Fajka i tytonie

Kserokopiak

Shark Fights
Heavyweight
Lubię fajkę, fakt, sporo przy niej roboty ale przyjemność palenia fajki jest nieporównywalnie większa.

Arlovski

UFC
Heavyweight
Jak jadę do roboty to mijam starszego gościa na przestanku, z kozią bródką, aktówką i fajką właśnie. Zajebista stylówa, wygląda jak żywcem wyciągnięty z Szerloka Holmsa. Jak będę stary chce być taki jak on.

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Puszczanie dymu w chuj mnie relaksuje, nie wiem dlaczego. Nie chcę palić szlugów. Jakieś alternatywy, żeby ręcę i z mordy nie waliło i zdrowie się nie psuło? Elektryk?

mat

UFC
Heavyweight
Puszczanie dymu w chuj mnie relaksuje, nie wiem dlaczego. Nie chcę palić szlugów. Jakieś alternatywy, żeby ręcę i z mordy nie waliło i zdrowie się nie psuło? Elektryk?
O matko, jeszcze się pytasz? I Ty Brutusie?! @Gaara wiesz co z nim zrobić.

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
O matko, jeszcze się pytasz? I Ty Brutusie?! @Gaara wiesz co z nim zrobić.
Bierzesz pod uwage, że nie mieszkam w Niemczech tylko 50tyś mieście (gdzie każdy wie o każdym), z rodzicami? Jak uczył mnie Wilku WDZ "z gibonem Cie złapią i sanki dostaniesz".
Straszny tu offtop zajebałem chyba. Żeby nie było, to paliłem tytoń smakowy z sziszy, chyba to sie nazywa zajebista sprawa :D
Pal głupa:)
W tym jestem mistrzem :D

Gaara

Vale Tudo
Open
Bierzesz pod uwage, że nie mieszkam w Niemczech tylko 50tyś mieście (gdzie każdy wie o każdym), z rodzicami? Jak uczył mnie Wilku WDZ "z gibonem Cie złapią i sanki dostaniesz".
Straszny tu offtop zajebałem chyba. Żeby nie było, to paliłem tytoń smakowy z sziszy, chyba to sie nazywa zajebista sprawa :D

Ja mieszkalem w raciborzu to dalo sie skitrac w kacie zeby przyjac wiadro. Jak ktos nigdy nie czul dymu ziolka, to bedzie myslal, ze szlug. Z fartem mordo

mat

UFC
Heavyweight

Dla chcącego nic trudnego. Mówi Ci to gość z wiochy ;-)

Born2kill

UFC
Heavyweight
Kolega wyżej musi tak kochać zielsko, że aż już je pospolicie jebie, źle go zrozumieliście ;)))

Nie wiem na jaki chuj w ogóle tytoń jest w sklepach, jawna trucizna społeczeństwa w sumie... Nic nie daje poza nałogiem i psuciem zdrowia. Podobną głupotą jest z kolei brak legalnej marihuany, która jednak wywołuje różne efekty i przynajmniej faktycznie płacisz za coś czego jakoś doświadczasz fizycznie. Nie wspominając już nawet o plusach i minusach związanych z jednym czy drugim, bo to wałkowane wielokrotnie było.

A co do tematu, Ziomek przywiózł mi z Himalajów taką skromną, ale elegancko się sprawuje, gdy trzeba :)

CongaBonga

BAMMA
Featherweight
Cygaro z wąsem czemu nie kurwie też należy sie :)
1255918694_by_selekos_600.jpg

A tak naprawde "jebać leszczy z lamusami się nie pieścić" prawilnie
12376038_936032733118184_406543867825339102_n.jpg