Fame MMA gala youtuberów

Wjeżdża Łazarski gladiator z klasztoru szałlin trenowany przez tangPo z krwawego sportu. Wojna kurwa! War Bonus
 
Panowie mam nadzieję że te komentarze niektóre to tak dla jaj piszecie... Czy może jeszcze nie poznaliście się na tych wszystkich jutuberach - i tym co oni zrobią dla rozgłosu..
Całe to fame mma działa na tych samych zasadach...
Drukowany ten wynik jest specjalnie - aby zrobiło się bardzo głośno że wałek - a później jak rozgłosu sprawa złapie - będzie zmieniony werdykt na prawidłowy
2 cele zostaną osiągnięte - darmowa reklama/zasięgi/szum medialny - oraz wyjście z twarzą czy wręcz honorem po naprawie błedu...
Będą filmiki na YT że tak werdykt był niesprawiedliwy ale my dbamy o uczciwość itd...

I karuzela się kręci dalej... Musicie wszystko czego się dotknie ta elyta - rozpatrywać w trochę innych kategoriach :) Kontrowersje = zasięgi = możliwość zrobienia z siebie sprawiedliwych w oczach widzów :)

A reklamę zrobicie im sami - mimowolnie :)
 
Ja nawet nie wiem kto to jest, wjechałem tylko dla Bonusa lazarskiego gladiatora, rozczarowałem się i spierdalam :cry:

Ten gość od projektu "Być jak Jan Błachowicz" (za to go szanowałem) trenował z Jaglakiem i Mirkiem Oknińskim.
 
Będzie na kolejnych galach jak ich nie zaorają. 20 koła a 50 zł za film reklamowy to różnica. Wiem, bo mój ziomal u niego zakupił reklamę szkoły ze Szczecina za 5 duszek. Dają zarabiać patusom i trochę mnie dupa o to boli, nie powiem :putinlaugh:
 
Back
Top