Wyniki FAME 17: Łaszczyk vs Ferrari – wyniki gali

Ale tnieeeeee.

A chlopa od streama jak w komentarzach cisną. Teraz rozumiem tą atmosfere freakow, ja pierdole co tu za trzoda się dzieje xd
 
Bierze odklejonego gościa pod skrzydła... chłop przegrywa... widać że załamka... hejt i zaraz się rozpłacze a ten podchodzi i mu tam ciśnie dostałeś w piz i tyle :) zapomniał jak promotorem był Michalczewski i cisnął mu po walce z Różańskim jak się czuł. Nie bronie Cukra bo zwisa mi kompletnie. Ale bierzesz pod skrzydło dostajesz hajs to nie dobijasz leżącego. Kolejna sprawa jak chłop który nie kuma MMA może trenować mma :)
No wlasnie po to trenuje zeby zakum(k)ac MMA
 
Zaraz jak się wkurwię to PPV kupię, najwyżej sobie liścia sam wypłacę, albo mojej powiem żeby mi zajebała za karę, bo już mnie wkurwia ten strim jebany.
 
Mówicie wyjebało - no wyjebało ale od początkku do teraz działało i będzie działać - z tego streama są WSZYSTKIE inne/ Naciskajcie F5 i odświeżajcie i czekajcie - to NIE fake stream
 
A izu teraz nie jest u cyrkowców?
:beczka:
Dopóki bedzie pierdolił, ze jest sportowcem z krwi i kości to bedzie w cyrku, ale jak uzna, że nie sprzeda więcej bajek po kolejnych przegranych z bumami i debiutantami to sprobuje sie we frikach, bo go tam pragną i on może a nie musi.
 
Sercem za laszczykiem ale jestem pewien że Mirek nawsadzal ferrariemu do głowy że ma się nie bić z bokserem
 
Ale śmiga. A już przeklinałem w duchu, że nigdy więcej nie dam im zarobić ani złotówki na mnie.
 
Back
Top