Kurwa wczoraj mogliśmy wygrać ten mecz :D sprzedajny sędzia i huje z varu którzy nie dali info o karnym z drugiej minuty po faulu na Zielińskim. Jakim hujem sprawdzają akcje jak koleś nie ma już piłki i jest karny dla hiszpani a jak nasz zawodnik prowadzi piłkę i dostaje buta od tyłu to nie. To jest kurwa jakieś nieporozumienie
1624179400327.png

Teraz musimy wygrać ze Szwecją i wychodzimy z grupy, także jazda husaria:robbie:
 
Ja coś przegapiłem? Bo jak oglądałem mecz to się skończył 1-1, a czytając dzisiejsze media mam wrażenie, że tam grali jeszcze kilka minut i Polacy wygrali te spotkanie i teraz mamy łatwo ojebać Szwedów.


Fajnie że powalczyli, pograli ale jak to mówi Kowal: NO LUDZIE KOCHANI. Szwedom może wystarczyć bramkowy remis do zajęcia pierwszego miejsca w grupie, więc oddadzą nam piłkę i zmuszą nas do gry atakiem pozycyjnym w czym jesteśmy chujowi i będą nas kontrować.
 
Ja coś przegapiłem? Bo jak oglądałem mecz to się skończył 1-1, a czytając dzisiejsze media mam wrażenie, że tam grali jeszcze kilka minut i Polacy wygrali te spotkanie i teraz mamy łatwo ojebać Szwedów.


Fajnie że powalczyli, pograli ale jak to mówi Kowal: NO LUDZIE KOCHANI. Szwedom może wystarczyć bramkowy remis do zajęcia pierwszego miejsca w grupie, więc oddadzą nam piłkę i zmuszą nas do gry atakiem pozycyjnym w czym jesteśmy chujowi i będą nas kontrować.
Nam też może remis wystarczyć, jeśli Słowacja wygra z Hiszpania
 
Przypominam że gramy o tej samej godzinie więc ciężko będzie o jakiekolwiek kalkulacje.
 
Ta Dania jest strasznie słaba
Nawet San Marino by im wjebało
 
Ta Dania jest strasznie słaba
Nawet San Marino by im wjebało
ale ty jesteś głupi, jedna z ładniej grających reprezentacji na tegorocznym euro, gdyby odpadli to byłaby duża niesprawiedliwość.
 
Vi er røde, vi er hvide, vi er danske dynamite !

:applause:

Pięknie.
Pierwszy mecz wiadomo dlaczego przegrali, teraz idą jak burza.
Wiedziałem że Ruscy spękają, wcześniej czy później.
 
Last edited:
ale ty jesteś głupi, jedna z ładniej grających reprezentacji na tegorocznym euro
16 fauli i grają ładnie? Powinni zostać zdyskwalifikowani z turnieju
gdyby odpadli to byłaby duża niesprawiedliwość.
:najmancoty: gdyby odpadli to by odpadli i tyle
Idź kibicować Gloverowi, pewnie Szwedom też kibicujesz
Może się ogarniesz :kis:
 
Back
Top