Fame MMA gala youtuberów

@ziomeq @99picks

Po kupieniu praw do Jacy Murana przez Elite i VIP do Rafalalali oraz jeszcze innych kontrowersyjnych postaci.

Dajcie mi Wasz nowy ranking uniwersów HL, Fame , VIP i Elitki.

Do dzieła mordki.
Elite ma tylko Muranskich, tam nikt ciekawy nie walczy.
VIP ma potencjał na ciekawe walki i dymy ale organizacyjnie jest straszny rozpierdol.
High to takie fame mma ale zrobili dopiero pierwsza gale.
Dla mnie Fame dalej nr 1 bo zrobilo najwiecej gal i maja sporo zawodników
 
Elite ma tylko Muranskich, tam nikt ciekawy nie walczy.
VIP ma potencjał na ciekawe walki i dymy ale organizacyjnie jest straszny rozpierdol.
High to takie fame mma ale zrobili dopiero pierwsza gale.
Dla mnie Fame dalej nr 1 bo zrobilo najwiecej gal i maja sporo zawodników

U mnie szczerze najniżej narazie jest HL. Grzała mnie tylko Brodnicka. Fame też wielka stypa ale Ferrari , Polak Wiewiór czy Szeliga jeszcze trochę ratują to stypowisko.
 
@ZELAZNAREKA muszę przyznać ze polubiłem Malika, gość nauczył się szybko ze dymów się nie hamuje, widać ze ma tam respekt i czasami przypierdoli dobrym tekstem xD

Gdyby Gola się nie znał z Pasternakiem to pewnie dawno by go wyjebali z Fame bo jest tam zbędny.
Boxdel ogarnia studio i konferencje, Pasternak to zaplecze finansowe i plecy ze nikt się do nich nie zesra.
(Dzwonił nawet do tego wtyczka całego ze do gali ma nie ruszać amadiego xD)
Rozpara to mózg całej firmy

a gola co ? xD
 
U mnie szczerze najniżej narazie jest HL. Grzała mnie tylko Brodnicka. Fame też wielka stypa ale Ferrari , Polak Wiewiór czy Szeliga jeszcze trochę ratują to stypowisko.
Możesz hejtowac ale Kasjo tez robi dobra robotę, mam jedynie nadzieje ze zawalczy w końcu w małych rekawicach.


Gola kupuje auta i co parę miesięcy w Azji na wakacjach :)
No taa, tylko to umie.
Ten jego catering podobno w chuj słaby.
 
@ZELAZNAREKA muszę przyznać ze polubiłem Malika, gość nauczył się szybko ze dymów się nie hamuje, widać ze ma tam respekt i czasami przypierdoli dobrym tekstem xD

Gdyby Gola się nie znał z Pasternakiem to pewnie dawno by go wyjebali z Fame bo jest tam zbędny.
Boxdel ogarnia studio i konferencje, Pasternak to zaplecze finansowe i plecy ze nikt się do nich nie zesra.
(Dzwonił nawet do tego wtyczka całego ze do gali ma nie ruszać amadiego xD)
Rozpara to mózg całej firmy

a gola co ? xD
Gdyby nie Golas, to w ogóle by FAME nie było. On znał jako jedyny wszystkich na początku i dopinał 1 galę.
 
Myśle ze Boxdel by ogarnął jakiś inwestorów tez bez Goli
Boxdel robi najmniej przy organizacji eventów, sam Rozpara o tym mówił. To, że od czasu do czasu świeci swoją ulaną facjatą na YT nie znaczy, że dużo robi. Gola ogarnia o wiele więcej tematów od Bombla.
 
Daje rade, bo wyszukuje smaczki i lubi podkręcić.
Znajdzie smaczki ale nie umie pociągnąć tematu, według mnie brakuje mu takiej ‚inteligencji’ prowadzącego. Poza tym, bardzo uważa na swój fejm i jeżeli ktoś ma dużo ‚falowersow’ to uważa żeby tego kogoś nie urazić np. polo (nie wiem, ten gruby co był z mikserem). Strasznie nie jest obiektywny, ma niby silna pozycje ‚włodarza’, wozi sie tym a nie umie jej wykorzystać. Jak sądzicie?
 
@ziomeq @99picks
Po kupieniu praw do Jacy Murana przez Elite i VIP do Rafalalali oraz jeszcze innych kontrowersyjnych postaci.
Dajcie mi Wasz nowy ranking uniwersów HL, Fame , VIP i Elitki.
Do dzieła mordki.
1. FAME - za wszystko
2. High Leauge - mało dymów
3. VIP MMA - fajne nazwiska ale organizacja konfy i promocja gali to jedna wielka masakra
4. ELITE - za dużo randomów
 
Ej jak weszliście na temat statusu właścicieli Fame.

Tak teoretycznie myślicie że dzięki Fame każdy z tej 4 przytulił na czysto już na głowę 1 mln czy nie dzięki Fame?

Jak widzę jaka furą jeździ Gola to kto wie.
 
Jak na moje to gola ogarniał ludzi z tych programów z tv a boxdel z yt. Tylko że gola już nie ma kogo brać bo chyba wszyscy co mieli się bić to juz byli albo poszli do innych federacji.
 
Bombel się wam podoba jak prowadzi te f2f?


Nie jest idealny ale na pewno lepszy od Pawłowskiego , choć szczerze dla mnie dziwne jest to że prowadzi to koleś który ma udziały w Fame i zna te osoby. Lepszy byłby ,, zimny gość" bez sentymentów np ja :) I od razu bym powiedział że albo dymy albo spadajcie stypic do domu.
 
Boxdel ma szczęście że trafił na Gole, który znał Pasterniaka i Rozparę. Gdyby nie Gola to Boxdel dalej by nagrywał ciekawostki na YT i wyzywał się z innymi jupiterami. Gola mu zapewnił dostanie życie.
a gdyby nie boxdil to gola i rozpara by mogli mieć problem z zapełnieniem rozpiski, która oparta była głownie o boxdela i magicala, ówczesnego "kolege" boxdela
 
Back
Top