Fame mma 4

Co do Kastiego, to pamiętajcie, że gość nie umie się bić. Lupa, który wziął walkę na dwa tygodnie przed galą potrafił go trafiać, to tym bardziej zrobi to Jongmen, który trenuje jakiś czas w dobrym klubie.
jak nie potrafi jak ładnie obalił tego Lupe? co jak co, ale Lupa walil cepy i kopy jak kozak jakis
 
Z tym ze isamu trenowal juz wczesniej, nie wiem jak inni ktorych wymieniles.
To bardziej kwestia indywidualna frika a nie trenera.. jak "zawodnik" nie ma tego czegoś to nawet miras nie ulepi z niego nic
 
Amber jeszcze może wygrać, choć walka w K1 ma być
Kasjo jednak chuja potrafi i nawet nie trenuje z tego co gada

:najmancoty:

Przecież dopiero co, migawki z treningów wrzucał, a K1 zasłonił się, bo wie, że w stójce ma przewagę, nie mówiąc już, o różnicy gabarytów.
 
TYPE: COMBI

Adrian "Medusa" Salamon vs Piotr "Knaziuu" Knaś
Money Line: Adrian "Medusa" Salamon
(1.15)

Filip "Filipek" Marcinek vs Łukasz "Tomb" Imiełowski
Money Line: Filip "Filipek" Marcinek
(1.51)

Krystian "Jongmen" Brzeziński vs Kamil "Kasti" Stępiński
Money Line: Kamil "Kasti" Stępiński
(2.55)

Adrian "Polak" Polański vs Amadeusz Roslik
Money Line: Adrian "Polak" Polański
(1.92)

Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Aniela "Lil Masti" Bogusz
Money Line: Marta "Linkimaster" Linkiewicz
(3.25)

Total stake: 20.00 GBP
Tax: 0.00 GBP
Total rate: 27.63
Number of bets: 1
Max possible win: 552.62 GBP
 
Amber jeszcze może wygrać, choć walka w K1 ma być
Kasjo jednak chuja potrafi i nawet nie trenuje z tego co gada
Wrzucal filmik z treningow, trenuje caly czas bo chce rozjebac Ambera.
Watpie by to Ambro wygral w k1
 
Odniosę się, do walki Polak vs Ferrari, postawiłem na Polaka, ponieważ:

1) Ferrari, jedzie taktyką "Nakurwiaj szybko, póki nie padniesz".
2)Polak, ma szczątkową technikę już.
3)Ferrari, po dwóch walkach, doszedł do wniosku, że nie będzie używał, wyżej wymienionej taktyki już, bo chce "pokazać technik, których się nauczył".
4)Biorąc pod uwagę powyższe punkty, Polak dysponuje, lepszą techniką niż Ferrari, jedyna szansa Ferriariego, to taktyka z punktu 1, ale ten zapowiada, że będzie chciał wprowadzić plan z punktu 3.
5)A więc, moim zdaniem, jest prawdopodobny scenariusz, że Ferrari wystrzela się w ciągu minuty z kondycji, albo pójdzie na konfrontację techniczną, którą próbuje ogarniać od 2 tygodni, wobec tego, w obu przypadkach, Polak jest faworytem.

EDIT: Po za tym, biorąc pod uwagę, ostatnie konferencje, ich konflikt osobisty jest realny, a Polak, lepiej kontroluje emocje.
 
Odniosę się, do walki Polak vs Ferrari, postawiłem na Polaka, ponieważ:

1) Ferrari, jedzie taktyką "Nakurwiaj szybko, póki nie padniesz".
2)Polak, ma szczątkową technikę już.
3)Ferrari, po dwóch walkach, doszedł do wniosku, że nie będzie używał, wyżej wymienionej taktyki już, bo chce "pokazać technik, których się nauczył".
4)Biorąc pod uwagę powyższe punkty, Polak dysponuje, lepszą techniką niż Ferrari, jedyna szansa Ferriariego, to taktyka z punktu 1, ale ten zapowiada, że będzie chciał wprowadzić plan z punktu 3.
5)A więc, moim zdaniem, jest prawdopodobny scenariusz, że Ferrari wystrzela się w ciągu minuty z kondycji, albo pójdzie na konfrontację techniczną, którą próbuje ogarniać od 2 tygodni, wobec tego, w obu przypadkach, Polak jest faworytem.
Polak to cipa, Ferrari go moglby znokautowac
 
