Wyniki FAME 17: Łaszczyk vs Ferrari – wyniki gali

Nie bronił się, zmienil pozycje oddając plecy, 0 pracy defensywnej wiec dobrze ze to kurwa skończył.
Dodam ze utarli nosa temu zjebowi bo calkiem by odpłynął.
A widziałeś walkę Weidmana z Rockholdem tam sędzia nie przerwał walki a była dużo mniej ważna od tej i dłużej go Luke lał a Amadeusz się Inteligentnie bronił
Japierdole kurwa 8 sekund:childcry:
 
Nie no też costam próbował się bronić i wstawać, ale zanim się ferrari nie spowodował to nie miał biedak siły na to
no tak, ale z tego co mówił sam to jednostek treningowych pod mma zrobił tyle co kot napłakał. a to, że zarówno on, jak i narożnik, nie wiedzieli co może robić w klatce, a co nie, to już lekka żenada.
 
Mam propozycję do wszystkich, których dupa piecze po kotlecie ferrarim niech idą na TT fame mma i tam się żalą.
Mam prawo być niezadowolonym z tego wałku. Ferrari rok temu lał Filipka dłużej i sędzia nie przerywał jak kalosz.
Ty żelazny kurwiszonie jeszcze nie masz bana za multikonto?
To co piszesz jest bzdurą nie jestem jego multikontem
 
Mam prawo być niezadowolonym z tego wałku. Ferrari rok temu lał Filipka dłużej i sędzia nie przerywał jak kalosz.

To co piszesz jest bzdurą nie jestem jego multikontem
Dokładnie jak Amadeusz lał Filipka to sędzia nie przerwał walki a z łaszczykiem Amadeusz się inteligentnie bronił i sędzia przerwał walkę 8 sekund przed końcem
 
Back
Top