Fame MMA gala youtuberów

Fame żegna się z Ambro , który przechodzi do Prime. . Ambro kompletnie nie wykorzystał szansy jaką dało mu Fame
 
Nie no wiem móie tylko, żę Ambro zapowiadał się na głowną postać Fame a po po rau latach nikt onim nie pamięta. Słedziłęm jego insta jest zupełnie bez wyrazu.
Off top widziałem 3 odcniki LIKE A BOSS z Akopem i jestem zachwycony, rewelacja.
 
Nie wiem zy to off top czy nie ale Polecam 3 odcniek like a boss gdzie Akop kupuje z sylwią wannę. Rewelacja. Polecam tez odcienk pierwszy liek a boss gdzie Akop mówi o tym jak lubi się bić i że jego tlenem jest walka w klatce. REWELACJA!
 
Nie wiem zy to off top czy nie ale Polecam 3 odcniek like a boss gdzie Akop kupuje z sylwią wannę. Rewelacja. Polecam tez odcienk pierwszy liek a boss gdzie Akop mówi o tym jak lubi się bić i że jego tlenem jest walka w klatce. REWELACJA!
65FDB925-AC9A-4200-ABDE-170307904212.jpeg
 
Nie wiem zy to off top czy nie ale Polecam 3 odcniek like a boss gdzie Akop kupuje z sylwią wannę. Rewelacja. Polecam tez odcienk pierwszy liek a boss gdzie Akop mówi o tym jak lubi się bić i że jego tlenem jest walka w klatce. REWELACJA!
like a boss? co to?
 
Taka małą dygresja w drugim odcinku Akop bierze udział w jakiś zawodach motroyzacyjnych w którch de facto też przegrywa. I tak sobie pomyślałęm bez hejtu, że niektórzy aby zniwelować deficyty ( np męskości) robią tatuażę, siłownia, mma, motory itd itp może włąśnie to jest case Akopa ciągła pogoń za udowodnieniem czegoś komuś a najwidoczniej sobie.
Zaznaczam, że nie hejtuje małego księcia a staram się zrozumieć jego motywy postępowania. Ogólnie Akop ciągle przed kamerą udaje więc cięzko mi powiedzieć jaki jest na codzień naprawdę może to wyluzowany koleś z dystansem do siebie chociaż ciężko mi w to uwierzyć. Sylwia wydaje się bardzo w porządku ale w tych odcinkach wchodzi tak jakby trochę go matkuje. Jakiby to nie był cringe czy guilty pleasure oglądam to z chęcia na pewno dużo się dzieje. Na pewno to dużo ciekawsze niż " zweryfikuje nas klatka" albo " miałem dobry okres przygotowawczy"
 
Taka małą dygresja w drugim odcinku Akop bierze udział w jakiś zawodach motroyzacyjnych w którch de facto też przegrywa. I tak sobie pomyślałęm bez hejtu, że niektórzy aby zniwelować deficyty ( np męskości) robią tatuażę, siłownia, mma, motory itd itp może włąśnie to jest case Akopa ciągła pogoń za udowodnieniem czegoś komuś a najwidoczniej sobie.
Zaznaczam, że nie hejtuje małego księcia a staram się zrozumieć jego motywy postępowania. Ogólnie Akop ciągle przed kamerą udaje więc cięzko mi powiedzieć jaki jest na codzień naprawdę może to wyluzowany koleś z dystansem do siebie chociaż ciężko mi w to uwierzyć. Sylwia wydaje się bardzo w porządku ale w tych odcinkach wchodzi tak jakby trochę go matkuje. Jakiby to nie był cringe czy guilty pleasure oglądam to z chęcia na pewno dużo się dzieje. Na pewno to dużo ciekawsze niż " zweryfikuje nas klatka" albo " miałem dobry okres przygotowawczy"

Pisałem to już kiedyś, on na pewno leczy jakieś kompleksy z dzieciństwa etc. Pewnie był najmniejszy w klasie i typowe popychadło, do tego de facto obcokrajowiec. I teraz stara się udowodnić, że jest macho, od kulturysty-sterydziarza, poprzez żonę-trofeum aż do sportów walki. Tylko, że to nie są lata 90., szpanerstwo i pozerstwo już nie jest modne, chyba, że targetem jest gimbaza, albo jakieś plastikowe lale, dla których jest przystawką do żony.
 
