Fame mma 3

Ohmbet wystawił kursy na Fame MMA.
Ja się na freakach nie znam, ale może Wy wyłapiecie jakieś fajne kursy.
 
dasz zrzut?
Nie mogę wykonać zrzutu na tel ze względu na "zasady bezpieczeństwa", a do pc nie mam teraz dostępu.
Możesz normalnie wejść na stronę i zerknąć na kursy bez żadnego vpn, wystarczy że odpalisz wersje mobilną.
mobile.ohmbet.com
 
Nie mogę wykonać zrzutu na tel ze względu na "zasady bezpieczeństwa", a do pc nie mam teraz dostępu.
Możesz normalnie wejść na stronę i zerknąć na kursy bez żadnego vpn, wystarczy że odpalisz wersje mobilną.
mobile.ohmbet.com
ja zlotowe zagralem, ale kurs ponad 2.1 na czysto u polskiego buka
i godlewska w ako
 
Nie mogę wykonać zrzutu na tel ze względu na "zasady bezpieczeństwa"
What?
Screenshot_2019-03-20-16-31-17-815_com.android.chrome.png
 
Mi sie wydaje ze taxi zlotowa sie spali psychicznie, wyglada na leszcza a bonus ma jednak wieksze doswiadczenie.
 
Mi sie wydaje ze taxi zlotowa sie spali psychicznie, wyglada na leszcza a bonus ma jednak wieksze doswiadczenie.

psychicznie nie sądzę, bardzo dużo sił włożył w walkę z otyłością. teraz zresztą mówi, że czuje się jak nowonarodzony i za żadne skarby świata nie wróci do dawnego stylu życia.

Jak wejdzie to złoto konkretne.

mam jeszcze godlewska+waterson (jako zamykacze kuponów z dzisiejszej gali). jak wejdzie jestem na plus 900 zł :tellmemore:
 
psychicznie nie sądzę, bardzo dużo sił włożył w walkę z otyłością. teraz zresztą mówi, że czuje się jak nowonarodzony i za żadne skarby świata nie wróci do dawnego stylu życia.



mam jeszcze godlewska+waterson (jako zamykacze kuponów z dzisiejszej gali). jak wejdzie jestem na plus 900 zł :tellmemore:
Dla mnie Godlewska i ta szonica to pass ale zycze Ci wygranej ;)
 
nie ogladam pilki, po prostu widac kto jest niepelnosprawny, a kto chodzil na wf
mordo jestem wybitnym typerem, po prostu uwierz w moje typy i licz pliki

Godlewska potrafi podnieść wysoko nogę, więc jest rozciągnięta. Zafałszowała też wagę, bo nie waży dużo mniej niż Linkiewicz. Ta ostatnia jest co prawda cięższa i bardziej agresywna, ale jest też zaćpana aptekowymi dragami. Jest też 6 lat młodsza, czyli niezmielinizowane do końca neurony w ekspozycji na akodin i metkatynon mogą wpływać na psychomotorykę. I tu faktycznie widać że porusza się jak upośledzona. Pytanie czy będzie miało to jakiekolwiek znaczenie jak zagra adrenalina.
 
Mam pytanie ile trwają walki na fame mma? Przeciez tam praktycznie żadna walka nie ma prawa trwać pełnego dystansu jesli jest 3x5 min
 
Back
Top