Fame mma 10

A No tak przecież pisałem że za te położone przez ciebie na queen kasjo 2 paczki lepiej mogłeś zrobić mamie prezent.

Zwracam honor, podziwiam za duże cohones i współczuję głupoty :DC:
Blabla odbiłeś temat, tu się z nas śmiejesz ze stawiamy Kasjusza itp ze myślisz żeby postawić 100 koła na Parke bo to pewniak a tak naprawdę wszystko konczy sie tylko na pisaniu cyferek z twojej strony bo nawet kuponu nie wstawisz :fly:
 
Blabla odbiłeś temat, tu się z nas śmiejesz ze stawiamy Kasjusza itp ze myślisz żeby postawić 100 koła na Parke bo to pewniak a tak naprawdę wszystko konczy sie tylko na pisaniu cyferek z twojej strony bo nawet kuponu nie wstawisz :fly:
Musisz z tym żyć, niestety :lesnarhappy:
 
Dla rozluźnienia atmosfery tasiemka na mieszane sztuki walki :))))

smacznej kawusi :)
 

Attachments

  • 07B6CD01-30F1-43D0-9319-7295598DFE2B.png
    07B6CD01-30F1-43D0-9319-7295598DFE2B.png
    298.5 KB · Views: 62
  • EF66256F-1E52-483B-BF0F-8E4A2A146350.png
    EF66256F-1E52-483B-BF0F-8E4A2A146350.png
    305.6 KB · Views: 60
Szostak po 1.16 - el rizikanto :lol:, powodzenia
Tutaj już chyba bezpieczniej, chociaż nigdy nic nie wiadomo :)

Ten kupon polecam z całego serduszka.

@Evo widziałem, wspominałeś ze wszedłeś grubo na Skibę i Loskę, szkoda że taki niski kurs z tego, wszedłbym grubiej ale nie mam takiego budżetu haha :D
 

Attachments

  • 7A404FAE-48BF-4398-BA90-3E376C0A0927.jpeg
    7A404FAE-48BF-4398-BA90-3E376C0A0927.jpeg
    375.5 KB · Views: 63
Tutaj już chyba bezpieczniej, chociaż nigdy nic nie wiadomo :)

Ten kupon polecam z całego serduszka.

@Evo widziałem, wspominałeś ze wszedłeś grubo na Skibę i Loskę, szkoda że taki niski kurs z tego, wszedłbym grubiej ale nie mam takiego budżetu haha :D
Loska i Skiba to typy, które może ubić raczej tylko lucky punch lub kontuzja, więc powinno być dobrze.
 
Loska i Skiba to typy, które może ubić raczej tylko lucky punch lub kontuzja, więc powinno być dobrze.
To temat o fame mma 10 jest, ale słyszałem, że Loska jest chu**** na tarczach i ogólnie nie idzie jej w mma, więc jak nie podda, to przegra to z kretesem moim zdaniem.
 
To temat o fame mma 10 jest, ale słyszałem, że Loska jest chu**** na tarczach i ogólnie nie idzie jej w mma, więc jak nie podda, to przegra to z kretesem moim zdaniem.
Wywrócić powinna bezproblemowo - później łatwa robota. Co do Fame, żeby nie spamować to oprócz Parke ewentualnie Arab, ale tu kurs niestety nie zachęca.
 
Wywrócić powinna bezproblemowo - później łatwa robota. Co do Fame, żeby nie spamować to oprócz Parke ewentualnie Arab, ale tu kurs niestety nie zachęca.
A tu byłbym ostrożny, Lupa jest bardzo silny i robi cały czas zapasy.
W ostatniej walce zrobil ładnego sprawla na wjazd mielonidasa.
 
Czy Arab obali Lupę , odwieczne pytanie mma. Oby kurde nie i ostra bijatyka w stójce :bayan:
A czemu miałby go nie obalić? Arab trenuje co najmniej 5 lat, wydaje się, że regularnie, bo sam widywałem go jak latał na treningi parę lat wstecz. Chłop nie wziął się za trenowanie MMA kiedy pojawiło się FAME, żeby wbić sobie lajki, tylko już dłuższy czas po prostu ćwiczy. To powinno być więcej jak wystarczające, na takich amatorów jak Kupa czy inny Lupa, co w sumie pokazały jego dotychczasowe walki. Poziom FAME jest taki, że gość trenujący kilka lat rekreacyjnie rozpierdala cały ich roster. Tylko tyle i aż tyle.
 
Ten kupon polecam z całego serduszka.

jak można polecać kurs po odjęciu podatku co wynosi @1.60
rozumiem koło @2.30 już na czysto ale nie tyle
skąd ty się urwałeś amatorze :facepalm: a po drugie gratulować bo Amerykę odkryłeś z nimi
 
jak można polecać kurs po odjęciu podatku co wynosi @1.60
rozumiem koło @2.30 już na czysto ale nie tyle
skąd ty się urwałeś amatorze :facepalm: a po drugie gratulować bo Amerykę odkryłeś z nimi
Haha, Ty masz jakiś problem ze sobą?
Wyjmij tego kija miliarderze, nie chcesz to nie graj, a nie się uzewnętrzniasz niepotrzebnie...
 
