FAME 12. Jacek Murański zdyskwalifikowany! Ugryzł rywala, trzymał siatki. Arkadiusz Tańcula wygrywa

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
ewfewfew.jpg


Arkadiusz Tańcula pokonał Jacka Murańskiego przez dyskwalifikację w czwartej rundzie pojedynku toczonego w specjalnej klatce o wymiarach 3x3m.



Mocne ciosy Tańculi na sam początek walki. Murański spróbował kopnięć, jednak rywal odpowiada bardzo mocnymi uderzeniami na głowę. "Muran" kilkukrotnie już się chwiał na nogach, jednak przeciwnik nie był w stanie go wykończyć. Mocne kopnięcia ze strony Arkadiusza Tańculi, przez dłuższy czas Jacek Murański nie odpowiadał w żaden sposób. Z jego twarzy nie znikał jednak uśmiech, czym starał się sprowokować przeciwnika.

Klincz ze strony Murańskiego na początek rundy drugiej. Tańcula skupiał się głównie na niskich kopnięciach, którymi niszczył nogę przeciwnika. Młodszy zawodnik zdobył sprowadzenie na minutę przed końcem odsłony, jednak sędzia zdecydował się zatrzymać starcie i odjąć punkt Jackowi Murańskiemu, który złapał siatkę.

Niskie kopnięcia ze strony Tańculi na początek trzeciej rundy. Po chwili mocne ciosy na głowę Murańskiego, pod którym ugięły się kolana. Zawodnik z Krakowa w dalszym ciągu nie był jednak w stanie skończyć przeciwnika. W pewnym momencie Jacek Murański miał założony uchwyt i ugryzł Arkadiusza Tańculę, za co sędzia odjął mu kolejny punkt.

Znów niskie kopnięcie Tańculi na początek rundy. Udane sprowadzenie i ciosy z góry. Jacek Murański po raz kolejny przytrzymał się siatki. Sędzia zdecydował się przerwać starcie ze względu na wcześniejsze upomnienia "Murana".
 
Ale jedno to trzeba przyznać, dziadek wytrzymałość ma, a Najman to pewnie już się osrał i nie wyjdzie z nim do klatki.
 
Tak piszą pewnie pryszcze 18-21 letnie. Zobacz na ludzi, którzy na f2f zadawali pytania murańskiemu i masz przekrój fanów komentujących fame. Dla takich gimbusów 40 latek jest stary.
Pisałeś w każdym temacie że muran nie wyjdzie a podczas walki pewnie waliles niemca w hełm jak stary dziad dostawał na łeb. Znawca co życie zna najlepiej hehehe nadajesz się jak nikt inny
 
Tańcula to mial szczescie, ze doszło do dyskwalifikacji, bo jeszcze chwila i połamałby sobie dłonie na łbie murana, a ten wygrałby to epickie starcie.
 
Tańcula to mial szczescie, ze doszło do dyskwalifikacji, bo jeszcze chwila i połamałby sobie dłonie na łbie murana, a ten wygrałby to epickie starcie.
Mi się wydaje ze tam by były punkty bo Jaca jednak twardy chłop.
Szczeka wujka Władka i te sprawy.
 
Kurywa, pewnie tego pożałuję, ale zapytam. Kliknąłem kiedyś niestety w jakiś wywiad MMArocks z tym Murańskim całym. To było z nudów, w długiej podróży, a traf chciał, że zaraz nie było sieci i nie było co innego oglądać, a ten filmik już się załadował.
No więc oglądałem wywiad z tym Murańskim, gdzie przez godzinę (sic!) pierdolił jakieś kocopoły, opowiadał niestworzone historie ze swojego życia i w ogóle.
Z opowiadań tych można było odnieść wrażenie, że to jakiś James Bond albo inny bohater kina akcji, tyle fantastycznych przygód go spotykało.
I teraz tak - jak wspomniałem, nic się tam nie trzymało kupy i chociaż słuchałem bo ciekawie mówił to nic z tego nie zrozumiałem za bardzo, musiałem to ponadto słuchać na kilka rat bo nie dawałem rady za długo.
Mam w związku z tym parę pytań (liczę na jakąś pomoc z Waszej strony. Może @99picks jako fachowiec się wypowie) bo Murański i Murański ciągle się gdzieś przewija:
KTO TO KURWA W OGÓLE JEST.
CZYM ON SIĘ ZAJMUJE. Co to za rodzina dziwna cała, że walczy z jednym kolesiem?
Kim jest ten cały Tańcula?
O co tam kurwa chodzi?
Proszę o rzucenie światła jakiegoś na ten dom wariatów, żeby mi się tu cokolwiek zaczęło sklejać...

