EURO 2024

Kto bierze EURO 2024?

  • Anglia

    Votes: 11 9.5%
  • Francja

    Votes: 26 22.4%
  • Niemcy

    Votes: 17 14.7%
  • Włochy

    Votes: 4 3.4%
  • Hiszpania

    Votes: 10 8.6%
  • Holandia

    Votes: 2 1.7%
  • Portugalia

    Votes: 12 10.3%
  • POLSKA GUROM

    Votes: 30 25.9%
  • Belgia

    Votes: 0 0.0%
  • Chorwacja

    Votes: 2 1.7%
  • Będzie niespodzianka!

    Votes: 2 1.7%

  • Total voters
    116
Kurwa zapomniałem, że ktoś taki w ogóle grał XD
20240617_002145~2.jpg


A ten znajomy... :hi: :lol:
 
Last edited:
Czy każdy kolejny selekcjoner angoli jest debilem? Masz takiego Palmera na ławce, to za sake wpuszczasz bowena, a za bellinghama mainoo. No i robisz tylko 3 zmiany, przecież Angole mają mało meczy w nogach po tym sezonie.

Historycznie Anglia jest bardzo skostniała jeśli chodzi o selekcję piłkarzy i gdy wystawiali "doświadczony" skład osiągali jeszcze słabsze wyniki na wielkich imprezach od przeciętnej. Paradoksalnie Southgate od tego odszedł przy poprzednim Euro na czym zyskał, ale jest selekcjonerem już tak długo, że dorobił się własnych negatywnych naleciałości i brak Grealisha, Phillipsa czy Maguire'a tego nie zmieni.

Myślę, że Anglia nawet nie dojdzie do finału, a co dopiero wygranie turnieju. Zbyt duża jest wiara, że Bellingham ich sam pociągnie, w obecnym futbolu takie rzeczy 1 mega gwiazda + 10 koszulek już się nie zdarza. Nawet jeśli jedną z tych koszulek jest Kane bo jego casus zakrawa na szekspirowską tragedię. Ale to nie nasz problem.
 
Czuję, że jak wygramy z Austrią to na farcie z 3 miejsca wyjdziemy, nawet jak nam Francja wpierdoli, a w pucharowej to już wiadomo, po karnych i do finału :rutekajak:
 
Wahałem się między Dovbykiem, a Stanciu - postawiłem over 1.5 strzałów tego drugiego, więc pierdolnij chłopie jeszcze jeden strzał na odwal się i mamy zgodę :)
 
Back
Top