Fame MMA gala youtuberów

Ujawnił ktoś te nazwiska?
Jeśli wierzyć internetom, to są Oni
IMG_20190403_074514.png

Podobno ten jeden to trener/założyciel? Czerwonego Smoka. Ile w tym prawdy nie wiem, ale wszyscy podają te same nazwiska.
 
Z mojej strony możemy śmiało wejść i w Fame i FFF, jednak musimy obserwować trendy. MMA.pl miało mało do stracenia. My mamy bardzo dużo w przypadku zaangażowania w jedno, drugie lub w oba twory. Bazujemy na powracających użytkownikach i jednak zdecydowanie nasz portal kieruje newsy do zupełnie innego targetu. Nie możemy sobie pozwolić na to by zniechęcić tych, którzy nas codziennie odwiedzają, nie mając pewności, że zyskamy wchodząc w Fame/FFF. W listopadzie 2018 pisałem, że wejdziemy w Fame czy się to komuś podoba czy nie (bo nastroje się ocieplały wokół Fame), trzecią galę się jeszcze czailiśmy, ale czwarta gala Fame może być tą, na której się pojawimy. Zależy jak się obecny hejt na Fame rozwinie po kontrowersyjnej decyzji z tej walki YouTuberów. Jeśli nastroje będą mniej agresywne, na pewno to rozważymy.

Dodatkowo na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia czym jest i czym będzie FFF. Słyszałem jedynie, że będzie walczył Krystian Pudzianowski z Popkiem i to tyle. Za wcześnie na deklaracje. Choć w przeciwieństwie do Fame, tych zawodników chociaż znam i jeśli oferta będzie kierowana do niedzielnych fanów, a nie do nastolatków z YouTube, to większa szansa, że FFF się u nas pojawi niż Fame. Musisz zrozumieć, że naszymi odbiorcami są dorośli ludzie, a nie główna audiencja gal z YouTuberami. Dorośli ludzie, którzy powracają na nasz portal codziennie, dając nam wyświetlenia. Co inne więc pisanie newsów o dziewczynie, która swoją karierę oparła na akcie seksualnym z losową grupą Afroamerykanów, a co innego ugrzeczniona wersja w której do walki wejdzie brat Pudziana i raper. Dlatego właśnie o Freakach FEN piszemy bez mrugnięcia okiem, tak samo o freakach KSW, bo pokrywa się to z targetem i upodobaniami odwiedzających portal. Fame to jednak zupełnie inny kaliber widowiska, zawodników oraz formy promocji. Mam nadzieję, że nieco Ci rozjaśniłem na czym polega pisanie o freakach na naszym portalu, dlaczego odpuszczamy jednych, a o tych z FEN i KSW piszemy. Tak jak napisałem, za wcześnie na konkluzje. Jeśli atmosfera wokół Fame się oczyści, a nasz główny target nie będzie reagował na informacje o gali agresywną wściekłością, to spokojnie wejdziemy w Fame, a jeśli ludzie na FFF będą tak samo reagować jak dziś na Fame, to również zrezygnujemy z pisania o tej gali. Będziemy bacznie obserwować nastroje i trendy. Nasi stali czytelnicy są dla nas ważniejsi niż liczby, które moglibyśmy zrobić pisząc o rzeczach, które podobają się innemu targetowi (i dzięki temu doda nam się np. + milion do wyświetleń), ale zniechęcają ten target, na którym zbudowaliśmy MMARocks.

Jak trendy sa dla Was wazne, ale boicie sie stracic starych forumowiczow, to polecam zalozyc kolejny portal (np. MMA Koks). "Wlodarzem" czy tam "slupem" zrobic uzytkownika @FAMEMMA, a oficjalnie twierdzic, ze jestescie odpowiedzialni tylko za design i obsluge techniczna stronki.
 
karierę oparła na akcie seksualnym z losową grupą Afroamerykanów
political corectness level majster ;)
informacje o gali agresywną wściekłością
agresję i wściekłość to tu raczej wywoływał jeden użytkownik (nie będę pokazywał palcem) wpieprzając się z fejm > ksw we wszystkie tematy. Sama gala to raczej politowanie wzbudzała.

