FAME 17: Paweł Jóźwiak nie wyszedł do trzeciej rundy? Sędzia zakończył walkę, „Boxdel” zwycięża!

Nie żeby coś ale Jóźwiak by to wygrał w tej chwili , ale wg Jarosza i Trójcy komentatorskiej to są ciosy w jaja :lol::facepalm:

Tak szczerze to jest niezły skandal bo serio nie wiem jak Jarosz tu widział krocze za Jozia Pana. Nie do obrony to jest.





Tłuszcz to jest jednak zajebista ochrona. Chuj z mięśniami.

Patrzcie jak czysto wchodzi to ostatnie kolano w brzuch. Przecież jakbym takiego czyściocha dostał od chama ponad 100kg na swoją takie osy to bym się kurwa złożył jak origami a ten pulpet nawet w żaden sposób nie dał po sobie poznać że tak dostał.

O chuj.

Od dzisiaj tylko mak. Jebać BF 11%
 
Tłuszcz to jest jednak zajebista ochrona. Chuj z mięśniami.

Patrzcie jak czysto wchodzi to ostatnie kolano w brzuch. Przecież jakbym takiego czyściocha dostał od chama ponad 100kg na swoją takie osy to bym się kurwa złożył jak origami a ten pulpet nawet w żaden sposób nie dał po sobie poznać że tak dostał.

O chuj.

Od dzisiaj tylko mak. Jebać BF 11%

 
Jedno jest pewne, ktoś tu kłamie. Jarosz w wywiadzie mówił, ze spytał Jóźwiaka czy chce walczyć, a ten odkiwal głowa, ze nie. Jóźwiak natomiast w wywiadzie mówił, ze walczy dalej i Jarosz zjebal sprawę oraz nigdy nie będzie w FEN sędziował. Nie wiem, ja chyba widziałem jak Jóźwiak kręcił głową, ze nie chce walczyć i coś tam pokazywał.
Jeśli Jarosz ma rację to Jóźwiak jest niezłym idiotą wypierajac się tego i jeszcze obarczając winą Jarosza.
 
Jedno jest pewne, ktoś tu kłamie. Jarosz w wywiadzie mówił, ze spytał Jóźwiaka czy chce walczyć, a ten odkiwal głowa, ze nie. Jóźwiak natomiast w wywiadzie mówił, ze walczy dalej i Jarosz zjebal sprawę oraz nigdy nie będzie w FEN sędziował. Nie wiem, ja chyba widziałem jak Jóźwiak kręcił głową, ze nie chce walczyć i coś tam pokazywał.
Jeśli Jarosz ma rację to Jóźwiak jest niezłym idiotą wypierajac się tego i jeszcze obarczając winą Jarosza.

Musiałeś zobaczyć to żeby dopiero wywnioskować kim jest Jóźwiak?

Ja nie miałem wątpliwości odkąd pierwszy raz o rekordach FEN zaczął bredzić, a to z dobre 5 lat temu już było. :mamed:
 
Na prawdę przegrać z ulanym grubasem, który sport oglądał z kanapy wpierdalając maczka to jest jakaś abstrakcja. Prezes chyba zostawił jaja w torebeczce swojej utrzymanki bo nie pokazał tego w ogóle w tej klatce dla świń. Swoją drogą pozdrawiam tego co tam pisał wczoraj, że wyglądało to jak walka w oborze - tylko jeszcze jabłka im rzucać. Wspaniały komentarz do tego żenującego widowiska.
Bombel to chyba faktycznie jest tym pedałem bo to z jakim zawzięciem się przytulał do Pawełka daję mi podstawy by uwierzyć parodyście Najmanowi, że on faktycznie w tym kiblu opierdalał niemca koledze.
:conorsalute:
 
Jedno jest pewne, ktoś tu kłamie. Jarosz w wywiadzie mówił, ze spytał Jóźwiaka czy chce walczyć, a ten odkiwal głowa, ze nie. Jóźwiak natomiast w wywiadzie mówił, ze walczy dalej i Jarosz zjebal sprawę oraz nigdy nie będzie w FEN sędziował. Nie wiem, ja chyba widziałem jak Jóźwiak kręcił głową, ze nie chce walczyć i coś tam pokazywał.
Jeśli Jarosz ma rację to Jóźwiak jest niezłym idiotą wypierajac się tego i jeszcze obarczając winą Jarosza.
A jest jakiś filmik gdzie słychać jak sędzia go pyta czy chce dalej walczyć czy tylko ten niemy filmik na którym coś tam sędzia do niego pierdoli a ten kręci łbem? Może go pytał czy grubas zbyt namiętnie go nie maca po torbie czy coś takiego... W sumie tej żenady i tak nic nie cofnie, ale ciekawi mnie czy Jóźwiak tak cwaniakowal, a potem zorientował się że jest dziadem i zaraz jebnie na zawał czy chuj wie co.
 
