Fame MMA gala youtuberów

Kawul i Lewy 100% Freak Fight Show
po co promowac takich zawodnikow MMA jak oni po 5 latach promocji nawet nie maja 100 tysi lajkow na instagramie?
 
Powiem tak - byłem widzem teraz w łodzi - i to co tam zobaczylem to byl jeden wielki szok i dramat i patologia... caly weekend dochodzilem do siebie bo co zostalo zobaczone nie bedzie odzobaczone
 
Pijane gimnazjum bijace sie na trybunach
Chociazby ta walka gdzie ten Polak przegral (wszyscy to widzieli) a i tak wszyscy wypr...aj do tego zwyciescy jak wzial mikrofon.
Ta Linkiewicz draca sie o cpaniu na caly glos.
 
Pijane gimnazjum bijace sie na trybunach
Chociazby ta walka gdzie ten Polak przegral (wszyscy to widzieli) a i tak wszyscy wypr...aj do tego zwyciescy jak wzial mikrofon.
Ta Linkiewicz draca sie o cpaniu na caly glos.

Czego ty się spodziewałeś, idąc tam? Klaskającej i siedzącej spokojnie, publiki +40, rodem z filharmonii?
 
Ja wlasnie nie spodziewalem sie niczego innego :) Znalazlem sie tam poniekad przypadkiem jak osoba towarzyszaca i przynajmniej madrzejszy o jakies tam doswiadczenie czlowiek jest
Sa kluby dla vipow
Sa kluby dla studentow
Sa kluby dla patoli itp
To identycznie jest z eventami :)
 
Ja wlasnie nie spodziewalem sie niczego innego :) Znalazlem sie tam poniekad przypadkiem jak osoba towarzyszaca i przynajmniej madrzejszy o jakies tam doswiadczenie czlowiek jest
Sa kluby dla vipow
Sa kluby dla studentow
Sa kluby dla patoli itp
To identycznie jest z eventami :)
KSW z wodzirejem lewandowskim na trybunach to pewnie największe show w Polsce. Tam radzę się wybrać, jak ktoś przy okazji kilka kurew rzuci w jego kierunku, chętnie wódeczkę postawię
 
Tak jeszcze wracając, do ostatniej gali, gdy emocje (oj, były za duże...) opadły, to ten pajac, AdBuster, do wyjebania ze stolika komentatorskiego, komentował, jeszcze gorzej niż 5IUR@$ w KRS1, nawet Trybson, dobrze wypadł, na jego tle... ::clintdis::
 
Tak jeszcze wracając, do ostatniej gali, gdy emocje (oj, były za duże...) opadły, to ten pajac, AdBuster, do wyjebania ze stolika komentatorskiego, komentował, jeszcze gorzej niż 5IUR@$ w KRS1, nawet Trybson, dobrze wypadł, na jego tle... ::clintdis::
on wszysstkich wkurwia od poczatku, ale jakby nie patrzec to ciezko tam kogos ogarnietego wsadzic
Trybson cos tam duka, wyslowic sie czesto nie potrafi, Rozal nawet nie wiem kto walczy, Mistrz Gry nie ma pojecia o sportach walki
 
on wszysstkich wkurwia od poczatku, ale jakby nie patrzec to ciezko tam kogos ogarnietego wsadzic
Trybson cos tam duka, wyslowic sie czesto nie potrafi, Rozal nawet nie wiem kto walczy, Mistrz Gry nie ma pojecia o sportach walki

Mistrz Gry, przecież jakieś pojęcie, chociaż o boksie ma, Różal wypadł milion razy lepiej.
 
Mistrz Gry, przecież jakieś pojęcie, chociaż o boksie ma, Różal wypadł milion razy lepiej.
Rozal wypadl o wiele lepiej, gadajac, ze wygral Polak bo byl 20 kg lzejszy?
on nie ma pojecia kto tam walczy, wiec ciezko, zeby ten komentarz byl przyzwoity
 
Rozal wypadl o wiele lepiej, gadajac, ze wygral Polak bo byl 20 kg lzejszy?
on nie ma pojecia kto tam walczy, wiec ciezko, zeby ten komentarz byl przyzwoity

Ale ja mówię, o jego komentowaniu na poprzedniej gali, samo to, że nie znając uczestników, wypadł za mikrofonem lepiej, od AdBustera, to już dobitnie pokazuje, jaki chujowy jest ten drugi...
 
Było pite? Czy po prostu, z charakteru, jesteś moherowym beretem? :coffeepc:
Ale konkretnie o co Ci chodzi? No kurwa jak możesz promować pato gówno? Nie wstyd Ci? Nie lubisz sportu, czy jak? CBA kurwa? Pojebało Cię? Uciszyć, zagłuszyć, nie wspominać słówkiem nigdzie, nie wymawiać tej nazwy na "F" - bo kurwa wnet będziemy obrzucani tym gównem i smród rozniesie się wszędzie!
 
Ale konkretnie o co Ci chodzi? No kurwa jak możesz promować pato gówno? Nie wstyd Ci? Nie lubisz sportu, czy jak? CBA kurwa? Pojebało Cię? Uciszyć, zagłuszyć, nie wspominać słówkiem nigdzie, nie wymawiać tej nazwy na "F" - bo kurwa wnet będziemy obrzucani tym gównem i smród rozniesie się wszędzie!

:DC:
 
Ale konkretnie o co Ci chodzi? No kurwa jak możesz promować pato gówno? Nie wstyd Ci? Nie lubisz sportu, czy jak? CBA kurwa? Pojebało Cię? Uciszyć, zagłuszyć, nie wspominać słówkiem nigdzie, nie wymawiać tej nazwy na "F" - bo kurwa wnet będziemy obrzucani tym gównem i smród rozniesie się wszędzie!
jak ci nie pasuje ten temat to tu nie wchodz
 
comment_OjR1eKTkIfi70kDRI0Tq2YlaLybnJ8Tp.jpg
 
Back
Top