Fame MMA gala youtuberów

@Bezimienny jeśli interesujesz się polskim boksem to wiesz, że Wasilewski to szemrany typ. Ja ogólnie się z tobą zgadzam, ale no nie można odmówić Adamkowi charakteru i dobrych walk jak z Brigsem czy Areollą. To, że 15 lat później leci najebany to już inna historia. Jak ktoś daje hajs za gówno występy to każdy by brał.
Jeśli Wasilewski jest szemrany to kim jest Don King ? Poczytaj jego biografię
 
Panie Adamek co pan jadł na śniadanie przed walką?
Adamek: jak będę szybki to wygram z każdym
Jeszcze,,trzeba mieć jaja aby walczyć".
Chociaż trzeba przyznać, że był medialny dużo bardziej niż wielu polskich zawodników Mma w ogóle nietraktujących wywiadów i aktywności medialnej jako części pracy.
 
No u będą biedni i rozbici. Nkt tego bohaterstwa i zasadowstwa nie e będzie pamiętał, po za ztraumatyzowanym ciałem i personelem dpsu
Oczywiscie ale tez nie ma co sie zarzekac, zeby potem sie okazalo ze jednak ktos woli byc bogata kurwa. A wystarczyło troche powsciagnac słowa.
 
No u będą biedni i rozbici. Nkt tego bohaterstwa i zasadowstwa nie e będzie pamiętał, po za ztraumatyzowanym ciałem i personelem dpsu
Nie pociąga Ciebie wizja walki u organizacji kryminalisty za boskie stawki, ,,elitarne grony" i łykanie garści tabletek jak Zadyma spisujący myśli aby nie zapomnieć (osoby z wczesnym Alzheimerem mają takie porady od lekarzy)?
Nie ładnie...
 

krowa znowu wyjdzie na gumowych nogach jak do starego załęckiego i złamie się pod naporem wielkiego gita i dawnego przyjaciela.
Wątpie żeby srachta miał na tyle jaj, by przełamać penisa, aby ten znowu w klatce przyjął swoją ulubioną pozycję pasywnego geja z wypięta dupą.
Poza tym różnica wagi.
A jak zapatrują się na te walkę eksperci? @Siedem @Dawid _Ozdoba-Legenda ?
1773833036007.png
 
krowa znowu wyjdzie na gumowych nogach jak do starego załęckiego i złamie się pod naporem wielkiego gita i dawnego przyjaciela.
Wątpie żeby srachta miał na tyle jaj, by przełamać penisa, aby ten znowu w klatce przyjął swoją ulubioną pozycję pasywnego geja z wypięta dupą.
Poza tym różnica wagi.
A jak zapatrują się na te walkę eksperci? @Siedem @Dawid _Ozdoba-Legenda ?
View attachment 142888
Zalecki przed czasem. Chociaż nie zdziwi mnie dyskwalifikacja, gdy Szachta padnie i zamiast liczenia dostanie soccerkicka.
 
Ciekawie się to potoczyło wszystko, przed walką z Załęckim starym, Szachcia był ulubieńcem Fame oraz internautów, zakumplowany z ebe ebe i pastolizą. Teraz nikt go nie lubi i według własnych słów został kurwą. Dał się chłop zmanipulować totalnie, wszystkim z którymi się bujał. W walce z starym Załęckim nie miał nic do stracenia, z młodym nie ma nic do wygrania.
 
Ciekawie się to potoczyło wszystko, przed walką z Załęckim starym, Szachcia był ulubieńcem Fame oraz internautów, zakumplowany z ebe ebe i pastolizą. Teraz nikt go nie lubi i według własnych słów został kurwą. Dał się chłop zmanipulować totalnie, wszystkim z którymi się bujał. W walce z starym Załęckim nie miał nic do stracenia, z młodym nie ma nic do wygrania.
Ja to mysle ze dostał ultimatum albo bierze walke z denisem albo wyjazd z frików.
 
Ja to mysle ze dostał ultimatum albo bierze walke z denisem albo wyjazd z frików.
Bardzo możliwe, natomiast i tak jest pod scianą, nawet jeśli wygra, ciężko będzie po tym locie we frekach wrócić do normalnej pracy żeby pytać wariatów jaka parowa. Więc on po za tym Famem nie ma nic, o czy właściciele doskonale wiedzą.
 
krowa znowu wyjdzie na gumowych nogach jak do starego załęckiego i złamie się pod naporem wielkiego gita i dawnego przyjaciela.
Wątpie żeby srachta miał na tyle jaj, by przełamać penisa, aby ten znowu w klatce przyjął swoją ulubioną pozycję pasywnego geja z wypięta dupą.
Poza tym różnica wagi.
A jak zapatrują się na te walkę eksperci? @Siedem @Dawid _Ozdoba-Legenda ?
View attachment 142888
Scenariusze są dwa.

