Fame mma 10

Szacun dla Boxdela, pokazał że może zrobić coś w tej federacji bez zgody Rozpary
 
A co miał zrobić? Pewnie już łysy z brazzers lub główny inwestor dali znać, że jak szybko nie załapią co odjebali to ich wypierdolą z organizacji. Jeszcze czekać jak ten włodarz-słup przeprosi.
Jak Boxdel to jest szef, co Ty tam wiesz smyku.
 
Wałek ale trudno, nie dziś to kiedy indziej. Miał być profit, a teraz trzeba odrabiać Kasjusza, szkoda. Nie tak miał się ten dzień skończyć. Gratuluje tym co wygrali.
Cześć i czołem.
 
Ale to jest słabe u niektórych.
95% tutaj stawiają na Normana przez pryzmat jego w MMA. Że zawodowiec i bla bla bla.
Ale jeszcze żaden nie napisał konkretnie w jakich to aspektach bokserskich jest on lepszy od Króla.
Tylko stała gadka.
Tak jak pisze 99 powyżej jego stójka jest przereklamowana.
Taki kurs na Kasjo łykam.
:lol: za ile łyknąłeś? To tak odnośnie cytowania wszystkiego
 
:lol: za ile łyknąłeś? To tak odnośnie cytowania wszystkiego

za 500 :bayan:

a dwa kolejne położyli wiadomo kto

Jeden wszedł z Arabem, Alvarezem i Kijaną

Zarobiłem na Bronxie dzisiaj oraz na piątkowej gali PBN - tam zabite wszystkie walki bokserskie (zawsze screeny do wglądu) :tiphatb:
Ogólnie koło zera jest

Ja tam sie cieszę że nie w plecy :bayan:


A zaraz i coś na Ciebie znajdę :cool: jak już zacząłeś
 
za 500 :bayan:

a dwa kolejne położyli wiadomo kto

Jeden wszedł z Arabem, Alvarezem i Kijaną

Zarobiłem na Bronxie dzisiaj oraz na piątkowej gali PBN - tam zabite wszystkie walki bokserskie (zawsze screeny do wglądu) :tiphatb:
Ogólnie koło zera jest

Ja tam sie cieszę że nie w plecy :bayan:


A zaraz i coś na Ciebie znajdę :cool: jak już zacząłeś
A szukaj, nic nie ma ;P
 
A co miał zrobić? Pewnie już łysy z brazzers lub główny inwestor dali znać, że jak szybko nie załapią co odjebali to ich wypierdolą z organizacji. Jeszcze czekać jak ten drugi włodarz-słup przeprosi.
Z tego co mówią teraz wszyscy w wywiadach to Pasternak kazał grubasowi wychodzić i protest protest. Ustawione to wszystko żeby show po walce zrobić, fejm się teraz zgadza.

e:
Sorry za atak wczoraj, teraz obejrzałem jeszcze raz walkę to jednak tam tylko 2 i ta 5 runda z minusowym punktem dla Kasjusza, Parke to wygrał bez wątpliwości.
:conorsalute:
 
  • Like
Reactions: Evo
A wie ktoś może w jakim rozmiarze rękawic walczyli? To było 10 oz? Bo mi trochę na większe wyglądały.
 
Z tego co mówią teraz wszyscy w wywiadach to Pasternak kazał grubasowi wychodzić i protest protest. Ustawione to wszystko żeby show po walce zrobić, fejm się teraz zgadza.

e:
Sorry za atak wczoraj, teraz obejrzałem jeszcze raz walkę to jednak tam tylko 2 i ta 5 runda z minusowym punktem dla Kasjusza, Parke to wygrał bez wątpliwości.
:conorsalute:
Ja tam się nie obrażam, pozdrawiam i powodzenia z kolejnymi kuponami :)
 
Jak Boxdel to jest szef, co Ty tam wiesz smyku.
Szefem jest Rafał Pasternak, Boxdel ma 20%.


Tak się zastanawiam które rundy wygrał Norman..
pierwsza na pewno
W drugiej Kasjo zaczal przejmować powoli inicjatywe.
3 i 4 Kasjo
5 runde nawet jeżeli Kasjo przegral to i tak odebrali punkt Normanowi.

Ja w każdym bądź razie nigdy więcej fame mma nie postawie, wczorajsza gala to był jakiś kosmos
Polak NOKAUTUJĄCY Malczynskiego wtf
Drwal który tydzien temu wziął walke rzucał ambrem jak jakims manekinem
Dubiel poddający Czarka
No i decyzja w walce wieczoru.
 
Szefem jest Rafał Pasternak, Boxdel ma 20%.


Tak się zastanawiam które rundy wygrał Norman..
pierwsza na pewno
W drugiej Kasjo zaczal przejmować powoli inicjatywe.
3 i 4 Kasjo
5 runde nawet jeżeli Kasjo przegral to i tak odebrali punkt Normanowi.

Ja w każdym bądź razie nigdy więcej fame mma nie postawie, wczorajsza gala to był jakiś kosmos
Polak NOKAUTUJĄCY Malczynskiego wtf
Drwal który tydzien temu wziął walke rzucał ambrem jak jakims manekinem
Dubiel poddający Czarka
No i decyzja w walce wieczoru.



Pisałem , ze na tej gali jest 2 czy 3 pewniaków , ta gala była w cholere wyrownana.

A drwal to mega fanatyk mma , który kupował kasety vhs Nastuli w Pride gdy mma była w pieluchach.

Mnie tylko zaskoczył jeden wynik , a raczej przebieg walki- czemu Szpilka ani razu nie wyłapala nóg Linkiewicz by ta upadła i skonczyc ja w parterze.
 
