Fame MMA gala youtuberów

Ja nie. Obejrzałem po południu France vs Argentina, a potem FAME MMA 1 zamiast Portugal vs Urugway.
ojj Portugalia vs Urugwaj zdecydowanie wyżej. Swoją drogą wtedy miałem w dupie FAME 1, Fame 2ke też, ale wykupiłem w ostatniej chwili. 3ke też w ostatniej chwili, od 4ki sie juz zaczeło wciaganie w to :D

Anglia vs Szkocja wypada w dniu gali Marcinka.. Jesli by chciał 18.06 - wybieram Anglia vs Szkocja :D
 
ojj Portugalia vs Urugwaj zdecydowanie wyżej. Swoją drogą wtedy miałem w dupie FAME 1, Fame 2ke też, ale wykupiłem w ostatniej chwili. 3ke też w ostatniej chwili, od 4ki sie juz zaczeło wciaganie w to :D

Anglia vs Szkocja wypada w dniu gali Marcinka.. Jesli by chciał 18.06 - wybieram Anglia vs Szkocja :D

Ja byłem od początku z FAME.
Co do meczu, to pewny win Angoli, tym bardzie że będą po 1 meczu z wicemistrzami świata.
 
Nie no obserwując to wszystko. Ciche marzenie... "Jacek Murański w Fame MMA" - to największy zadymiarz xdddd
 
śmiej się śmiej się
jak rudy, rudy gej
rudy, rudy gej
rudy, rudy, rudy gej
Sak Maj Bols
And dika dika też
dika dika też
dika dika dika też
 

to sie wydarzy mma pudelek sie nie myli
l pro z kubanczykiem oprocz nadwagi pokazal jakies tam serce do walki a u reda watpie ze bedzie mu sie chcialo jak nie skonczy sie w 1 rundzie
 
Back
Top