Polak to cipa, Ferrari go moglby znokautowac

Oczywiście, że może go znokautować, ale jak już nadmieniłem, Polak ma jakieś szczątkowe nauki techniczne, których Ferrari nie ma, a biorąc pod uwagę konferencje, Ferrari łatwo ulega emocjom. :fjedzia:
 
Oczywiście, że może go znokautować, ale jak już nadmieniłem, Polak ma jakieś szczątkowe nauki techniczne, których Ferrari nie ma, a biorąc pod uwagę konferencje, Ferrari łatwo ulega emocjom. :fjedzia:
Polak to taki Ferrari, tylko ze Ferrari ma moc w tych cepach jakas, a ten Polak wali wiatraki bez sily
oczywiscie moze wygrac, bo to dwoch cieniakow, ale cepiarza stawiam jednak
przypomne, ze gosc nie mogl Tucznika nawet ubic
 
Polak to taki Ferrari, tylko ze Ferrari ma moc w tych cepach jakas, a ten Polak wali wiatraki bez sily
oczywiscie moze wygrac, bo to dwoch cieniakow, ale cepiarza stawiam jednak
przypomne, ze gosc nie mogl Tucznika nawet ubic

Mimo wszystko, od czasów "bokserskiej" walki, u Polaka widać progres, u Ferrariego nie.
 
Odniosę się, do walki Polak vs Ferrari, postawiłem na Polaka, ponieważ:

1) Ferrari, jedzie taktyką "Nakurwiaj szybko, póki nie padniesz".
2)Polak, ma szczątkową technikę już.
3)Ferrari, po dwóch walkach, doszedł do wniosku, że nie będzie używał, wyżej wymienionej taktyki już, bo chce "pokazać technik, których się nauczył".
4)Biorąc pod uwagę powyższe punkty, Polak dysponuje, lepszą techniką niż Ferrari, jedyna szansa Ferriariego, to taktyka z punktu 1, ale ten zapowiada, że będzie chciał wprowadzić plan z punktu 3.
5)A więc, moim zdaniem, jest prawdopodobny scenariusz, że Ferrari wystrzela się w ciągu minuty z kondycji, albo pójdzie na konfrontację techniczną, którą próbuje ogarniać od 2 tygodni, wobec tego, w obu przypadkach, Polak jest faworytem.

EDIT: Po za tym, biorąc pod uwagę, ostatnie konferencje, ich konflikt osobisty jest realny, a Polak, lepiej kontroluje emocje.
comment_SZSdoO13C9TaAiBgl2o28uLXMpjTh4x2.jpg
 
Tak sobie rozkminialem co do walki linkiewicz z sexmasterka

Lil robi wszystko zeby pokazac sie jaka to nie jest fajterką i stara sie przekonac ludzi ze jest pewniakiem, co za tym idzie kurs na linkiewicz bedzie rósł... masterka nie jest az taka glupia jak sie kazdemu wydaje, wg mnie jak kurs na linkiewicz jeszcze urosnie, ktos od masterki postawi guby hajs na wygrana wlasnie patolinkiewicz
Tutaj liczy sie tylko hajs a nie duma czy honor. Nikt z tych ludzi nie bedzie plakal jak przegra, bo wie ze za samo wyjscie ma grube siano.
Masterka moze zarobic sporo wiecej niz w kontrakcie, za wlasciwie nic nie zrobienie, czyli przegraną
A po przegranej walce idealnie ulozy sie scenariusz walki z godlewska.


