Fame mma 3

Kakadu90

Maximum FC
Lightweight
Są już kursy także jedziemy z tematem. Bonus i Mnich pewniaczki? Ruby tez wygląda zachęcająco.

31db388689d1e.jpg
 
Krycha pewniak. Trenuje w Smoku ciężko, a Ruby wychodzi jedynie wypromować swoją nową płytę. Skłaniałbym się też ku Taxi Złotówie jeśli tylko wytrzyma psychicznie, to jest w stanie pokonać upośledzonego Bonusa spokojnie.
 
Haha ogólnie nie gram ale z tego co widze to kurs na Kasjusza jest dobrym żartem. Przecież ten umbro nawet sie do niego nie zbliży, widziałem jak machał łapkami do niego już kilka razy to nigdy nie trafiał :D
 
Haha ogólnie nie gram ale z tego co widze to kurs na Kasjusza jest dobrym żartem. Przecież ten umbro nawet sie do niego nie zbliży, widziałem jak machał łapkami do niego już kilka razy to nigdy nie trafiał :D
mma to nie boks
 
dobra jak nie grasz to się nie udzielaj, wszystko przejebałeś i masz ból dupy, że niektórym idzie zajebiście
ale ja moge pisać w każdym temacie co chce
niektórym na pewno idzie zajebiście ale na pewno nie tobie ty mały kłamczuszku
zawsze sie musisz do mnie pierwszy przypierdalać kiedy ja pisze neutralne posty
 
dobra jak nie grasz to się nie udzielaj, wszystko przejebałeś i masz ból dupy, że niektórym idzie zajebiście
a czy ja się przypierdalam?
Ambro trenują długo MMA, a Kasjusz trenuje długo boks
jak to Miras mówił chujowy zawodnik MMA może dobrego boksera poskładać i tak pewnie będzie tutaj
 
Linkiewicz 1.38
Kasjusz 2.80
Złotówa 2.00

Stawka: 30 GBP
Potencjalny zwrot: 231.84 GBP
 
"Raper" filipek boksuje od dluzszego czasu a jego ziomek Ryba to nie wiem czy na wf chodzil
 
koledzy, te zakłady trzeba odpuścić, zobaczcie co wspieramy...




Ja dobrze wiem, co wspieram, wspieram mój potencjalny budżet, obstawiając, wspieram także federację, FAME MMA, której celem, są walki freaków, a że popularność, patologi wśród gawiedzi, doprowadziła do tego, że zatrudnienie patusów, stało się im opłacalne, to nie ich wina, był popyt, jest i podaż. Jak to by, pięknie ujęli włodarze KRS1, reakcja na potrzeby rynku. Liczę, że KRS1 upadnie i w miejscu tej pustki, wyrośnie coś zdrowego, np. Babilon MMA, o ile się nie skurwią.
 
Back
Top