Póki będzie się pajaców traktować ich z przymrużeniem oka to czemu nie ? Machina frikowa ruszyła dawno temu, nikt już tego nie zatrzyma.
 
Jak nie pasuje to wypad gosciu.
:enterthehorwitch:

Fame mma jest spoko a temat na cohones jest zajebisty. Na gali bylem i widzialem wszystko z bliska.
Ogolnie gdyby nie te kurwy sedziowskie to bawilbym sie jeszcze lepiej ale nie ma co narzekac.
Bylo dobrze
:cmgkeepgoing:
View attachment 15480
po dłoni wnioskuję, że masz 14 lat(brak owłosienia) i nadwagę(grubość dłoni). Typowy widz Fame.
PPV sprzedaz 150-180 tysiecy
bramka z biletów około milion złotych
FAMEMMA zrobiło rekord PPV w Europie
a czy to ważne, że Fame sprzedaje PPV o połowę taniej niż KSW? Pewnie nie i dalej będzie koń walony, ale chciałem po prostu zapytać.
 
po dłoni wnioskuję, że masz 14 lat(brak owłosienia) i nadwagę(grubość dłoni). Typowy widz Fame.

a czy to ważne, że Fame sprzedaje PPV o połowę taniej niż KSW? Pewnie nie i dalej będzie koń walony, ale chciałem po prostu zapytać.
KSW dzieli się hajsem z Polsatem i pośrednikami
FAMEMMA zgarnia wszystko dla siebie
essa
 
FAMEMMA nie działa PPV? zwrot pieniędzy natychmiastowy
KSW nie działa PPV? wymień bebechy
comment_uCXRdaUXb9HxM9V4YPjZnJ2dy3IXVm6d,wat.jpg
Tu trzeba im jednak przyklasnąć i pogratulować podejścia. Jak raz popełniłem błąd i kupiłem transmisję KRS1 to obraz przez cały czas ciął co 4 sekundy - nie dało się tego oglądać. Gdy to zareklamowałem to w ramach rekompensaty zaproponowali mi dostęp do następnej gali..... która była kurwa dostępna w otwartym Polsacie. Od tej pory jak leci KSW to zawsze odpalam pirackiego streama, wyłączam głos i to sobie leci w tle. Oczywiście tego nie oglądam - robię tak tylko po to, żeby Kawulowi mocniej dupa zapiekła.
 
Tu trzeba im jednak przyklasnąć i pogratulować podejścia. Jak raz popełniłem błąd i kupiłem transmisję KRS1 to obraz przez cały czas ciął co 4 sekundy - nie dało się tego oglądać. Gdy to zareklamowałem to w ramach rekompensaty zaproponowali mi dostęp do następnej gali..... która była kurwa dostępna w otwartym Polsacie. Od tej pory jak leci KSW to zawsze odpalam pirackiego streama, wyłączam głos i to sobie leci w tle. Oczywiście tego nie oglądam - robię tak tylko po to, żeby Kawulowi mocniej dupa zapiekła.
organizacja jest jaka jest, ale póki co podejście do klienta wzorowe
 
Jeden temat z wynikami z KSW 47 ma 60 tron...

Która organizacja poza KSW ma takie zainteresowanie na forum? Chyba nawet
Jeden temat z wynikami z KSW 47 ma 60 tron...

:crazy:

Temat pozycjonowany na top głównej vs temat widoczny tylko z poziomu forum...
Laske kładę na famemma, ostatnia gala była opór słaba, ale zainteresowanie produktem jest ogromne jak na polski rynek mma
 
FAMEMMA nie działa PPV? zwrot pieniędzy natychmiastowy
KSW nie działa PPV? wymień bebechy
comment_uCXRdaUXb9HxM9V4YPjZnJ2dy3IXVm6d,wat.jpg

tak btw. wypelnilem formularz zgloszeniowy na ich stronie, bo tez mialem problemy techniczne, odpiszą mi na maila podanego przy zakladaniu na ich stronie konta ?
 
Back
Top