Wyniki FAME 19: Tańcula vs Ferrari – wyniki gali

Czy jak Tancula będzie składał sprawę w sądzie to zgłosi również groźby karalne a mianowicie gwałt?
 
Ja to nie wiem, że ludzie chcą oglądać tego Ferrariego. Od 10 lat zero progresu, same cepy, kondycja do kitu, zawsze tłumaczenie po porażce, jak nie mały palec to przeziębienie, to dwa tygodnie, to zupa za słona. Do tego pierdolenie za każdym razem co on nie zrobi jak nie zniszczy a jak wychodzi do klatki to oprócz wiatru i czekania na przeciwnika, zero.
 
GEJU POG i Franiu dali najlepszą walkę na tej Gali mimo że za chuj nie wiem kto to są i z czego są znani, ale bili się fajnie, z pomysłem, mają dryg do tego, możliwe że jeden z największych wśród tych frików, ten amadi amadi to tylko marketing Mirka i farmazony samego zainteresowanego rodem z WWE.
 
Ja to nie wiem, że ludzie chcą oglądać tego Ferrariego. Od 10 lat zero progresu, same cepy, kondycja do kitu, zawsze tłumaczenie po porażce, jak nie mały palec to przeziębienie, to dwa tygodnie, to zupa za słona. Do tego pierdolenie za każdym razem co on nie zrobi jak nie zniszczy a jak wychodzi do klatki to oprócz wiatru i czekania na przeciwnika, zero.
Prowadząc się tak jak oni wszyscy się prowadzą, podejście do treningów itd to nie ma co się oszukiwać nawet poziomu amatorskiego nie przeskoczą
 
Back
Top