Fame MMA gala youtuberów

Elite mma podpisało Elfke z Władcy Pierscienia
1616093510221.png





Stypiarz Wardega chyba zrobi out z Fejmu, bo ostro ich krytykuje za organizacje


:putinlaugh:

Zawodnicy Fame wyżej od gwiazd KSW​

Wszyscy wyżej wymienieni wyprzedzają w zestawieniu Damiana Grabowskiego i Michała Włodarka. “Polski Pitbull”, który w swojej karierze toczył boje dla UFC, Bellatora oraz był mistrzem M-1 został sklasyfikowany na 129., zaś “Komar” na 128. pozycji. Obaj zawodnicy znajdują się tuż przed znanymi z Fame MMA Piotrem Szeligą, Maciejem Ratajem i “Mnichem Terminatorem”. To nie koniec ciekawych informacji. Zaraz za nimi sklasyfikowany jest były mistrz kategorii ciężkiej KSW, Karol Bedorf. Ranking zamykają Marcin Najman, “Ztrolowany”, “Bonus BGC”, “Bodychrist” i “Lew”.
 
Last edited:
Puściłem sobie na chwile Kanał sportowy z Kubanczykiem , zadzwonił facet który powiedział, ze jest starszy od Pola/ Pol ma 50 lat/ i pytał Kubańczyka o plany w Fejmie, jak typuje Kasjo-Parke i żeby Pol Wardęgę zaprosił do Hejt Parku :benny::neildegrassewhoa::mamedwhat:

Takie buty, takie czasy... Freak fighty nie maja lat jak widać.
 
Last edited:
Ja już się gubię, ile tych federacji freak-fight teraz jest?


W ciul.

Vip MMa Najmana

Elite Fighters/ chyba wcześniej było Elite mma , chyba ze to jeszcze inna ;) , sam już nie wiem /

Fame MMA , które tworzy teraz jeszcze mini federacje Hype MMA

Bracia Colins robią w czerwcu na yt za free freakowa Charity Fight Night

High League Malika Montany i jeszcze jest jakaś MMA 5 stars czy cos w tym stylu, bo tam gdzie bedzie walczył Akop vs Słodkiewicz to podobno to tylko 1 freak i to federacja sportowa.
 
Last edited:
Pierwotnie miało byc Bonus vs
Magical, potem zmienili na Noras Vs Bonus , az na koniec Dresik vs Bonus.

Kto dostanie ten zaszczyt walki z wielkim Bonito. Co za emocje.
 
Chciałbym takiego prawdziwego rafona "chudego byka" na konferencji, ale pewnie będzie siedział zestresowany kamerami jak zawsze.
 
Chciałbym takiego prawdziwego rafona "chudego byka" na konferencji, ale pewnie będzie siedział zestresowany kamerami jak zawsze.

Na konferencjach jest grzeczniutki, nawet przed magicalem byl spięty na konferencji
 
Chciałbym takiego prawdziwego rafona "chudego byka" na konferencji, ale pewnie będzie siedział zestresowany kamerami jak zawsze.



Kuzwa gosciu na tym shocie taki pewny siebie jakby miał w Fejmie 8-0 , a facet oprócz amatora Magicala , został skończony w 1 rundach z Gola i Isamu i chyba tylko Najman ma mniejszy zapał w Fejmie gdy przegrywa od niego :korwinlaugh:


Zabielski kawał chłopa w porównaniu do Hejtera i go nie skończył, Mortalcio tez lepiej wygląda i łatwo nie było . Mój typ 70-30 dla Hejtera.


Kuzwa gostek zrobił nawet szczegółową analizę z walki Kasjo-Parke:o o::applause:

Gostek o Fejmie ,, Festiwal ogórków'' :putinlaugh:
 
Kuzwa gosciu na tym shocie taki pewny siebie jakby miał w Fejmie 8-0 , a facet oprócz amatora Magicala , został skończony w 1 rundach z Gola i Isamu i chyba tylko Najman ma mniejszy zapał w Fejmie gdy przegrywa od niego :korwinlaugh:


Zabielski kawał chłopa w porównaniu do Hejtera i go nie skończył, Mortalcio tez lepiej wygląda i łatwo nie było . Mój typ 70-30 dla Hejtera.


Kuzwa gostek zrobił nawet szczegółową analizę z walki Kasjo-Parke:o o::applause:

Gostek o Fejmie ,, Festiwal ogórków'' :putinlaugh:

Nic dodać, nic ująć
 
Back
Top