Na żywo FAME 18 – wyniki gali

jest jakiś str-eam do tej gali?
Wiem że linków nie można podawać, ale pytam bo nie wiem czy szukać
 
On jest z Wieliczki? Myślałem, że z Trójmiasta
"Tomaszkowice - to tam, we wsi leżącej pod Wieliczką (gmina Biskupice), jest rodzinny dom Arkadiusza, tam się Tańcula wychował, tam chodził do szkoły podstawowej. Potem było Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Wieliczce"

Niestety czar prysł. Umiesniony ryrzy nie jest nadmorskim herosem, lecz wychowankiem z wiejskiej osady,.
 
Dzinold jak Anderson Silva w swoim prime

1684617695707.png
 
"Tomaszkowice - to tam, we wsi leżącej pod Wieliczką (gmina Biskupice), jest rodzinny dom Arkadiusza, tam się Tańcula wychował, tam chodził do szkoły podstawowej. Potem było Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Wieliczce"

Niestety czar prysł. Umiesniony ryrzy nie jest nadmorskim herosem, lecz wychowankiem z wiejskiej osady,.
Dlatego przegrał.
 
  • Bones
Reactions: AKK
"Tomaszkowice - to tam, we wsi leżącej pod Wieliczką (gmina Biskupice), jest rodzinny dom Arkadiusza, tam się Tańcula wychował, tam chodził do szkoły podstawowej. Potem było Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Wieliczce"

Niestety czar prysł. Umiesniony ryrzy nie jest nadmorskim herosem, lecz wychowankiem z wiejskiej osady,.
W domu rodzinnym pojawiał się też alkohol... Ale to mówił Jacek Muranski
 
Tracić zdrowie w walkach nie o kopiejki tylko w walkach o szacunek ogólnie to każdy indywidualnie oceni ale tracenie zdrowia i mózgu w fame mma to jednak inny poziomm :juanlaugh:
 
Dzinold, Bandura, Tańcula -młodzi ludzie a wyglądają jakby byli blisko 50 lat. Co oni za towar mają na tych siłowniach :korwinlaugh:
Daro Lew ma prawie 50 lat i nie wygląda na takiego zmęczonego życiem :juanlaugh:

Chodzące antyreklamy stedrydów, chyba ze Stadionu Dziesięciolecia
 
Back
Top