A jest jakiś filmik gdzie słychać jak sędzia go pyta czy chce dalej walczyć czy tylko ten niemy filmik na którym coś tam sędzia do niego pierdoli a ten kręci łbem? Może go pytał czy grubas zbyt namiętnie go nie maca po torbie czy coś takiego... W sumie tej żenady i tak nic nie cofnie, ale ciekawi mnie czy Jóźwiak tak cwaniakowal, a potem zorientował się że jest dziadem i zaraz jebnie na zawał czy chuj wie co.


Jozwiak chętnie gada o rewanzu na Fen wiec chyba nie boi się walki. Ciekawe czy Bodzio da rade klinczować w normalnej klatce, oby nie bo znów bedzie wielkie g...o z tej walki.
 
Ogólnie to w ogóle mi się to w systemie nie mieści. Imperator FEN sponsorowany przez skarb państwa poszedł na żebry do frikow. Jestem ciekaw czy w kryzysie wieku średniego czuje się bardziej męski po przytulaskach z tym wieprzem? Może panna go wczoraj rzuciła dla zwycięzcy?
 
A jest jakiś filmik gdzie słychać jak sędzia go pyta czy chce dalej walczyć czy tylko ten niemy filmik na którym coś tam sędzia do niego pierdoli a ten kręci łbem? Może go pytał czy grubas zbyt namiętnie go nie maca po torbie czy coś takiego... W sumie tej żenady i tak nic nie cofnie, ale ciekawi mnie czy Jóźwiak tak cwaniakowal, a potem zorientował się że jest dziadem i zaraz jebnie na zawał czy chuj wie co.

Jóźwiak poddał walkę. Kłamał w wywiadach.

 
Jóźwiak poddał walkę. Kłamał w wywiadach.


Tutaj sędzia trochę dał dupy. Od kiedy zadaje się pytanie ,,Nie chcesz walczyć?". Zawsze się pyta ,,Czy chcesz walczyć?". Powinien raz mu wydać komendę żeby włożył ochraniacz, a jakby nie przyniosło efektu to powinien otwarcie powiedzieć, że jak nie włoży ochraniacza to jest koniec walki. Trochę Jarosz za mocno się wczuwa w rolę takiego profesjonalisty, mógł sobie odpuścić takie pochopne decyzję. Gdyby przez 10 sekund Prezes nie wykonywał jego poleceń to bym zrozumiał, a ten podbiega do chłopa coś mu tam pierdoli i przerywa walkę bo runda rozpocznie się 5 sekund później, zamiast mu wytłumaczyć na spokojnie co i jak.
 
Tutaj sędzia trochę dał dupy. Od kiedy zadaje się pytanie ,,Nie chcesz walczyć?". Zawsze się pyta ,,Czy chcesz walczyć?". Powinien raz mu wydać komendę żeby włożył ochraniacz, a jakby nie przyniosło efektu to powinien otwarcie powiedzieć, że jak nie włoży ochraniacza to jest koniec walki. Trochę Jarosz za mocno się wczuwa w rolę takiego profesjonalisty, mógł sobie odpuścić takie pochopne decyzję. Gdyby przez 10 sekund Prezes nie wykonywał jego poleceń to bym zrozumiał, a ten podbiega do chłopa coś mu tam pierdoli i przerywa walkę bo runda rozpocznie się 5 sekund później, zamiast mu wytłumaczyć na spokojnie co i jak.


Jarosz na tej gali odstawiał komedie, ale szczerze ja na tym filmie kompletnie nie widzę chęci Jóźwiaka do trzeciej rundy , do tego jeszcze było trzeba mu mówić by wkładał ochraniacz do buzi, no bez jaj.

On nie chciał tej 3 rd taka prawda
 
Jarosz na tej gali odstawiał komedie, ale szczerze ja na tym filmie kompletnie nie widzę chęci Jóźwiaka do trzeciej rundy , do tego jeszcze było trzeba mu mówić by wkładał ochraniacz do buzi, no bez jaj.

On nie chciał tej 3 rd taka prawda
No teraz to nie wiadomo czy by wyszedł czy nie. Myślę, że pod presją trenerów by wyszedł, ale grubas by go szybko dorwał albo sam by się przewrócił. Tutaj Jarosz spierdolił swoją nadgorliwością. Ludzie mogli mieć jeszcze trochę emocji.
 
No teraz to nie wiadomo czy by wyszedł czy nie. Myślę, że pod presją trenerów by wyszedł, ale grubas by go szybko dorwał albo sam by się przewrócił. Tutaj Jarosz spierdolił swoją nadgorliwością. Ludzie mogli mieć jeszcze trochę emocji.


