Fame MMA gala youtuberów

To jest tak samo ciekawe jak napier.dalnka nosów pod nocnym. Obejrzę za free. Dokładać do tego SHOW nie mam zamiaru.
 
Wy się śmiejecie a oni liczą hajs. Walka w top10 zakładów na LVBecie obok meczów MŚ, znam dużo gal które mogą pomarzyć o czymś takim. :jarolaugh:
 
Ja to im chyba przeleję te 15zł albo kupię ppv i nawet nie muszę tego oglądać, szanuję za konkretne podejście, a nie zapuszczenie brody filozofa albo zaczesanych blond włosków, gładzenie się po nich i pierdolenie w zależności jak wiatr zawieje o freakach, o sportowej organizacji, o wykluczaniu zawodników, zatrudnianiu ich potem bo cośtam, o tworzeniu mma, najlepszej organizacji tej planety... Fame MMA > KRS
 
To po chuj kradniesz skoro cie ta gala nie interesuje ?
To jak z kurwami. Wydupisz za darmo bo nic nie tracisz (chociaż tu nietrafiony przykład bo zdrowie jest jedno), ale zapłacić kurwie za dupczenie to się po prostu nie godzi.
Dużo ludzi od czasów freaków nie płaci za PPV KRS1, więc tu tym bardziej nie będą chcieli płacić patusom.

Natomiast nie muszą się martwić- prócz hordy gimbusów która zapłaci, znajdzie się też duża rzesza ludzi którzy mają w dupie że zasilają niedojebów konto i chcą po prostu się zrelaksować przy dobrej śmiechawie.

Gdyby to nie były te patusy z YouTube, a zwykłe freaki, to sam bym wykupił.
 
To po chuj kradniesz skoro cie ta gala nie interesuje ?
photo.jpg
 
ja mam dwa w zapasie, zapraszam na czat przed 20 wysle ale organizatorzy zapowiadają że będą blokowali :D
 
ja mam dwa w zapasie, zapraszam na czat przed 20 wysle ale organizatorzy zapowiadają że będą blokowali :D
Zablokowac to moze Magical mordą kopa w parterze conajwyzej.Jezussss niech to sie juz kurwa zaczneeee,alee blazenaddaaaa ale kurwa cyrkkkkk,na chuj mi ksw jak ktos ogarnal cos rownie,a moze bardzoej zenujacegoo. UFC ACB dla sportu fame mma dla cyrku,ksw spierdolone ze stanowiska niczym major suchodolski przez prezydenta bozego Kononowicza.BENC
 
Back
Top