Fame MMA gala youtuberów

ZAPOWIEDŹ WALKI PRZEWYŻSZA KSW


Stawiam na Malczyńskiego. Przekonał mnie tą zapowiedzią.

bonus ode mnie



upload_2018-10-4_15-44-35.png


1.5 mln subów

:cmgkeepgoing:
 
Serio? Czy to jakaś norma w tym świecie YT? Było coś na ten temat publicznie, jakaś afera itd?

Pewnie, że norma. Wszyscy jutuberzy i różnej maści influenserzy na IG/FB mają kupionych followersów, lajki, odpalenia filmów itd. Nawet taka Kim Kardashian ma, nawet kiedyś było o tym głośno jak IG zrobił czyszczenie fejk kont i jednego dnia zniknęło jej kilka milionów followersów.
 
Co to za podstarzałe koksy? Co oni mają wspólnego ze sławą? Przecież to jakieś noł nejmy, w dodatku żaden z nich nie umie mówić i widać, że sprawia im to ból. Przy nich pan Narkun wygląda jak zwycięzca dorocznego konkursu recytatorskiego w pałacu Buckingham.
 
Co to za podstarzałe koksy? Co oni mają wspólnego ze sławą? Przecież to jakieś noł nejmy, w dodatku żaden z nich nie umie mówić i widać, że sprawia im to ból. Przy nich pan Narkun wygląda jak zwycięzca dorocznego konkursu recytatorskiego w pałacu Buckingham.
:DC:
 
Co to za podstarzałe koksy? Co oni mają wspólnego ze sławą? Przecież to jakieś noł nejmy, w dodatku żaden z nich nie umie mówić i widać, że sprawia im to ból. Przy nich pan Narkun wygląda jak zwycięzca dorocznego konkursu recytatorskiego w pałacu Buckingham.
Lekko upośledzeni jak większość z tej branży.
StringMan y to najczęściej poważna wada wymowy , umiarkowany niedorozwój umysłowy, IQ poniżej dolnej normy , zaburzenia osobowości i prymitywizm na wysokim poziomie.
 
Ozdoba teraz idzie w kierunek coachingu? Tak zapachniało...podróbką pewnego Mateusza :korwinwhat:
 
Serio? Czy to jakaś norma w tym świecie YT? Było coś na ten temat publicznie, jakaś afera itd?

U niego chyba nie tylko jakiegoś Ferrari Wardęga zrobił dramę ujawniając że temu tatuś kupił oglądalność w Turcji, ale tam to większość kupuje sobie lajki i oglądalność bo tatuś płaci.
 
Co do tej całej dramy Wardegi i tego pseudo gwiazdora to wczoraj wrzucił jakąś odpowiedź 30 min ten ferreri, te filmiki wyżej widziałem i tylko potwierdziły mnie, że 3/4 tych pseudogwiazdeczek to wzajemnie liżące się po jajach atencjusze. Prawie jak nasze forum :DC:
 
już niedługo PRAWDZIWY CYRK !!! jaram sie :evil: niesamym UFC czy KSW człowiek żyje :wink:

jak tam wasze typy na walki ???
 
Back
Top