Bodzio klinczowal 98 procent walki przy siatce. Zabił atrakcyjność tej walki.


Tak szczerze to F17 mnie ostro wynudził. KO pum puma tylko warte zapamiętania.


FM to powinno być tak naprawdę Gromdowskie poletko w K-1 lub MMA gdzie Sebixy leja się jak szalone , a nie jakieś Mixery padające po 5 sekundach.

Szkoda że w Polsce z FM zrobiono takie miałkie g...o

Moja wizja widziała to tak, że ma być świat sebixów którzy nigdy nie byliby zawodowcami i właśnie błyszczą w tym świecie, a nie jakieś youtuberki.
 
Last edited:
Sebixy są na The War jakby co. Ty szukasz większości w czymś co de facto jest mniejszością. No chyba, że chcesz nacjonalistyczny zaciąg z Falangi? To by się dopiero sprzedało, co nie? "Świat sebixów" to margines i tyle. W obecnych czasach ludzie mają dużo lepsze sposoby na zarobek, niż walenie się po ryju w klatce. A duża część tych ludzi woli zarabiać siedząc na fotelu i koniec.
 
W obecnych czasach ludzie mają dużo lepsze sposoby na zarobek, niż walenie się po ryju w klatce.


I ty piszesz taki tekst w erze FMa. Haha. Chłopie jakby zrobić ogłoszenie- szukamy bitnych chłopaków do FMa to takich Soroków masz 800 w kolejce.

Niespełnionych sportowo etc.

Ale bossy wybrali nam wielkich wojowników Mandziów czy Popów i tylko odliczać dni do ich walk.

Nie mogę się doczekać.
 
Jarosz na tej gali odstawiał komedie, ale szczerze ja na tym filmie kompletnie nie widzę chęci Jóźwiaka do trzeciej rundy , do tego jeszcze było trzeba mu mówić by wkładał ochraniacz do buzi, no bez jaj.

On nie chciał tej 3 rd taka prawda
Przecież Jarosz dobrze sędziował. Jedynie o co można mieć małe pretensje, to zbyt częste łapania się siatki przez Łaszczyka.
 
I ty piszesz taki tekst w erze FMa. Haha. Chłopie jakby zrobić ogłoszenie- szukamy bitnych chłopaków do FMa to takich Soroków masz 800 w kolejce.

Niespełnionych sportowo etc.

Ale bossy wybrali nam wielkich wojowników Mandziów czy Popów i tylko odliczać dni do ich walk.

Ale Soroko zaczynał od The War, a przedtem siedział w pace. Zresztą zawsze możesz dać ogłoszenie do osadników placówek więziennych w kraju, że jak opuszczą państwowy wikt to czeka na nich gruba kasa we freak fajtach :lol: Popek miał te swoje miliony wyświetleń na YT i znowu wracamy do punktu założenia freaków. Frik, którego nikt nie zna - choćby super sebix - jest dla rynku bezwartościowy.
 
Nie było mnie od rana. Czy Jóźwiak wydał już jakieś oświadczenie? Przecież taki krindż jak imperator FEN vs wieprz w budce telefonicznej nie może przejść bokiem bez oświadczenia.
 
Frik, którego nikt nie zna - choćby super sebix - jest dla rynku bezwartościowy.

Piszesz to w erze Muranów , których znało przed FM pewnie 5 osób?


FM to dziś tak ultra potezne pole , że z anonima zrobi Ci 400 tysięcy na wywiadach
 
Piszesz to w erze Muranów , których znało przed FM pewnie 5 osób?


FM to dziś tak ultra potezne pole , że z anonima zrobi Ci 400 tysięcy na wywiadach

Pudło. Lombard z TV Puls oglądało więcej, niż 5 osób przed Fame MMA, więc nazwisko Murański nie było anonimowe. A wkręcić rodzinę do show-biznesu to pomysł tak stary jak sam show-biznes :lol: Zaczęło się od szukania pseudo spiny ze Strachem jeszcze przed COVIDem?
 
Pudło. Lombard z TV Puls oglądało więcej, niż 5 osób przed Fame MMA, więc nazwisko Murański nie było anonimowe. A wkręcić rodzinę do show-biznesu to pomysł tak stary jak sam show-biznes :lol: Zaczęło się od szukania pseudo spiny ze Strachem jeszcze przed COVIDem?


Ja szczerze Muranów kompletnie nie znałem i wątpię by dużo osób ich znalo.

Moja pierwsza styczność to gdy Muran wyszedł do walki z Tancula na konfie.

Z resztą ja 99 procent tych ludzi znam tylko przez uniwersum FMa
 
Back
Top