Można pójść krok w dalej w tej analizie psychologicznej , Akop ciągle mówi w wywiadach, że ojciec go bił więc możę teraz podkreślanie tego , że lubi się bić , że lubi dawaći dostawać wpierdol to jakaś namiastka rodzicielskiej miłości. coś na zasadzie , że kobiety mający przemcoowych ojców wybierają przemocowych partenerów. Tak naprawdę dobrze napisane o tej żonie trofeum a może też żona i trochę matka w jednym. Trochę smutna ta kariera w MMA narożnik , który w Ciebie nie wierzy chyba do końca, koledzy z maty , który pewnie inrytuje, że za walkę dostaję 10 razy tyle co oni. ( w LIKE BOSS podkreśla też że kasę z walk wydawał na cele charytatywne- mówienie o tym im lile komu się pomaga jest świetne ;)
 
No chłopaki co by nie mówić to duży news. Kasjo kończy z Fame mma i walkami w boksie.

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks
@Droni
I inni , dajcie swoją opinię w tym temacie.


Ferrari pewnie zamówił 15 szampanów na m2 choć i tak uważam że on jest za mały i Fame powinno sobie zbudować minimum 3 ogromnych zasięgowo dobrych sebixów/zadymiarzy typu Soroko.
 
Last edited:
No chłopaki co by nie mówić to duży news. Kasjo kończy z Fame mma i walkami w boksie.

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks
@Droni
I inni , dajcie swoją opinię w tym temacie.


Ferrari pewnie zamówił 15 szampanów na m2 choć i tak uważam że on jest za mały i Fame powinno sobie zbudować minimum 3 ogromnych zasięgowo dobrych sebixów/zadymiarzy typu Soroko.
Fame ma już tylu zawodników ze sobie poradzą bez Kasjo, ostatnia walkę dał nawet dobra w boksie ale był to jednak boks.
W sumie nie rusza mnie to jakoś ze zakończył karierę w fame.
 
No chłopaki co by nie mówić to duży news. Kasjo kończy z Fame mma i walkami w boksie.

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks
@Droni
I inni , dajcie swoją opinię w tym temacie.


Ferrari pewnie zamówił 15 szampanów na m2 choć i tak uważam że on jest za mały i Fame powinno sobie zbudować minimum 3 ogromnych zasięgowo dobrych sebixów/zadymiarzy typu Soroko.
Kasjusz na bank nie zakończy "kariery" w ten sposób, bardziej charakterni zarzekali się, że kończą i wracali.
 
No chłopaki co by nie mówić to duży news. Kasjo kończy z Fame mma i walkami w boksie.

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks
@Droni
I inni , dajcie swoją opinię w tym temacie.


Ferrari pewnie zamówił 15 szampanów na m2 choć i tak uważam że on jest za mały i Fame powinno sobie zbudować minimum 3 ogromnych zasięgowo dobrych sebixów/zadymiarzy typu Soroko.

Ja jestem zszokowany.
No jak dla mnie Prime już na starcie przebija High League
ja i tak nie mogę, że Kasjo teraz do Bambra, Grzyboriego i Anala mówi po imieniu coś nieprawdopodobnego xdddd
Tylko Amadeusza brakuje...
A KASJO predzej czy później zawalczy, ciekawe czy jak z kimś to będzie z Normanem mówił sobie po imieiniu xd
 
@Droni

Szokiem to będzie jak Kasjo będzie mówił Panie Krystianie do Krychy , z Ambrem , Tyburskim czy Alanem nigdy nie było ogromnego konfliktu. Coś tam było podymione ale tak lekko. Z resztą wiele razy to pisałem że dla mnie Kasjo i Ferrari to bardziej gracze niż zadymiarze.

Prawdziwy 100 razy bardziej jest Szeliga czy bliźniacy Tyburscy tylko są OGROMNIE marnowani.
 
@Droni

Szokiem to będzie jak Kasjo będzie mówił Panie Krystianie do Krychy , z Ambrem , Tyburskim czy Alanem nigdy nie było ogromnego konfliktu. Coś tam było podymione ale tak lekko. Z resztą wiele razy to pisałem że dla mnie Kasjo i Ferrari to bardziej gracze niż zadymiarze.

Prawdziwy 100 razy bardziej jest Szeliga czy bliźniacy Tyburscy.
Nie przesadzaj xD
 
Ze Kasjo by mówił per ,,Panie” do krychy


Aha. No właśnie to napisałem że to byłby szok.


Tyburski wczoraj do Soroko ,, nie szczekaj , nie szczekaj "

Ferrari to miałby mokre gacie w tej sytuacji. :lol:


Ogólnie pewnie Fame jak widział Tyburskiego to sobie myśleli ,, cholera marnujemy taki diament "
 
Back
Top