Fame MMA gala youtuberów

Trochę smutno, bo wiedziałem kto to ten cały krycha aka sid, a nie wiedziałem co to filipek, ale google pomogło...

Wracając do "o z dupki" to jednak chciałbym zobaczyć jak bije tego co ma mame z roksy, ale raczej nie zobaczę :(
 
Ten debil ozdoba, to przecież zwykły atencjusz. On musi coś pierdolić, bo nie może się pogodzić, że jest tak naprawdę nikim. Albo serio już pod garem coś mu nie hula, ale to chyba powinien mieć jakiś znajomych co by go wysłali na jakiś czas do pokoju bez klamek.
 
:robertmakeup:
A6A3C041-B807-4F02-96A5-F3702CC717E6.jpeg
 
Naćpał się, zasnął gdzieś na mrozie a później sobie wkręcił historyjke o pobiciu pod Arkadia. Gość się kwalifikuje do leczenia psychiatrycznego, bo stan się ewidentnie pogarsza i za jakiś czas przeczytamy nekrolog. To już nie jest śmieszne, tylko robi się smutne jak widzisz chorego człowieka, który sobie nie radzi sam ze sobą.
 
Trochę przespałem temat, ale widzę, że się dzieje. Ozdoba powinien serio trafić na leczenie zamknięte, bo coś tam się przepaliło w głowie i nie jest dobrze. On od dłuższego czasu tyle gada głupot i robi dziwnych rzeczy, że jakiś live ze skoku z okna wcale by mnie nie zdziwił.
 
Trochę przespałem temat, ale widzę, że się dzieje. Ozdoba powinien serio trafić na leczenie zamknięte, bo coś tam się przepaliło w głowie i nie jest dobrze. On od dłuższego czasu tyle gada głupot i robi dziwnych rzeczy, że jakiś live ze skoku z okna wcale by mnie nie zdziwił.
Tyle, że nikogo nie jesteś w stanie zmusić do leczenia, póki czegoś nie zrobi.
 
Back
Top