Fame MMA gala youtuberów

dziś konferencja, aż zasubskrybowałem i kliknałem na dzwoneczek u lorda kruszwilla gdzie podobno ma być transmisja tej dzisiejszej konferencji :jjsmile:
 
Hahaha W zasadzie dobrze, że banan, bo gość tutaj przechodził samego siebie, odjechał totalnie na punkcie FAME'u...

Śmiechy śmiechami, ale ile można się tasować pod to..
 
Hahaha W zasadzie dobrze, że banan, bo gość tutaj przechodził samego siebie, odjechał totalnie na punkcie FAME'u...

Śmiechy śmiechami, ale ile można się tasować pod to..


Momentami, to dobrze wytykał, hipokryzję KSW i polskiego pół-światka MMA, jednak fakt, zgodzę się, że powoli, odlatywał, choć mnie osobiście, jego spam w tematach, o bukmacherce bardziej irytował.
 
Ten ma bana.



To, że jest ignore, nie znaczy, że można robić syf na Cohones. Nie możecie powiedzieć, że nie był traktowany łagodnie. Kilka razy mu zwracałem uwagę, później Szady, a on swoje.
To kto teraz będzie podawał ilość sprzedanych biletów?
Zastanowiliście się nad tym? Zbanować łatwo, a my zostaliśmy bez kluczowych informacji :matt:
:mjsmile:
 
To kto teraz będzie podawał ilość sprzedanych biletów?
Zastanowiliście się nad tym? Zbanować łatwo, a my zostaliśmy bez kluczowych informacji :matt:
:mjsmile:
Codziennie po północy gość na wykop.pl wrzuca statystyki, a on to stamtąd brał.
bilety.jpg
 
po wczorajszym ksw naszły mnie takie przemyślenia. czy ksw nie powinno zakręcić się przy fame mma i zainteresować się kupnem cześci praw do tej marki? piszę to poważnie.
konie pociągowe ksw nie będą miały mocy pudziana i mameda już nigdy. wydaje się, że właściciele zdają sobie sprawę. stworzyli fajny biznes, ale ciężko będzie z niego wycisnąć więcej. oczywiście mowa o ekspansji na nowe tereny- tylko realnie co są w stanie ugrać w krajach gdzie synonimem mma jest ufc?
gdzieś tam Martin wspominał, że tworzą organizację freaków, ale będą tam nazwiska i tak "kojarzone ze sportem"- pytanie ile takich nazwisk przyciągnie widzów? odgrzewane kotlety jak najman czy burneika, no spoko, ale gdzie to na dłuższą metę?
czy nie lepiej byłoby wejść w już znany odbiorcom biznes, pozostawić jako frontmanów fame mma obecnych ludzi, którzy są w stanie pociągnąć swoja publikę? trzeba by było tylko przyznać się do błędu w ocenie sytuacji, bo imo przez te błąd ksw, straciło bezpowrotnie realny kawałek tortu.
cała ta sytuacja jest zapewne nierealna. ale ciekawi mnie co sądzicie o tym z punktu widzenia ksw?
 
Back
Top