Fame mma 10

Parke zasłużenie, chociaż po odjętym pkt liczyłem na remis, bo tylko to było w grze :facepalm:

Wnioski po gali takie, że jakichś Malczyńskich czy Ambrów nie ruszać, amatorka totalna, Ferrari niewiele lepszy. Jedynie Arab klasa i przewyższa towarzystwo o kilka poziomów, nawet z kontuzją. Walka z Gamou będzie ciekawa, chyba najlepsze co można w tej chwili w Fame zrobić. Największe zawody to Pierdzioch i Tańcula (przed czasem).

No nic, następnym razem max 1 kupon z fame i tyle, tyle dobrego że nie rzuciłem większej kasy, bo to jednak federacja patusów.
 
Punktowalem 49-45 Parke go taktyka calkiem zaskoczyl, ogolnie taka walka to gowno wielkie bo mogliby walczyc 12 rund i tez by nikt nie padl. Dawajcie rewanz w malych rekawicach. Zachowanie Boxdela zenujace jutro bedzie przepraszal... Niesmak tylko po tym pozostal
 
Punktowalem 49-45 Parke go taktyka calkiem zaskoczyl, ogolnie taka walka to gowno wielkie bo mogliby walczyc 12 rund i tez by nikt nie padl. Dawajcie rewanz w malych rekawicach. Zachowanie Boxdela zenujace jutro bedzie przepraszal... Niesmak tylko po tym pozostal
W małych rękawicach Parke przed czasem ;)
 
W małych rękawicach Parke przed czasem ;)
Tez tak uwazam, taktyka jaka zastosowal calkiem zmienila obraz walki. Pisalem tutaj duzo, ze Kasjo moze ogarnac na punkty ale nie bedzie mial odpowiedzi na tak skracajacego dystans Normana.
 
w ogóle ci z fejm nieźli amatorzy powinni wziąć tych samych sędziów co Wasilewski i by się wszystko zgadzało xD
 
Nie no serio, ja najebany widziałem gołym okiem, że Parke go wypunktował, a tu kurwa wielcy włodarze, co tak krytykowali KRS1 jeszcze większą amatorką i sitronniczością się wykazali niż Kelner i Kawul, ale jaja były przednie, z waszego bólu dupy tak się uśmiałem jak przy bólu dupy kelnerów przy odejściu Gamera do UFC. :juanlaugh:
 
Tez tak uwazam, taktyka jaka zastosowal calkiem zmienila obraz walki. Pisalem tutaj duzo, ze Kasjo moze ogarnac na punkty ale nie bedzie mial odpowiedzi na tak skracajacego dystans Normana.
Kasjo nawet za czasów jak boksował nie był na poziomie Parke, to było do przewidzenia, jedyna szansa na wygraną Kasjo to był wał sędziowski.
 
Kasjo nawet za czasów jak boksował nie był na poziomie Parke, to było do przewidzenia, jedyna szansa na wygraną Kasjo to był wał sędziowski.
I widać że boxdel na to liczył ale nie pykło
 
a co będzie jak zmienią decyzję w nocy ? bo mogą to odwalić taki cyrk jak zapowiedzieli
Odwołać się można zawsze, ale odwołanie trwa. Liczy się wynik oficjalnie ogłoszony do 24h od zakończenia zdarzenia. Poza tym raczej tego nie zmienią. Tego się nie dało wypunktować inaczej.
 
Menel bił głównie w powietrze i po łokciach. Parke nieporównywalnie celniejszy i mocniejsze ciosy dochodziły celu. Szacunek dla sędziów. Byłem przekonany, że mu nie dadzą tego wygrać. Gruby i ten drugi co potrzebuje logopedy chyba nie zdążyli posypać punktowym i musieli się spłakać po walce:mjsmile:
 
2, 3 runda Kasjusz, 5 Kajusz nawet 10-8. Wałek.
Myślę, że Boxdel załatwi sprawę bo przecież to jawne oszustwo.
Betclic już kupon rozliczył na minus.
33d7c18e892f9.jpg


Może dadzą zwroty jak będzie protest, co myślicie?
 
2, 3 runda Kasjusz, 5 Kajusz nawet 10-8. Wałek.
Myślę, że Boxdel załatwi sprawę bo przecież to jawne oszustwo.
Betclic już kupon rozliczył na minus.
33d7c18e892f9.jpg


Może dadzą zwroty jak będzie protest, co myślicie?
Myślę Wiesiu że koniec roku szkolnego się zbliża i weź się bardziej za nauke
 
Ale musicie Panowie przyznać jedno, nawet ci którzy gardzą freak-fightami, zawsze są jakieś jaja przy galach FAME MMA, wiedziałem że coś się odkurwi i tym razem, ale nie spodziewałem się jednak, że taką żałosną amatorkę odstawią "włodarze" na sam koniec, a jednak jest nadzieja dla KSW, myślałem że już nikt na Polskim rynku nie przebije hasła "sprawdź swoje bebechy" a tu jednak kurwa zaskoczyli. Teraz tylko czekać na ich kajanie się za kilkanaście godzin na streamach, ale mam to w chuju, liczy się pierwszy głos, i nawet moja przegrane przez pierdzioszka i zjeba Malczyńskiego nie wpłynęły na moją poprawę humoru gdy te stronnicze parówy Boxdel i Gola pokazały swój ból dupy. :juanlaugh:
 
Back
Top