A czemu miałby go nie obalić? Arab trenuje co najmniej 5 lat, wydaje się, że regularnie, bo sam widywałem go jak latał na treningi parę lat wstecz. Chłop nie wziął się za trenowanie MMA kiedy pojawiło się FAME, żeby wbić sobie lajki, tylko już dłuższy czas po prostu ćwiczy. To powinno być więcej jak wystarczające, na takich amatorów jak Kupa czy inny Lupa, co w sumie pokazały jego dotychczasowe walki. Poziom FAME jest taki, że gość trenujący kilka lat rekreacyjnie rozpierdala cały ich roster. Tylko tyle i aż tyle.
Lupa potrafi znokautowac nawet z liscia, jeżeli wybroni wjazdy araba to go skończy w stójce.
Gosc ma straszne wyjebanie w ręce
 
Walka 3x3 minuty w boksie, gdzie Kasjo amatorsko stoczył mnóstwo walk. Kasjo 16 cm większy zasięg. 16 CM ZASIEGU, TRZY RUNDY. Parkę ile razy w swojej karierze wygrał przez KO? Ze 3 może? Chłop siły nie ma w łapie, ma gorsze warunki, walka na bardzo krótkim dystansie, a ludzie grają na Parke i piszą, że ma lepszą stójkę.
UWAGA KURS NA PARKE 1.35 to to jest dla "ekspertów" bet do grubego grania w 9 minutowej walce bokserskiej, gdzie Irol nie ma szans tego skończyć przed czasem, a mało prawdopodobne jest aby wypunktował. Wasz jedyny argument to, że Parke to jakiś MVP, a Kasjo to menel. Będzie ostro przejebane na Irolu.

Kasjo @2.95

Jak wystawią kursy na Kasjo przez decyzję to ładować, łatwy hajs wpadnie.
 
Walka 3x3 minuty w boksie, gdzie Kasjo amatorsko stoczył mnóstwo walk. Kasjo 16 cm większy zasięg. 16 CM ZASIEGU, TRZY RUNDY. Parkę ile razy w swojej karierze wygrał przez KO? Ze 3 może? Chłop siły nie ma w łapie, ma gorsze warunki, walka na bardzo krótkim dystansie, a ludzie grają na Parke i piszą, że ma lepszą stójkę.
UWAGA KURS NA PARKE 1.35 to to jest dla "ekspertów" bet do grubego grania w 9 minutowej walce bokserskiej, gdzie Irol nie ma szans tego skończyć przed czasem, a mało prawdopodobne jest aby wypunktował. Wasz jedyny argument to, że Parke to jakiś MVP, a Kasjo to menel. Będzie ostro przejebane na Irolu.

Kasjo @2.95

Jak wystawią kursy na Kasjo przez decyzję to ładować, łatwy hajs wpadnie.

Prawdopodobnie 5 rund, ale nie jestem pewny więc do sprawdzenia
 
Walka 3x3 minuty w boksie, gdzie Kasjo amatorsko stoczył mnóstwo walk. Kasjo 16 cm większy zasięg. 16 CM ZASIEGU, TRZY RUNDY. Parkę ile razy w swojej karierze wygrał przez KO? Ze 3 może? Chłop siły nie ma w łapie, ma gorsze warunki, walka na bardzo krótkim dystansie, a ludzie grają na Parke i piszą, że ma lepszą stójkę.
UWAGA KURS NA PARKE 1.35 to to jest dla "ekspertów" bet do grubego grania w 9 minutowej walce bokserskiej, gdzie Irol nie ma szans tego skończyć przed czasem, a mało prawdopodobne jest aby wypunktował. Wasz jedyny argument to, że Parke to jakiś MVP, a Kasjo to menel. Będzie ostro przejebane na Irolu.

Kasjo @2.95

Jak wystawią kursy na Kasjo przez decyzję to ładować, łatwy hajs wpadnie.
Po fame mma będzie ładny płacz bo według nich Parke po 1.35 to promocja xD
 
No to 5 rund, nie zmienia to mojej oceny ani trochę, chociaż wydawało mi się, że na 3 rundy są ustawieni.
Ja za to czekam jak Parke wygra bo nie będzie płaczu a bedzie cisza, cisza wyznawców "Krula Don Kasja" :P

Nikt tutaj nie jest wyznawcą jakiegoś Don Kasjo, trzeba po prostu umieć trzeźwo spojrzeć na tą walkę. 2.95 vs 1.35 gdyby to było MMA to owszem Parke ale w boksie? Po takich kursach, ja wątpię czy ten irlandzki kurdupel będzie wgl w stanie zadać jakieś poważniejsze ciosy na głowę. Nie rozumiem dlaczego Kasjo miałby tego nie wygrać na punkty, jeśli podejdzie do tego poważnie to wypunktuję tą walkę bez większych problemów, Parke to żaden bokser, nie będzie w stanie zneutralizować różnicy w warunkach jak ich dzieli.
 
Jak macie jakieś typy na hype mma, to piszcie tu, nie ma po co zakładać osobnego tematu.
 
Walka 3x3 minuty w boksie, gdzie Kasjo amatorsko stoczył mnóstwo walk. Kasjo 16 cm większy zasięg. 16 CM ZASIEGU, TRZY RUNDY. Parkę ile razy w swojej karierze wygrał przez KO? Ze 3 może? Chłop siły nie ma w łapie, ma gorsze warunki, walka na bardzo krótkim dystansie, a ludzie grają na Parke i piszą, że ma lepszą stójkę.
UWAGA KURS NA PARKE 1.35 to to jest dla "ekspertów" bet do grubego grania w 9 minutowej walce bokserskiej, gdzie Irol nie ma szans tego skończyć przed czasem, a mało prawdopodobne jest aby wypunktował. Wasz jedyny argument to, że Parke to jakiś MVP, a Kasjo to menel. Będzie ostro przejebane na Irolu.

Kasjo @2.95

Jak wystawią kursy na Kasjo przez decyzję to ładować, łatwy hajs wpadnie.
Nie mogę sie doczekać aż zacytuję po gali :putinlaugh:
Jak macie jakieś typy na hype mma, to piszcie tu, nie ma po co zakładać osobnego tematu.
Kiedy to się odbywa?
 
Back
Top