Fame mma 4

Ja myślę, że Tomb to może tu być betem gali. 2,6 zł kurs. 28 kg i jakieś 20 cm wzrostu różnicy. Nie widzę Filipka z jego marnym boksem i słabym ciosem, aby mógł coś ugrać. Jedyna nadzieja dla niego to jakiś parter ( a jest bardziej strikerem ) lub kondycja.
Kasjo podskoczył do 1,96 i też uważam, że jest warty grania po tym kursie. 7kg i kilka ładnych cm na plus.W 2014 r. w wywiadzie mówił, że stoczył 40 walk bokserskich,a był aktywny w boksie do 2017. Duże doświadczenie. Zasady K1. Ambro tylko nogi mogłyby uratować, ale coś w niego nie wierzę. Strasznie mnie zastanawia czy to nie jest przypadkiem zawodnik pokroju mistrza worka i skakanki. A kiedy zacznie dostawać na twarz to się szybko skończy.
 
A z ilu kont stawiasz? Oni się nie połapią, że to te same dane osobowe czy masz kilka kont bankowych i podajesz inne dane?
z jednego
Ja myślę, że Tomb to może tu być betem gali. 2,6 zł kurs. 28 kg i jakieś 20 cm wzrostu różnicy. Nie widzę Filipka z jego marnym boksem i słabym ciosem, aby mógł coś ugrać. Jedyna nadzieja dla niego to jakiś parter ( a jest bardziej strikerem ) lub kondycja.
Kasjo podskoczył do 1,96 i też uważam, że jest warty grania po tym kursie. 7kg i kilka ładnych cm na plus.W 2014 r. w wywiadzie mówił, że stoczył 40 walk bokserskich,a był aktywny w boksie do 2017. Duże doświadczenie. Zasady K1. Ambro tylko nogi mogłyby uratować, ale coś w niego nie wierzę. Strasznie mnie zastanawia czy to nie jest przypadkiem zawodnik pokroju mistrza worka i skakanki. A kiedy zacznie dostawać na twarz to się szybko skończy.
Tomb to pizda, narkoman i alkoholik
 
to normalna stawka dla pro playera, inaczej to nawet czasu bym nie tacil na analizy
jak grasz po 5 zl to masz limity takie, co sie dziwisz

Co masz na kastiego oprocz tego ze jest nieustraszonym tibijczykiem jak rafonix?
 
Co masz na kastiego oprocz tego ze jest nieustraszonym tibijczykiem jak rafonix?

Akurat Kasti to może wygrać. Jego gra w mma to dążenie do parteru i z góry może być niebezpieczny jeśli uda mu się obalić. W stójce też nie jest na strzała. Coś tam umie. O jongmenie za to nic nie wiadomo poza tym, że ma słabo techniczny boks i wygrał na sparingach z ambro.
 
to normalna stawka dla pro playera, inaczej to nawet czasu bym nie tacil na analizy
jak grasz po 5 zl to masz limity takie, co sie dziwisz
Pro playerzy są właśnie limitowani do stawek typu 5zl poprzez wcześniejsze wysokie wygrane :pociesznymirek:
 
Pro playerzy są właśnie limitowani do stawek typu 5zl poprzez wcześniejsze wysokie wygrane :pociesznymirek:
mordo stawki 2000 zł to dla mnie przystawka jest do głównego dania, żeby lepiej się oglądało
niestety polskie buki to dno jest i nie można grać za normalne pieniądze
 
System poszedł.
 

Attachments

  • Screenshot_20190621-013051_LVBET.jpg
    Screenshot_20190621-013051_LVBET.jpg
    426.3 KB · Views: 72
Bambro pograny za mnóstwo. Ten prostak obije nawet na zasadach k1 tego calego dona kasjo. To, ze typ walczyl kiedys sporo w amatorskim boksie nie ma nic wspolnego z jego obecna forma i nastawieniem. Poszedl w melanz juz pewnie lata temu i z formy gowno zostalo a teraz wpada po wyplatke i co otwarcie w wywiadzie mowil, ze mysli juz tylko o melanzu do wrzesnia. Ten caly ambro zas widac, ze wczul sie duzo bardziej, chociaz cwiczy regularnie i ze wejdzie z odpowednim nastawieniem. Łatwe pieniązki mężczyźni, grac i potem ladnie podziekowac.

Kasti bo sprawia wrazenie dosyc twardego i chyba ma w miare z czego pierdolnac a ten drugi, jongman czy jak mu tam wygladal na trailerze nawet cienko w tej stojce.

Sexmasterka bo jest za 1,45 a tamta druga patuska jeszcze schudla i pewnie nie bedzie jeszcze az takiej roznicy wagi.

Makowski bo jest za 4,15
 
2000 zł Kasti do wygrania 3 klocki
1000 zł Amber do wygrania 1 klocek
500 zł Makowski do wygrania 1,5 klocka
5000 zł Korean Zombie do wygrania 8 klocków
Makowski+ Filipek+ Amber+ Ferrari+ Kasti 100 zł do wygrania 7 klocków
 
Back
Top