EURO 2020/Typy, analizy

Panowie, miałem w meczu Dania - Anglia, że Dania powyżej 4,5 różnego a miała 5 ale po dogrywce a nie było opcji że rzuty różne w meczu czy z dogrywka tylko ogólnie, według Was jak powinno być rozliczone?
Jak nie było opcjo to znaczy ze w meczu wiec dobrze rozliczyli.
 
Panowie, miałem w meczu Dania - Anglia, że Dania powyżej 4,5 różnego a miała 5 ale po dogrywce a nie było opcji że rzuty różne w meczu czy z dogrywka tylko ogólnie, według Was jak powinno być rozliczone?
A widziałeś kiedyś rzuty różne (z dogrywka) bo ja nie. Nie no mordo jak ma byc rozliczone no przegrany
 
Panowie, miałem w meczu Dania - Anglia, że Dania powyżej 4,5 różnego a miała 5 ale po dogrywce a nie było opcji że rzuty różne w meczu czy z dogrywka tylko ogólnie, według Was jak powinno być rozliczone?
Liczy się regulaminowy czas gry.
Tak przy okazji to był strasznie słaby bet.
 
Ja to chyba pogram:boystop:
View attachment 23243

Bardziej do mnie przemawiają niż Brazylia.
1. Messi
2. Aguero, Martinez, Di Maria kurdę taki skład a nie są w roli faworyta konkurując z Brazylią, która się odpala w każdym meczu, łapie kartki, mają tego neymara który jak nie zagra to cała drużyna gra gówno? Sam dałabym kursy 1.9-1.9?


a finał euro to Włochy albo Anglia - rzut monetą.
dobra chuj, czas założyć jakąś grupę:roberteyeblinking::robertmakeup:


copa america zabita :mamed:
 
Ja pograłem gola Włochów, po kursie około 1.50. ;-)


Jak wleci to będzie 3.8k.

Jak nie wleci to będzie 2.8k + 250 w bonusie

Kupon zagrany na forbecie za depozyt 500 PLN, dają 250PLN bonusu. :)

1626025075633.png
 
cos chcesz dodać?
No Anglia dała zarobić zajebiście, tak samo jak Włosi, których już przed ćwierćfinałami obstawiłem na zwycięzców turnieju. :applause::Duke3d:

Ale cieszę się, że zamknąłeś mordę aż do finału, teraz możesz znowu się w norze schować. ::fu::
 
No Anglia dała zarobić zajebiście, tak samo jak Włosi, których już przed ćwierćfinałami obstawiłem na zwycięzców turnieju. :applause::Duke3d:

Ale cieszę się, że zamknąłeś mordę aż do finału, teraz możesz znowu się w norze schować. ::fu::


no to poooka te wygrane kupony ile to zarobiles na tych włochach i twojej pedalskiej angill
 
Back
Top