Wyniki FAME Friday Arena 2: Prezes FEN vs Boxdel 2 – wyniki gali

jako że mam VIP na betclicku chcieli mi dać bilety najlepsze na to gówno na tej gali we wrześniu bo przez telefon kiedyś powiedziałem gdy pytali że lubię MMA to do mnie zadzowniła z propozycją na FAME

:juanlaugh:delikatnie wytłumaczyłem jej że chodziło mi o MMA a nie o cyrk youtuberów
Ja bym wziął i opierdolil @DONTOLIVER.
Przecież chłop dałby nawet 5 koła żeby na żywo stopy fikfajterek zobaczyć
 
który taki gagatek , z kukoldów z Japonii to Gonciarza znam i chętnie bym mu okularki połamał
Mi tam nazwisko Gonciarz dobrze się kojarzy ze śliczną aktorką Polą :bye: :dance:
10772412_71db97f9f458739ea06d5e83df91b348_t.jpg
 
jako że mam VIP na betclicku chcieli mi dać bilety najlepsze na to gówno na tej gali we wrześniu bo przez telefon kiedyś powiedziałem gdy pytali że lubię MMA to do mnie zadzowniła z propozycją na FAME

:juanlaugh:delikatnie wytłumaczyłem jej że chodziło mi o MMA a nie o cyrk youtuberów
Ale tyle tam szmalu przejebałeś, że masz osobista asystentkę i dają Ci bilety? :beczka:
 
jako że mam VIP na betclicku chcieli mi dać bilety najlepsze na to gówno na tej gali we wrześniu bo przez telefon kiedyś powiedziałem gdy pytali że lubię MMA to do mnie zadzowniła z propozycją na FAME

:juanlaugh:delikatnie wytłumaczyłem jej że chodziło mi o MMA a nie o cyrk youtuberów

Ile trzeba przegrać obrócić żeby dostać status vip u buka?
 
@VoRaNeK ile byś złotówek wyłożył na godzinę dla fagaty gdybyś musiał wyłożyć hajs bo by cię przycisnęło i byś musiał poruchac?
 
Ja akurat preferuje bardziej inne części ciała pań..., a to wrzuciłem nie względu na stopy a buźkę i nóżki :bye:
Inne ale uzalezniony jesteś bardziej. Ty się chłopaku zacznij leczyć, bo to naprawdę zmierza w złą stronę
 
Back
Top