Denis w niego wpada i kończy go w minutę, ewentualnie przewraca go pędem, fauluje i koniec walki.

Druga opcja jest taka że nie wjeżdża, pykają się chwilę, i Denis zauważa że mu nie idzie tak jakby chciał, albo że szachta jest mocniejszy i lepiej nastawiony psychicznie niż myślał i nie pęka tylko stawia opór, to wtedy Denis mógłby przysymulować jakaś kontuzje, żeby nie przegrać w normalny sposób tylko np się zmacha po 2 minutach i znów mu kolano wyskoczy ;)

Dla mnie to jest ogólnie bez sensu, tak samo jak wprowadzanie tych pseudosportowców jak mazan, bo Sport to ja sobie obejrzeć na UFC czy nawet KSW, a poziom tych frikowych pseudosportowców jest max na poziom almmy, tego nikt nie chce oglądać, tak samo jak mało kto ogląda mecze 4 ligi bo ekstraklasa ciekawsza.

Na frikach mają się bić paralitycy z jakimś tam charakterem do walki tak jak to było u ruskich na epic fighting championship

A nie jakieś try hardy labrygi czy innego łba że on do UFC pójdzie i ogólnie jest kocur w MMA, ale bije się na frikach bo lepiej płacą a na dodatek w jakimś K-1.


Friki to mają być wiatraki jak jakiś dalton vs bagieta.


A nie ze kurwa pseudosportowiec jeden z drugim pyka podstawowym lewym prostym i bardziej niż na walce skupia się na tym czy mu nogi nie zostają bo on przecież Wielki zabijaka sportowiec i się ośmieszyć nie może więc starają się żeby jako tako to technicznie wyglądało, a jak już wspominałem, z takim czymś to wypierdalać na almme i tam udawać sportowca mierząc się z chlopakami którzy tymi sportowcami są naprawdę z krwi i kości, a nie na potrzebe kreacji frikfajtera zabijaki.
 
Bardzo możliwe, natomiast i tak jest pod scianą, nawet jeśli wygra, ciężko będzie po tym locie we frekach wrócić do normalnej pracy żeby pytać wariatów jaka parowa. Więc on po za tym Famem nie ma nic, o czy właściciele doskonale wiedzą.
Szachta okazał się chorągiewką, a chorągiewki mają to do siebie że prędzej czy później zawijają się wokół masztu, on praktycznie dał się manipulować i sterować każdemu komu mogł, czyli najpierw Denis, później ebe ebe, później koledzy z miasta, później fame, później następni koledzy z miasta i w efekcie Bartek sam już się tak zakręcił że chodzi sam zmarszczony, a wystarczyło od początku trzymać się jednej wersji.

Największa i najbardziej jaskrawa kompromitacja, a raczej obnażenie osobowości był motyw z tym jak śmiał się z Mindy że ten się obraził na Pasternaka bo ten z szachta filmiki nagrywa czy tam ogólnie ma kontakt przed ich walką.

A sam miesiąc później się spierdolił do Pasternaka o to że ten powiedział że denis wygra, gdzie miesiąc wcześniej nawet podawał podobny przykład, że on by się nie obraził jakby jakiś kolega nie wskazał jego jako faworyta jakiejś walki, bo on rozumie że każdy ma swoje zdanie, i to nie znaczy że ten ktoś od razu kibicuje jego przeciwnikowi.

Zobaczymy jak dalej się potoczy, bo on prócz denisów to z kim ma się bić, może go zestawią z malichą żeby się szybko odbudował, później z Pasternakiem zrobią bezsensowną walkę a później dla niego nie ma już przeciwników.

Sportowych walk mu robić nie będą bo nie udało im się zrobić z niego gwiazdy, załecki wczoraj wrócił i już go nakrył medialnie czapką.

Co nie zmienia faktu że jak nie jest głupi to te pieniądze z frików zainwestuje tak że będzie ustawiony no ale to już nie moja sprawa.

Czekam kto pierwszy w ciągu najbliższych 10 lat z tych wszystkich frikfajterów odpierdoli magika, bo te 5 minut wygodnego życia i sławy szybko się niektórym skończy.
 