Last edited:
Szefem jest Rafał Pasternak, Boxdel ma 20%.


Tak się zastanawiam które rundy wygrał Norman..
pierwsza na pewno
W drugiej Kasjo zaczal przejmować powoli inicjatywe.
3 i 4 Kasjo
5 runde nawet jeżeli Kasjo przegral to i tak odebrali punkt Normanowi.

Ja w każdym bądź razie nigdy więcej fame mma nie postawie, wczorajsza gala to był jakiś kosmos
Polak NOKAUTUJĄCY Malczynskiego wtf
Drwal który tydzien temu wziął walke rzucał ambrem jak jakims manekinem
Dubiel poddający Czarka
No i decyzja w walce wieczoru.

Malczyński chuj do szczania jak przestał trenować z Szulim, nie wiem kto wymyślił taki gameplan żeby skracać dystans w tej walce z Polakiem jak dwie poprzednie spokojnie kontrolował. Też mi kupon ujebał, jebać go.
 
Malczyński chuj do szczania jak przestał trenować z Szulim, nie wiem kto wymyślił taki gameplan żeby skracać dystans w tej walce z Polakiem jak dwie poprzednie spokojnie kontrolował. Też mi kupon ujebał, jebać go.
Witaj w klubie



IMG_20210514_212439_121.jpg
 
Szefem jest Rafał Pasternak, Boxdel ma 20%.


Tak się zastanawiam które rundy wygrał Norman..
pierwsza na pewno
W drugiej Kasjo zaczal przejmować powoli inicjatywe.
3 i 4 Kasjo
5 runde nawet jeżeli Kasjo przegral to i tak odebrali punkt Normanowi.

Ja w każdym bądź razie nigdy więcej fame mma nie postawie, wczorajsza gala to był jakiś kosmos
Polak NOKAUTUJĄCY Malczynskiego wtf
Drwal który tydzien temu wziął walke rzucał ambrem jak jakims manekinem
Dubiel poddający Czarka
No i decyzja w walce wieczoru.
Oj smyczku, obstawianie sportów walki nie jest dla ciebie jeśli nie kumasz punktacji :rutekajak: Eksperci z działu fejk ememej :DC:
 
Oj smyczku, obstawianie sportów walki nie jest dla ciebie jeśli nie kumasz punktacji :rutekajak: Eksperci z działu fejk ememej :DC:
Smyczku a przypadkiem nie przejebałeś 5tysi pesos na Czarku?
Ciesz się ze sędziowie ci dali prezent z tą decyzją dla Normana bo bys siedział cicho jak mysz pod miotłą.
:beczka:
 
Smyczku a przypadkiem nie przejebałeś 5tysi pesos na Czarku?
Ciesz się ze sędziowie ci dali prezent z tą decyzją dla Normana bo bys siedział cicho jak mysz pod miotłą.
:beczka:
To fakt że Czaruś uszczuplił mój zysk o 5 k jednak to nie ma większego znaczenia bo Norman odrobił punktując don kasie i wyszedł dobry plus w postaci 2300 pln o którym ty możesz tylko pomarzyć przeciętniaku :tease:
Serio odpuść bukmacherke bo ty nawet nie potrafisz punktować walk czyli po prostu nie wiesz co jest pięć w tym sporcie. Parke zadał więcej czystych i soczystych ciosów a znając twój brak wiedzy na temat zasad i punktacji podpowiem ci że takie uderzenia określa się mianem ZNACZĄCYCH co przeciwko wyprowadzanej wacie kasjusza w dodatku gdze niemal wszystko leciało na garde Irlandczyka nie ma podjazdu, werdykt słuszny co też przyznali te śmieszne pionki włodarzy. Dużo jeszcze nauki przed tobą dziecinko bo jak narazie jesteś :gdzie:
 
To fakt że Czaruś uszczuplił mój zysk o 5 k jednak to nie ma większego znaczenia bo Norman odrobił punktując don kasie i wyszedł dobry plus w postaci 2300 pln o którym ty możesz tylko pomarzyć przeciętniaku :tease:
Serio odpuść bukmacherke bo ty nawet nie potrafisz punktować walk czyli po prostu nie wiesz co jest pięć w tym sporcie. Parke zadał więcej czystych i soczystych ciosów a znając twój brak wiedzy na temat zasad i punktacji podpowiem ci że takie uderzenia określa się mianem ZNACZĄCYCH co przeciwko wyprowadzanej wacie kasjusza w dodatku gdze niemal wszystko leciało na garde Irlandczyka nie ma podjazdu, werdykt słuszny co też przyznali te śmieszne pionki włodarzy. Dużo jeszcze nauki przed tobą dziecinko bo jak narazie jesteś :gdzie:
Pokaz kupon
:rutekajak:
 
Gosciu nie wstawiles tutaj ani jednego kuponu a napinasz się na wielkiego eksperta xD
Trafiłeś w sedno nigdy nie wstawiam tu kuponów więc dlaczego tym razem mam wstawić? Nie rozumiesz podstawowych kwestii i nie mam zamiaru ci ich tłumaczyć.
Często daje czarno na białym co gram i za jakie stawki a że nie wstawiam kwitów to już moja sprawa dlaczego, dziwi mnie tylko że aż tak cię to boli :fjedzia:
Nie uważam się za nie wiadomo jakiego eksperta, moim celem jest weryfikacja takich świeżaków bez honoru jak ty który przed walką szczeka a po wszystkim nie potrafi się przyznać do błędu i uraja sobie złą decyzje sędziów punktowych :facepalm:. Jak ktoś ma cohones to przyznaje się do porażki, proste.
 
Back
Top