Na żywo FAME MMA 15: Zemsta – wyniki na żywo od 19:00

Jak dla mnie 2-1 Linkiewicz, swoją drogą dobrze ze u mnie w markecie było 12+12 bo inaczej bym nie dał rady do końca
 
Na moje kulawe zapijaczne dziś oko, to linkiewicz 29:28, ogolnie poziom lepszy niz sraki z krs1
 
Ale Nitro jest słaby, dwa wpierdole, ta Linkiewicz szybciej robiła postępy niż on.
Te wywiady lepsze już robił Pawłowski. Boże to z 4,5 h trwało...
 
A jedna walka się nie odbyła:))
W ogóle głupi pomysł z dwoma walkami jednego dnia dla amatorów. Tak samo ta walka bez limitu. Mogli zrobić 12 minut i powiedzieć, że kto skończy przeciwnika dostaje 100 tys. zł, ale jeśli 12 minut upłynie to walka kończy się remisem.
Całe szczęście, że sędzia był ogarnięty, bo gdyby był to leszcze i walka trwałaby pół godziny to bałbym się, że naprawdę ktoś tam może skończyć jako inwalida...
A przy walce na gołe pięści Fame był rozsądny mówiąc, że to za szkodliwe dla zdrowia i prędzej wprowadzą boks birmański
 
:robertmakeup:Walka bez limitu czasu bez sensu i ryzykowna dla zdrowia, głównie ze względu na skrajne wycieńczenie, to się odłoży w organizmie. Natomiast można teraz wyczarować zestawienie jak z gwiezdnych wojen. Syn obraca się przeciwko Ojcu. Jaca krytykuje Mateusza, tej zaczyna działać po swojemu. Mogliby to nawet zagrać, gdyby do tego nie doszło naprawdę. Walka ze starym o niezależność i odzyskanie siebie. Jakie by to były konferencje. To był rozjebalo wszystkie liczniki.
 
:robertmakeup:Walka bez limitu czasu bez sensu i ryzykowna dla zdrowia, głównie ze względu na skrajne wycieńczenie, to się odłoży w organizmie. Natomiast można teraz wyczarować zestawienie jak z gwiezdnych wojen. Syn obraca się przeciwko Ojcu. Jaca krytykuje Mateusza, tej zaczyna działać po swojemu. Mogliby to nawet zagrać, gdyby do tego nie doszło naprawdę. Walka ze starym o niezależność i odzyskanie siebie. Jakie by to były konferencje. To był rozjebalo wszystkie liczniki.
Pomysł genialny! Frame 17 - STAR WARS czyli wojny gwiazd ;)
 
:robertmakeup:Walka bez limitu czasu bez sensu i ryzykowna dla zdrowia, głównie ze względu na skrajne wycieńczenie, to się odłoży w organizmie. Natomiast można teraz wyczarować zestawienie jak z gwiezdnych wojen. Syn obraca się przeciwko Ojcu. Jaca krytykuje Mateusza, tej zaczyna działać po swojemu. Mogliby to nawet zagrać, gdyby do tego nie doszło naprawdę. Walka ze starym o niezależność i odzyskanie siebie. Jakie by to były konferencje. To był rozjebalo wszystkie liczniki.
Dokładnie: ja już myślałem, że jeszcze z 5 minut to któryś z nich połamie przewracając się, bo przy takim zmęczeniu. Borys Mańkowski uszkodził sobie nogę przy obaleniu, a co dopiero amatorzy przy skrajnym zmęczeniu. Głupi pomysł, jeszcze gorsze dla zdrowia niż te walki na gołe pięści...
 
Dokładnie: ja już myślałem, że jeszcze z 5 minut to któryś z nich połamie przewracając się, bo przy takim zmęczeniu. Borys Mańkowski uszkodził sobie nogę przy obaleniu, a co dopiero amatorzy przy skrajnym zmęczeniu. Głupi pomysł, jeszcze gorsze dla zdrowia niż te walki na gołe pięści...
No i chuj. Ja czekam aż jakiś jutubśmieć się przekręci i będzie spokój z freak federacjami.
 
No i chuj. Ja czekam aż jakiś jutubśmieć się przekręci i będzie spokój z freak federacjami.

I skończyłoby się to tym, że za MMA wzieliby się politycy i te mniejsze organizacje MMA by upadły, bo tak wzrosłyby koszty. Wystarczy obowiązek lekarzy w narożniku na gali.

Czeczeńskie małpy :fjedzia:

Pamiętam po drugiej walce Mameda z Santiago, ten puszysty z redakcji (który kiedyś robił te relacje z Indonezji chyba) przeprowadził wywiad z Mamedem jak przyleciał do Polski. Redaktor powiedział, że według niego przegrał, uuuu ale wkurw Mameda, przez parę wywiadów były później złośliwości...
Anzor uderzył rywala po walce, Narkun chyba z dwa razy nie reagował na poddanie się rywala -jestem w 100% przekonany, że nie tylko przez kasę nie poszli do UFC... Dana White jest jaki jest, ale z wieloma patusami zrobił porządek i krótko na smyczy ich trzyma.

A Don Mirosław ma pełne prawo aby po raz kolejny kpić w WCA: wpuścić amatora do walki no limit to tak jakby powiedzieć osobie ważącej 150 kg, że jest w stanie za rok przebiec maraton -zero etyki zawodowej, kasa tylko.
 
I skończyłoby się to tym, że za MMA wzieliby się politycy i te mniejsze organizacje MMA by upadły, bo tak wzrosłyby koszty.
Co niby by podniosło koszty do astronomicznego poziomu, że Bebilon MMA by zdechł (co byłoby wspaniałą wiadomością)?
 
Co niby by podniosło koszty do astronomicznego poziomu, że Bebilon MMA by zdechł (co byłoby wspaniałą wiadomością)?
wiesz lepiej aby zawodnicy jeździli na Babilon budując sobie spokojnie karierę niż na jakiś Kaukaz dostając manto od Czeczeńskich dzików.
ile na tym Babilionie zarabiają? Ile taka gala może przynosić zysku?
Zwiększenie liczby obowiązkowych badań przed walką to zwiększenie kosztów hoteli dla zawodników przed walką, w narożniku każdego zawodnika lekarz neurolog, czyli z czterech na gale aby co walkę się zmieniali. I cutman to żeby był jakiś chirurg.
Gdybym był populistycznym politykiem atakowałbym zbijanie wagi i żeby to ograniczyć prawnie, plus doping.
Plus zwiększanie wymagań odnośnie ochrony bo na High League lipa była, a Borka chyba ludzie się napierdalali.
Jakby koszty wzrosły o kilkadziesiąt tysięcy zł to myślę, że Babiloński by sobie to darował.
A Fame i High League oczywiście byłoby na to stać.
Ale oczywiście kusiłoby mnie gdybym posłem aby zagłosować za tym, że wstęp na gale MMA był tylko dla pełnoletnich...
 
Zwiększenie liczby obowiązkowych badań przed walką to zwiększenie kosztów hoteli dla zawodników przed walką, w narożniku każdego zawodnika lekarz neurolog, czyli z czterech na gale aby co walkę się zmieniali. I cutman to żeby był jakiś chirurg.
Bullshit.
 
Back
Top