Fame MMA gala youtuberów

Ja bym jeszcze zobaczył taki pojedynek na fame - Patryk2703 vs Strzała



No nie, żadnych koksów. to są największe pizdy jeśli chodzi o bitkę. Pospinane mięśnie, gibają się jak pierdolone rezusy, nie potrafią wyprowadzić ciosu, zero kondycji. Na poprzednim Fejm było przecież dwóch koksiarzy i to była najgorsza walka, Szostak w KSW pokazuje to samo. Niech oni się napinają do selfie, golą nogi i smarują gównem, ale niech się trzymają z daleka od bicia.
 
Live od Bidżisi z wczoraj


Jeden wywiad u jakiegoś nieznanego pajaca i został gwiazdą, która żyje z tego, że jest debilem i ludzie mu za to płaco pinionszki. American Dream w Polsce. Pakol nigdy się nie spodziewał, że stworzy takiego potwora medialnego. Pan Bonus rozjebuje system, a Pakol gnije na internetowym śmietniku historii i #nikogo.
Bonus powinien mu za ten filmik robić co miesiąc lachę, do końca życia.
 
Jeden wywiad u jakiegoś nieznanego pajaca i został gwiazdą, która żyje z tego, że jest debilem i ludzie mu za to płaco pinionszki. American Dream w Polsce. Pakol nigdy się nie spodziewał, że stworzy takiego potwora medialnego. Pan Bonus rozjebuje system, a Pakol gnije na internetowym śmietniku historii i #nikogo.
Bonus powinien mu za ten filmik robić co miesiąc lachę, do końca życia.
To fakt, ale lufa pytanie z pakolem i efekt końcowy, coś pięknego :antonio:
 
Jeden wywiad u jakiegoś nieznanego pajaca i został gwiazdą, która żyje z tego, że jest debilem i ludzie mu za to płaco pinionszki. American Dream w Polsce. Pakol nigdy się nie spodziewał, że stworzy takiego potwora medialnego. Pan Bonus rozjebuje system, a Pakol gnije na internetowym śmietniku historii i #nikogo.
Bonus powinien mu za ten filmik robić co miesiąc lachę, do końca życia.
Bonus jest w Uniwersum Palhajs TV niczym Iron Man dla Marvela. Dwa filmy pełnometrażowe, liczne cameo, kariera muzyczna, głowa rodziny. Największa gwiazda FameMMA!
Bonus jest najlepszy w chuj! Rafonix mu może rzepy w sandałach zapinać co najwyżej.
 
Bonus jest w Uniwersum Palhajs TV niczym Iron Man dla Marvela. Dwa filmy pełnometrażowe, liczne cameo, kariera muzyczna, głowa rodziny. Największa gwiazda FameMMA!
Bonus jest najlepszy w chuj! Rafonix mu może rzepy w sandałach zapinać co najwyżej.

Ale Cesarza Rafonixa to Ty szanuj! U mnie ma dożywotni props za złamanie nogi oponentowi i bigos dla dziwki.
 
Ale Cesarza Rafonixa to Ty szanuj!
tenor.gif
 
No domyślam się, ale co robi? Bo sądząc po zdjęciach to wygląd nie jest jej mocną stroną....

Nadrabiam temat. Nie mam pojęcia kim jest ta Linkiewicz, ale żeby wyjebać tatuaż "SSIJ" pod cyckiem to ja nie wiem jakie gówno trzeba mieć w głowie. Chyba że to instrukcja obsługi dla dziecka jak kiedyś będzie miała.
 
fame-mma-1-680x315.jpg


Marcin zapewne znowu zawita na fame, jako gość specjalny, tudzież komentator :kis:

Wreszcie odnalazł swoje miejsce na ziemi. Tak jak nie przepadam za tym pajacem, to muszę powiedzieć, że świetnie wypadł na Fame2. Bez zbędnego pierdolenia i filozofowania. Chętnie go znowu posłucham.
 
Back
Top