chodzi o samą walkę sportową...

Kliczko mówił jak po upadku ZSRR zawodnicy sportów walki kończyli jako goryle bandytów

czyli tvp bedzie promowac fame i w przyszlosci zobaczymy fame mma na tvp ?
 
czyli tvp bedzie promowac fame i w przyszlosci zobaczymy fame mma na tvp ?
Jakby TVP wzięło w obroty FAME, to ten cały kawulowy FFF z Polsatem może od razu zakończyć działalność przed pierwszą galą.
Zasięgi Fame + TV = rozbicie banku
 
Jakby TVP wzięło w obroty FAME, to ten cały kawulowy FFF z Polsatem może od razu zakończyć działalność przed pierwszą galą.
Zasięgi Fame + TV = rozbicie banku
mi sie wydaje ze z ppv wiecej wysiagaja siana niz otwarta telewizja
 
Coraz częściej można zaobserwować trenującego na siłowni Blowka (filmiki z Maksymalnie) , to dopiero będzie rozbicie banku z ppv od dzieciaków jak go namówią do walki...

4.000.000 subskrybcji, plus medusa 1.000.000 plus isamu 2.000.000, o czym my mówimy z tym FFF i znanym tylko z bycia bratem Pudziana Krystianem.
Tak z ciekawości wyszukalem w jutubie blow, wyskoczyl jakis kanal typa, a tam filmiki :
Jeździmy na slepo po Polsce
Czy Ci sie podobam
Jadalne vs niejadalne
I jeszcze pare innych.
No trzeba przyznac, ze bardzo interesujace. Z checia bym obczail czym zajmuja sie inni,, znani'' jutuberzy, ale szkoda mi czasu.
 
Back
Top