Scenariusze są dwa.

Denis w niego wpada i kończy go w minutę, ewentualnie przewraca go pędem, fauluje i koniec walki.

Druga opcja jest taka że nie wjeżdża, pykają się chwilę, i Denis zauważa że mu nie idzie tak jakby chciał, albo że szachta jest mocniejszy i lepiej nastawiony psychicznie niż myślał i nie pęka tylko stawia opór, to wtedy Denis mógłby przysymulować jakaś kontuzje, żeby nie przegrać w normalny sposób tylko np się zmacha po 2 minutach i znów mu kolano wyskoczy ;)

Dla mnie to jest ogólnie bez sensu, tak samo jak wprowadzanie tych pseudosportowców jak mazan, bo Sport to ja sobie obejrzeć na UFC czy nawet KSW, a poziom tych frikowych pseudosportowców jest max na poziom almmy, tego nikt nie chce oglądać, tak samo jak mało kto ogląda mecze 4 ligi bo ekstraklasa ciekawsza.

Na frikach mają się bić paralitycy z jakimś tam charakterem do walki tak jak to było u ruskich na epic fighting championship

A nie jakieś try hardy labrygi czy innego łba że on do UFC pójdzie i ogólnie jest kocur w MMA, ale bije się na frikach bo lepiej płacą a na dodatek w jakimś K-1.


Friki to mają być wiatraki jak jakiś dalton vs bagieta.


A nie ze kurwa pseudosportowiec jeden z drugim pyka podstawowym lewym prostym i bardziej niż na walce skupia się na tym czy mu nogi nie zostają bo on przecież Wielki zabijaka sportowiec i się ośmieszyć nie może więc starają się żeby jako tako to technicznie wyglądało, a jak już wspominałem, z takim czymś to wypierdalać na almme i tam udawać sportowca mierząc się z chlopakami którzy tymi sportowcami są naprawdę z krwi i kości, a nie na potrzebe kreacji frikfajtera zabijaki.
Szachta dostanie 3 lowy i bedzie po walce. Ewentualnie to bedzie bardzo podobna walka do Denis Alan. To zbyt osobiste zeby piernik odpierdolił najmana.

Pełna zgoda Szachcia uwierzył ze jest gwiazda a to sa jego ziomeczki.
W pracy nie ma kolegów :P
 
Szachta dostanie 3 lowy i bedzie po walce. Ewentualnie to bedzie bardzo podobna walka do Denis Alan. To zbyt osobiste zeby piernik odpierdolił najmana.

Pełna zgoda Szachcia uwierzył ze jest gwiazda a to sa jego ziomeczki.
W pracy nie ma kolegów :P
No właśnie prędzej odpierdoli Najmana, czyli kontuzja, dyskwalifikacja niż przegra w normalny sposób. Szachta by mu musiał zgasić chyba światło żeby się skończyło normalnie bo w każdym innym przypadku, nawet jak denis będzie bity przy siatce jak worek treningowy z rękami na jajach, to on sobie kucnie i powie że ma kontuzje, a nie że nie ma siły i że nie przegrał bo w innej hali by go rozjebał i karawana będzie jechać dalej.

Właśnie z tego względu że to jest tak osobiście, nie wierzę że Załecki przegra w jakiś normalny sposób.
 
A sam miesiąc później się spierdolił do Pasternaka o to że ten powiedział że denis wygra, gdzie miesiąc wcześniej nawet podawał podobny przykład, że on by się nie obraził jakby jakiś kolega nie wskazał jego jako faworyta jakiejś walki, bo on rozumie że każdy ma swoje zdanie, i to nie znaczy że ten ktoś od razu kibicuje jego przeciwnikowi
Nie ma co tego rozkminiać bo to są łby jebane z IQ rozwielitki.
 
No właśnie prędzej odpierdoli Najmana, czyli kontuzja, dyskwalifikacja niż przegra w normalny sposób. Szachta by mu musiał zgasić chyba światło żeby się skończyło normalnie bo w każdym innym przypadku, nawet jak denis będzie bity przy siatce jak worek treningowy z rękami na jajach, to on sobie kucnie i powie że ma kontuzje, a nie że nie ma siły i że nie przegrał bo w innej hali by go rozjebał i karawana będzie jechać dalej.

Właśnie z tego względu że to jest tak osobiście, nie wierzę że Załecki przegra w jakiś normalny sposób.
Cytujac Hirka Wrone oktagon zweryfikuje
 
Back
Top