Fame MMA gala youtuberów

Podobno ta kobitka co oceniała oko Takefuna to słynna narzeczona Rozpary , o której było głośno na gali Prime MMA, może dlatego nie mogę znaleźć nigdzie żadnego wywiadu z szefami Fame po F13 ;)

A co ona niby źle zrobiła. On mówi że nic nie widzi, ona przerwała. W UFC byłoby tak samo
 
Jeśli to prawda to mogła być zaplanowana akcja by zakończyć mu karierę w freak mma, aby nie trzepał kasy.
to raczej zaplanowana akcja, żeby trzepał jeszcze więcej kasy.... jakby stracił 2 palce to już by było o tym wiadomo
 
Przypominam, że Krycha przegrał tylko z dopkaowanym Kastim w Fame. Jeśli on jest plackiem w Fame, to nie wiem kto nim nie jest
:lol::cool:

Krycha, Wiewiór,Malczyński tu jest mistrz tej dywizji.
 
Screenshot_2022-04-12-12-22-16-601_com.duckduckgo.mobile.android.png
 
Byłeś przy operacji czy widziałeś opis? :D

Bo póki co to była tak dramatyczna sytuacja, że dwa razy miał śmierć przed oczami, przez co prawie zapomniał powiedzieć żeby ludzie dawali suby na kanale :)


Mnie nie interesuje czy napadło go 15 osób czy 27 tygrysów, bo i tak zawsze beda domysły.

Mnie interesuje to, że dostał wp..l i ma obcięte palce. Tyle.

Reszta koło Józia mi lata...:cool:
 
Byłeś przy operacji czy widziałeś opis? :D


Serio myślisz , że gościu sobie wymyślił operację i pewnie jeszcze bandaż na niby założył.

Niby w jakim celu ? Co to ma promować jego walkę ? Gdzie ma panel promocyjny idący w 2 mln w 3 dni.

Nie popadajmy w paranoję na Boga.
 
Serio myślisz , że gościu sobie wymyślił operację i pewnie jeszcze bandaż na niby założył.

Niby w jakim celu ? Co to ma promować jego walkę ? Gdzie ma panel promocyjny idący w 2 mln w 3 dni.

Nie popadajmy w paranoję na Boga.
Ostatnio jakiś typ z Warsaw Shore upozorował własną śmierć. Gościu ci celebryci nie mają równo pod sufitem i robią wszystko aby się o nich tylko zrobiło głośno. Ty naprawdę myślisz że dwóch gości z maczetami nie dałoby mu rady? Co oni kurwa mieli kominiarki założone tył na przód czy może to byli ci włamywacze z filmu ,,Kevin sam w domu". Do tego ponoć był w szpitalu a nawet żadnego opatrunku mu nie zrobili na czole.
 
Serio porównujesz gościa z jakiegoś WS do giganta medialnego jakim jest Fame mma.

I ciągle pisze , nie jest ważne kto to zrobił i jak / no chyba , że wy tak ostro nimi żyjecie/

Ja bije do tego, że zastanawianie się czy rany , bandaże , operacje są prawdą to już giga odklejka.
 
Serio myślisz , że gościu sobie wymyślił operację i pewnie jeszcze bandaż na niby założył.

Niby w jakim celu ? Co to ma promować jego walkę ? Gdzie ma panel promocyjny idący w 2 mln w 3 dni.

Nie popadajmy w paranoję na Boga.
Ja nie twierdzę, że te palce są nienaruszone pod bandażem, natomiast jest dla mnie różnica między odciętymi palcami, a przeciętymi od uderzenia czymś ostrym, a Ty już wiesz, że były odcięte.
Gdyby były odcięte miałby operację w pełnym znieczuleniu, a tutaj pewnie zszyli i jest po temacie. Parę szwów tu, parę tam i będzie ok. I dajcie suba.
 
Back
Top