Włosi szczwane lisy. W zasadzie ten mecz to jest finał. Szkoda jeżeli Belgia przegra bo fajnie grają i ciekawiej by było gdyby byli w finale. Makaroniarzy trochę nie lubię za 2006 jak materazzi Zizu podkurwił a ten mu z barana wykurwił i zabrakło go na karne:lol:
 
Piłka włoska to jest jednak stan umysłu. Przez kilka meczów człowiek nabiera sympatii i zaczyna trzymac kciuki za nich...no ale przez 15 minut potrafią spierdolic wszystko :usunto:
 
Końcówka to włoski teatr najwyższej próby, faule, symulacje, zmiany byle tylko wybić przeciwnika z rytmu i dowieść wynik.

:putinlaugh:


Przedwczesny finał.
 
A niby co ci Belgowie zagrali dzisiaj :mamedwhat: od zejścia Verattiego przejęli inicjatywę ale nic z tego nie wynikało. Wiem, że ta gra na czas jest wkurwiająca ale jakby było 2:1 w drugą stronę to tak samo robiliby Belgowie, takie czasy.
 
A niby co ci Belgowie zagrali dzisiaj :mamedwhat: od zejścia Verattiego przejęli inicjatywę ale nic z tego nie wynikało. Wiem, że ta gra na czas jest wkurwiająca ale jakby było 2:1 w drugą stronę to tak samo robiliby Belgowie, takie czasy.
Belgia z Belgią dzisiaj grała? :frankapprove:
 
Zmartwychwstanie Immobile


93e349694518f933240342f6123c4db1.gif
 
Ciekawostka odnośnie rzeczywistego czasu gry, o czym jest ostatnio głośniej:
IMG_20210703_091553.jpg

Wczorajsze spotkanie trwało około 57 minut. Ponad pół godziny zeszło na wstawanie po symulce/faulu, ustawianie się do stałych fragmentów i wznawianie zza linii boiska.
 
Ciekawostka odnośnie rzeczywistego czasu gry, o czym jest ostatnio głośniej:
View attachment 23166
Wczorajsze spotkanie trwało około 57 minut. Ponad pół godziny zeszło na wstawanie po symulce/faulu, ustawianie się do stałych fragmentów i wznawianie zza linii boiska.


To jak o czasie mówimy to ja podam ciekawostkę że piłkarze zarabiają miliony a przy piłce w jednym meczu 1 piłkarz potrafi być średnio 6-10 minut.
 
To jak o czasie mówimy to ja podam ciekawostkę że piłkarze zarabiają miliony a przy piłce w jednym meczu 1 piłkarz potrafi być średnio 6-10 minut.
Średnio 8 minut przy piłce w meczu? Za miliony? Poważnie?
Ps. Jak na boisku jest 22 piłkarzy i średnio grają 60 min, to średnio 1 piłkarz nawet 3 minut przy piłce nie jest, chyba że przy piłce jest po trzech na raz:-)
 
To jak o czasie mówimy to ja podam ciekawostkę że piłkarze zarabiają miliony a przy piłce w jednym meczu 1 piłkarz potrafi być średnio 6-10 minut.
Lepsza jest inna ciekawostka, topowy piłkarz łapie kontuzje nie gra pół roku lub więcej a wypłata wpada na konto :beczka:
 
Back
Top