Wyniki FAME 17: Łaszczyk vs Ferrari – wyniki gali

Vassi przecież ty od dawna wieszczysz koniec FMa co gale :lol:

Uprzedzam po raz kolejny, nie przekręcaj moich słów bo to się nie uda. Nie jestem jakimś tak bezdomnym z Ełku.

Ty mówiłeś, że HL Malika zaora Fame po tym jak Pawłowski odejdzie z Fame. Nie wspomnę Twoich mega typów na Brodnicką co było szczytem nieudolności jak na samozwańczego eksperta of freaków. Trochę pokory drogi panie...
 
Czy ktos moze sprobowac zalogowac sie na stronie fame? Nie moge wejsc bo "nie zaznaczylem ze nie jestem robotem". Ale zadne gowniane captacha sie nie wyswietla do zaznaczenia, oczywsciw chrome bez adblocka
 
Szczurek tego cepiarza Roślika powinien samą szybkością załatwić, chyba że cepiarz pójdzie po obalenie
 
:beczka: Uprzedzam po raz kolejny, nie przekręcaj moich słów bo to się nie uda. Nie jestem jakimś tak bezdomnym z Ełku.

Ty mówiłeś, że HL Malika zaora Fame po tym jak Pawłowski odejdzie z Fame. Nie wspomnę Twoich mega typów na Brodnicką co było szczytem nieudolności jak na samozwańczego eksperta of freaków. Trochę pokory drogi panie...
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Prawda to, ze jest tak gigantyczne zainteresowanie, ze az strefe ppv wywalilo na fame tv?
Co kurwa największy fan nie ma 40 zł na wykupienie gali?

:beczka::beczka:
 
Hahaha Boxdel urósł 4 cm
Zrzut ekranu (406).png
 
Back
Top