Hiszpania była lepszą drużyną dzisiaj, ale jakoś cieszy mnie ich porażka. Jutro całym sercem za Danią, ale boje się tej faworyzowanej Anglii w finale.
 
Chichot losu, Hiszpania gra zdecydowanie najlepszy swój mecz na tych mistrzostwach, a ostatecznie odpada. Włochy cieszyły sie z karnych jak dziecko na święta, pierwszy raz widziałem zeby jakaś drużyna byla tak zadowolona z serii jedenastek :lol:

A dziś trzymam kciuki za duński dynamit, jakoś nigdy nie przepadałem za Danią, ale bardzo mi się podoba ich postawa na tym turnieju.
 
Chichot losu, Hiszpania gra zdecydowanie najlepszy swój mecz na tych mistrzostwach, a ostatecznie odpada. Włochy cieszyły sie z karnych jak dziecko na święta, pierwszy raz widziałem zeby jakaś drużyna byla tak zadowolona z serii jedenastek :lol:

A dziś trzymam kciuki za duński dynamit, jakoś nigdy nie przepadałem za Danią, ale bardzo mi się podoba ich postawa na tym turnieju.
Argentyna Kolumbia to były dużo lepsze karne. Polecam obejrzeć.
 
na razie
iu


edit: ehh kurwa klękacze remisują

iu
 
Angole wreszcie twardo zagrali. Hamlety zjebały z ustawieniem w defensywie. Mieli złapać na offside ale nie pykło
 
Ale bym chciał żeby Dania upierdoliła tych angoli.

Ból dupska na trybunach będzie nieziemski :beczka:
 
Back
Top