Żeby nie było - próbowałem googlować, ale tam same wyniki idem per idem, czyli masło maślane...
1640144798217.png
 
Kurywa, pewnie tego pożałuję, ale zapytam. Kliknąłem kiedyś niestety w jakiś wywiad MMArocks z tym Murańskim całym. To było z nudów, w długiej podróży, a traf chciał, że zaraz nie było sieci i nie było co innego oglądać, a ten filmik już się załadował.
No więc oglądałem wywiad z tym Murańskim, gdzie przez godzinę (sic!) pierdolił jakieś kocopoły, opowiadał niestworzone historie ze swojego życia i w ogóle.
Z opowiadań tych można było odnieść wrażenie, że to jakiś James Bond albo inny bohater kina akcji, tyle fantastycznych przygód go spotykało.
I teraz tak - jak wspomniałem, nic się tam nie trzymało kupy i chociaż słuchałem bo ciekawie mówił to nic z tego nie zrozumiałem za bardzo, musiałem to ponadto słuchać na kilka rat bo nie dawałem rady za długo.
Mam w związku z tym parę pytań (liczę na jakąś pomoc z Waszej strony. Może @99picks jako fachowiec się wypowie) bo Murański i Murański ciągle się gdzieś przewija:
KTO TO KURWA W OGÓLE JEST.
CZYM ON SIĘ ZAJMUJE. Co to za rodzina dziwna cała, że walczy z jednym kolesiem?
Kim jest ten cały Tańcula?
O co tam kurwa chodzi?
Proszę o rzucenie światła jakiegoś na ten dom wariatów, żeby mi się tu cokolwiek zaczęło sklejać...

Żeby nie było - próbowałem googlować, ale tam same wyniki idem per idem, czyli masło maślane...
View attachment 30520
Tak w mega skrócie, Muranski to aktor który miał jakieś epizodyczne role w serialach.
Ludzie się z niego śmieją ale wydaje mi się ze on musi mieć jakieś znajomosci, w pewnym momencie przecież miał kosę z fame ale okazało się ze ma wspólnych kolegów z tym głównym właścicielem duzym łysym Pasternakiem i doszli do porozumienia :o
Byla tez taka sytuacja ze sam misiek z nadarzyna go przepraszał za teksty o majciarzu.
Muranski ma tez podohno jakieś różne nieruchomości.
Siedział w kryminale za pobicie dwóch typów którzy się na niego rozjebali.

Ogolnie to nie jest taki głupek jak się wszystkim wydaje.
Można śmiało powiedzieć ze o muranskich było najgłośniej w tym roku, wystarczy popatrzeć na wyświetlenia w wywiadach.
 
Kurywa, pewnie tego pożałuję, ale zapytam. Kliknąłem kiedyś niestety w jakiś wywiad MMArocks z tym Murańskim całym. To było z nudów, w długiej podróży, a traf chciał, że zaraz nie było sieci i nie było co innego oglądać, a ten filmik już się załadował.
No więc oglądałem wywiad z tym Murańskim, gdzie przez godzinę (sic!) pierdolił jakieś kocopoły, opowiadał niestworzone historie ze swojego życia i w ogóle.
Z opowiadań tych można było odnieść wrażenie, że to jakiś James Bond albo inny bohater kina akcji, tyle fantastycznych przygód go spotykało.
I teraz tak - jak wspomniałem, nic się tam nie trzymało kupy i chociaż słuchałem bo ciekawie mówił to nic z tego nie zrozumiałem za bardzo, musiałem to ponadto słuchać na kilka rat bo nie dawałem rady za długo.
Mam w związku z tym parę pytań (liczę na jakąś pomoc z Waszej strony. Może @99picks jako fachowiec się wypowie) bo Murański i Murański ciągle się gdzieś przewija:
KTO TO KURWA W OGÓLE JEST.
CZYM ON SIĘ ZAJMUJE. Co to za rodzina dziwna cała, że walczy z jednym kolesiem?
Kim jest ten cały Tańcula?
O co tam kurwa chodzi?
Proszę o rzucenie światła jakiegoś na ten dom wariatów, żeby mi się tu cokolwiek zaczęło sklejać...

Żeby nie było - próbowałem googlować, ale tam same wyniki idem per idem, czyli masło maślane...
View attachment 30520
Tancula to był kolega Mateusza muranskiego z planu serialu lombard.
Ale lata temu wypłynął filmik jak muranski wije się naćpany jak węgorz po chodniku i od tego momentu ich relacje się ostudziły bo stary Muranski twierdził ze to Tancula coś dosypał jego synowi żeby zniszczyć mu karierę.
 
Ok czyli epizodyczny aktor i bohater fabularyzowanego serialu paradokumentalnego
Ludzie się z niego śmieją ale wydaje mi się ze on musi mieć jakieś znajomosci, w pewnym momencie przecież miał kosę z fame ale okazało się ze ma wspólnych kolegów z tym głównym właścicielem duzym łysym Pasternakiem i doszli do porozumienia :o
Byla tez taka sytuacja ze sam misiek z nadarzyna go przepraszał za teksty o majciarzu.
Muranski ma tez podohno jakieś różne nieruchomości.
Z tego niewiele zrozumiałem :)
ale i tak dzięki za rzucenie jakiegoś światła, przynajmniej wiem jak to ugryźć.
Czyli ten cały konflikt rodzinny z tym Tańculą jest o ten filmik co wypłynął?
 
Ok czyli epizodyczny aktor i bohater fabularyzowanego serialu paradokumentalnego

Z tego niewiele zrozumiałem :)
ale i tak dzięki za rzucenie jakiegoś światła, przynajmniej wiem jak to ugryźć.
Czyli ten cały konflikt rodzinny z tym Tańculą jest o ten filmik co wypłynął?
Od tego się zaczęło ale prawdopodobnie chodziło staremu żeby znaleźć pretekst na aferkę w celu dostania się do fame ;)

Prawda jest raczej taka ze młody muran prawdopodobnie sam się nafurał, wystarczy popatrzeć na takie filmiki jak ten poniżej by zdać sobie sprawę ze typ coś chyba bierze :p
 
Back
Top