Ja osobiscie po kursie 3.25 chetnie zaryzykuje patuske
 
Tak sobie rozkminialem co do walki linkiewicz z sexmasterka

Lil robi wszystko zeby pokazac sie jaka to nie jest fajterką i stara sie przekonac ludzi ze jest pewniakiem, co za tym idzie kurs na linkiewicz bedzie rósł... masterka nie jest az taka glupia jak sie kazdemu wydaje, wg mnie jak kurs na linkiewicz jeszcze urosnie, ktos od masterki postawi guby hajs na wygrana wlasnie patolinkiewicz
Tutaj liczy sie tylko hajs a nie duma czy honor. Nikt z tych ludzi nie bedzie plakal jak przegra, bo wie ze za samo wyjscie ma grube siano.
Masterka moze zarobic sporo wiecej niz w kontrakcie, za wlasciwie nic nie zrobienie, czyli przegraną
A po przegranej walce idealnie ulozy sie scenariusz walki z godlewska.


Ja osobiscie po kursie 3.25 chetnie zaryzykuje patuske
Taki drobny "szczegół" z regulaminu LVBet::
"Spółka ma prawo dowolnie ustalać limit wygranej (a więc sumy przeznaczonej do wypłaty przy poprawnie określonych wszystkich typowanych zdarzeniach) na poszczególne rodzaje zakładów, o których mowa w niniejszym Regulaminie, ograniczając również limit stawki (proporcjonalnie do kursu, w sposób taki, aby maksymalna wygrana nie mogła przekroczyć kwoty limitu tej wygranej). "
U mnie limit stawki to 837 zł :pociesznymirek:
 
Taki drobny "szczegół" z regulaminu LVBet::
"Spółka ma prawo dowolnie ustalać limit wygranej (a więc sumy przeznaczonej do wypłaty przy poprawnie określonych wszystkich typowanych zdarzeniach) na poszczególne rodzaje zakładów, o których mowa w niniejszym Regulaminie, ograniczając również limit stawki (proporcjonalnie do kursu, w sposób taki, aby maksymalna wygrana nie mogła przekroczyć kwoty limitu tej wygranej). "
U mnie limit stawki to 837 zł :pociesznymirek:


Zapomnialem ze ty jedyny masz konto na lv
Ja mam zupelnie inny limit

A miras rozumiem ze z twoich niedowładów sie smieje?
 
Taki drobny "szczegół" z regulaminu LVBet::
"Spółka ma prawo dowolnie ustalać limit wygranej (a więc sumy przeznaczonej do wypłaty przy poprawnie określonych wszystkich typowanych zdarzeniach) na poszczególne rodzaje zakładów, o których mowa w niniejszym Regulaminie, ograniczając również limit stawki (proporcjonalnie do kursu, w sposób taki, aby maksymalna wygrana nie mogła przekroczyć kwoty limitu tej wygranej). "
U mnie limit stawki to 837 zł :pociesznymirek:
I co ze masz limit, limit jest na 1 konto. Walki jak chuj tam beda szly, po to jest to cale fejmmma
 
Taki drobny "szczegół" z regulaminu LVBet::
"Spółka ma prawo dowolnie ustalać limit wygranej (a więc sumy przeznaczonej do wypłaty przy poprawnie określonych wszystkich typowanych zdarzeniach) na poszczególne rodzaje zakładów, o których mowa w niniejszym Regulaminie, ograniczając również limit stawki (proporcjonalnie do kursu, w sposób taki, aby maksymalna wygrana nie mogła przekroczyć kwoty limitu tej wygranej). "
U mnie limit stawki to 837 zł :pociesznymirek:

LV to taki gowniany buk ze glowa mala. Na Henrique mialem limit 80 funtow, oczywiscie dowiedzialem sie dopiero jak wplacilem 500 do nich na serwis. Takze konto juz u nich zamknalem. Niech sie paluja. :)
 
Zapomnialem ze ty jedyny masz konto na lv
Ja mam zupelnie inny limit

A miras rozumiem ze z twoich niedowładów sie smieje?
ja tez mam chociaz ostatnio latam do punktu sts i tam obstawiam bo sa lepsze kursy
 
Back
Top