Fame MMA gala youtuberów


Nie siać fermentu :P

No jak nie ma różnicy między fighter wannabe który sobie kupił bluzę żeby się dowartosciować a siostrą Goglewską celowo ubraną to gratuluję spojrzenia na sprawę. Jak by pitbull czy octagon w to weszli to też bym im cisnął. Albo Manto. Jak by się czuł Janek wiedząc że byłby na równi z rafatusem czy innym platfusem w jednej ekipie? Tak jak teraz każdy zawodnik sponsorowany przez EH. Dla mnie to jakis chory pomysł ale każdy ma swoje zdanie. FEN niedobry bo za mało MMA, FAMEMMA OK. Jak nie widzisz różnicy to ok dla mnie żenujące.
 
No jak nie ma różnicy między fighter wannabe który sobie kupił bluzę żeby się dowartosciować a siostrą Goglewską celowo ubraną to gratuluję spojrzenia na sprawę. Jak by pitbull czy octagon w to weszli to też bym im cisnął. Albo Manto. Jak by się czuł Janek wiedząc że byłby na równi z rafatusem czy innym platfusem w jednej ekipie? Tak jak teraz każdy zawodnik sponsorowany przez EH. Dla mnie to jakis chory pomysł ale każdy ma swoje zdanie. FEN niedobry bo za mało MMA, FAMEMMA OK. Jak nie widzisz różnicy to ok dla mnie żenujące.
Chyba pojebało Ci się z cytowaniem ;p
 
Sorry jak źle odczytałem intencje postu sypie głowę popiołem zdania nie zmienię ;)
Mi chodzi o to, że ktoś mówił, o walce Isamu vs Mnich, a takowej nie ma, Boxdel to dementuje. Nie komentuje nic o Pittbullu, Manto czy innym. Ja to mam na to wyjebane :P
 
No jak nie ma różnicy między fighter wannabe który sobie kupił bluzę żeby się dowartosciować a siostrą Goglewską celowo ubraną to gratuluję spojrzenia na sprawę. Jak by pitbull czy octagon w to weszli to też bym im cisnął. Albo Manto. Jak by się czuł Janek wiedząc że byłby na równi z rafatusem czy innym platfusem w jednej ekipie? Tak jak teraz każdy zawodnik sponsorowany przez EH. Dla mnie to jakis chory pomysł ale każdy ma swoje zdanie. FEN niedobry bo za mało MMA, FAMEMMA OK. Jak nie widzisz różnicy to ok dla mnie żenujące.
Mam nadzieję, że będzie stoisko EH na hali. Kupię sobie jakiś t-shirt z logiem Fame MMA :OK:
 
BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS BO--NUS
 
Ja pierdole Godlewska! Przeciez ta klientka rzekomo w lipcu wyszla na wlasne rzadanie z psychiatryka po probie samobojczej...
 
Urocza jest ta hipkryzja Rocksow w temacie Fame. Wszyscy się interesują, oglądają, zaglądają do tematu ale wywiadów i oficjalnego tematu jak jest gala, to oczywiście nie będzie, bo to Friki, bo patologia, bo niedobre. Ale jednocześnie nie przeszkadza to robić wywiady i promować Frików z KSW i FEN.

Ale Fame już nic nie zatrzyma :dance:
 
Urocza jest ta hipkryzja Rocksow w temacie Fame. Wszyscy się interesują, oglądają, zaglądają do tematu ale wywiadów i oficjalnego tematu jak jest gala, to oczywiście nie będzie, bo to Friki, bo patologia, bo niedobre. Ale jednocześnie nie przeszkadza to robić wywiady i promować Frików z KSW i FEN.

Ale Fame już nic nie zatrzyma :dance:
A z kim ty chcesz wywiady i o czym mają rozmawiać? Sportowo to nikt tam nie ma nic do powiedzenia.
 
20 zł za PPV Fame mma aż miło zapłacić, bo co śmiechu jest przy walkach to nawet krs1 nie jest w stanie zaoferować.

Pasowałoby aby Ozdoba wystąpił :DC:
oni jeszcze nie wiedza, ze nie ma roznicy czy PPV bedzie za 20 lub 40, bo i tak fan kupi
 
A co sportowo do powiedzenia ma taki Szostak, który jest tu promowany? Co ma do powiedzenia Oswiecinski, Jun, Popek czy Wujek Samo Dno? Naprawdę jesteś tak niezbyt lotny umysłowo, że nie widzisz tej hipokryzji?
O ty kurwo pierdolona. Koniec dyskusji z tobą, mam to w
:gdzie:
 
Back
Top