Fame MMA gala youtuberów

Po co 3 razy? :travolta:


Ale jakie tłumaczenia by były zajebiste!

Zanieczyszczone przedtreningówki, ludzie obok walili i wiatr zawiał, ktoś dosypał do klimatyzacji i teraz on i jego najbliższe osoby mają problemy itd :corn:
Nie znam się zbytnio na testach antynarkotykowych ale myślę, że na dwa dni przed walką patusy byłyby w stanie powstrzymać ale całe 7 dni? Wątpię

A Ksw? Myślę że nawet Czeczeni słuchający Koranu podczas jazdy samochodem-też by wpadli...

Podobno Wikingowie wpierdalali jakieś dziwne grzyby aby być nieustraszonymi.
Którzy zawodnicy Ksw też mogą się tak pobudzać?
Chociaż gdyby organizatorzy też mieli testy to hm: Januszex Kellnero i Paolo Kawulo mogliby mieć przejebane
 
Nie znam się zbytnio na testach antynarkotykowych ale myślę, że na dwa dni przed walką patusy byłyby w stanie powstrzymać ale całe 7 dni? Wątpię

A Ksw? Myślę że nawet Czeczeni słuchający Koranu podczas jazdy samochodem-też by wpadli...

Podobno Wikingowie wpierdalali jakieś dziwne grzyby aby być nieustraszonymi.
Którzy zawodnicy Ksw też mogą się tak pobudzać?
Chociaż gdyby organizatorzy też mieli testy to hm: Januszex Kellnero i Paolo Kawulo mogliby mieć przejebane
Amfa czy koks nie działają tydzień po użyciu, wręcz śmiem twierdzić że jeśli ktoś by się nastukał tydzień przed walką to byłby znacznie gorszym zawodnikiem, co innego zajebać godzinę przed walką, ale tydzień przed to mija się z celem, od tego jest doping a nie narkotyki.
 
Amfa czy koks nie działają tydzień po użyciu, wręcz śmiem twierdzić że jeśli ktoś by się nastukał tydzień przed walką to byłby znacznie gorszym zawodnikiem, co innego zajebać godzinę przed walką, ale tydzień przed to mija się z celem, od tego jest doping a nie narkotyki.
Hm w sumie to mam wrażenie, że na odwagę to chyba brali na pierwszych galach.
Teraz są jacyś spokojniejsi w walkach i nudniejsi
Może nawet więcej osób wpadłoby w Ksw niż na Fame
 
Hm w sumie to mam wrażenie, że na odwagę to chyba brali na pierwszych galach.
Teraz są jacyś spokojniejsi w walkach i nudniejsi
Może nawet więcej osób wpadłoby w Ksw niż na Fame
Na czym by wpadali?
Na sterydach czy na narkotykach?
To są dwie inne kwestie :)

Na frikach dalej większość procentowa wjeżdża po szczurze na walkę, a to oznacza że walili w szatni, nie tydzień wcześniej.

Znakomita większość z nich nie bierze sterydów, bo po nich trzeba trenować, a po narkotykach wyrastają ci skrzydła i lecisz, przykład olejnik pierwszy z brzegu.
 
A to chyba zależy od człowieka i charakteru. Mi się nigdy nie zdażyło po dragach złapać agresora
Nie kwestia agresora, ale i tak po odpowiedniej ilości, i lekkiej motywacji nastawienia byś złapał, jak każdy, oczywiście do rywala w zasięgu z przeciwnikiem a nie idąc na pewną śmierć pod klubem sobotniej nocy, temat rzeka, a mi się na to nie chce rozwijać bo ja tu się nie znam tylko jestem team mamahuana a po tym to można iść spać a nie się bić, PiS joł.
 
Na czym by wpadali?
Na sterydach czy na narkotykach?
To są dwie inne kwestie :)

Na frikach dalej większość procentowa wjeżdża po szczurze na walkę, a to oznacza że walili w szatni, nie tydzień wcześniej.

Znakomita większość z nich nie bierze sterydów, bo po nich trzeba trenować, a po narkotykach wyrastają ci skrzydła i lecisz, przykład olejnik pierwszy z brzegu.
Myślę, że na narkotykach wpadliby nawet Czeczeni słuchający Koranu w samochodzie, chociaż podejrzewam, że np. taki Anzor to wieśniak z Kaukazu, który nie pobudza swojej agresji narkotykami -jest po prostu pierdolniety (od tych fauli aż po akcje z ratownikami). Parę innych przykładów też by się znalazło.
A testy na doping? Hm wątpię aby nawet politycy na to wpadli...
 
Też tak uważam że pieniądze nie śmierdzą ale jednak jestem zdania i bardziej szanuje ludzi którzy w takim wieku szukają sportowych wyzwań. Początki kariery a On już leci za Fame i spina się do freaków. Także podziękuję i nie kibicuje. :jjsmile:
Przecież to jakiś kretyn który zamiast treningów woli wypisywać mądrości i obrażać sportowców na Twitterze oraz pisać ze spierdolinami jak Gancewski, Turski, Rusher itp
 
promotor patologii tez bedzie walczyl
comment_n36O3h2KGxIVh3Nod5rmyzDayu8oGADf,wat.jpg
Przecież to Baxton 19 letni mistrz Śląska w MMA. 190cm gura mięśni :waldeklaugh:
 
Wardęga twierdzi, że odchodzi z internetu. Żałosny atencjusz. Przecież on wróci szybciej, niż przekwitną jabłonie :suchykarol:

 
Wardęga twierdzi, że odchodzi z internetu. Żałosny atencjusz. Przecież on wróci szybciej, niż przekwitną jabłonie :suchykarol:

Ten pedał zdechnie jak odejdzie
 
Rozkręcił aferę i spierdala bo z afery nic nie wynikło, ja się wcale nie zdziwię jak ZWYROL nie wróci, bo i po co, on z nich wszystkich pewnie ma najwięcej hajsu, nie wydaje na kurwy czy na narkotyki, jak już to na jakieś zwyrolskie treści płaci na jakichś kamerkach czy gdzieś, chatę ma, wszystko ma, do tego jakieś biznesy, wystarczy mu mieć do końca życia na rachunki i żarcie, a to już pewnie ma na koncie, i nie musi nic robić do końca zycia, może se konia walić calymi dniami.
 
@Siedem Tacy atencjusze jak Wardęga prędzej czy później muszą wrócić online, może tylko poczeka aż pojawi się nowa grupa patocelebrytów bo obecnie to chyba każdy wie, żeby trzymać się od tego gościa z daleka. Fakt, rozkręcił niby wielką aferę, z której nic nie wyszło, typowa akcja ery socjal mediów, gdzie publiczny wyrok został wydany bez dowodów, a potem wielkie kuku i podkulony ogon. Jak dla mnie może zniknąć na wieki wieków, ale wiemy, że tak nie będzie.
 
Back
Top