J-Son

Nadworny grafik
W piątek zaczynają się Mistrzostwa Europy
aby nie zaśmiecać tematu piłkarskiego, tworzę oddzielny wątek. Zapraszam do dyskusji, wymiany spostrzeżeń, przewidywań odnośnie przebiegu turnieju.​

Mistrzostwa potrwają równy miesiąc (11.06 - 11.07), a mecze będą rozgrywane w 11 miastach Europy: Amsterdam, Baku, Bukareszt, Budapeszt, Kopenhaga, Glasgow, Londyn, Monachium, Rzym, Sankt Petersburg i Sewilla. W Polsce turniej transmituje TVP - wszystkie mecze będą pokazane w TVP 1 i 2, TVP 4K, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Spotkania będą rozgrywane o 15, 18 i 21 (play offy o 18 i 21). Finał zostanie rozegrany na Wembley.

Grupy:
uefa-euro-2020-2021-group-stage-1024x576.jpg


Pełny terminarz w pdf do pobrania tutaj: https://editorial.uefa.com/resources/0269-1235cbcf229a-a665bdf96d2c-1000/euro_match_schedule.pdf

Terminarz grupowy Polaków:
Polska - Słowacja
/ 14.06 - 18:00 / Sankt Petersburg
Hiszpania - Polska / 19.06 - 21:00 / Sewilla
Polska - Szwecja / 23.06 - 18:00 / Sankt Petersburg

Fantasy Liga:
Stworzyłem w menadżerze tvp zamkniętą ligę, zapraszam do zabawy.
Link do menadżera: https://menedzer2021.tvp.pl/pl
Kod do ligi: 26da8ba9
 
Komu będziecie kibicować? Ja oprócz reprezentacji Polski trzymam kciuki za Belgów i Angoli. Myślę, że turniej wygra ktoś z piątki: Francja, Niemcy, Włochy, Portugalia, Anglia, a czarnym koniem może być Ukraina.

Już w pierwszej kolejce szykuje się parę fajnych meczyków:
Belgia - Rosja
Holandia - Ukraina
Anglia - Chorwacja
Hiszpania - Szwecja
Francja - Niemcy

W piątek tradycyjnie wychodzi Skarb Kibica Przeglądu Sportowego.
 
Chorwatom i Węgrom. Choć wróżę im sukcesy podobne co i nam.
Przede wszystkim chciałbym pooglądać fajna, otwartą i ofensywną piłkę.
 
Chorwatom i Węgrom. Choć wróżę im sukcesy podobne co i nam.
Przede wszystkim chciałbym pooglądać fajna, otwartą i ofensywną piłkę.
Obawiam się, że możemy zobaczyć turniej zmęczonych piłkarzy, ale może to będzie okazja dla słabszych ekip na fajne wyniki.
 
Teraz tak patrzę i całkowicie mi to umknęło - jak to się stało, że jest kurwa 9 gospodarzy? Jak oni to kurwa wynaleźli/wytypowali?
 
Teraz tak patrzę i całkowicie mi to umknęło - jak to się stało, że jest kurwa 9 gospodarzy? Jak oni to kurwa wynaleźli/wytypowali?
Było tak:
- Ty, a jak nie będziemy dawać hajsu na nowe stadiony to nam to całe euro wyjdzie jeszcze taniej.
- Widzę kolego nieźle czaszkujesz...
 
A mnie denerwuje, że my musimy w ciągu kilku dni zrobić podróż z gda > sankt Petersburg > Sewilla i spowrotem gda > sankt Petersburg. Z jednego końca europy na drugi. Hiszpanie w tym czasie będą sobie leżeć na basenie w Sewilli przez te wszystkie dni i tylko dojeżdżać na stadion bo wszystko grają u siebie :triggered: Jakby tego było mało w Petersburgu 20-23*C a Sewilli pod 35. W zeszłym tygodniu było jeszcze 38. Polska górom
 
Panowie, powiem Wam, że brakowało człowiekowi poważnej reprezentacyjnej piłki i mimo tych cyrków z gospodarzami to jest mała zajawka
 
Turcja miała być czarnym koniem Euro, póki co to czarne owce.

Ale patrzę na skład Duńczyków i... może być moc! Duże szanse, że jak wyjdą z drugiego miejsca to trafią na Turcje/Szwajcarię, więc ich udział w ćwierćfinale nie jest wykluczony. A tam być może czekać będzie Holandia, więc półfinał nie jest wykluczony.
 
Turcja miała być czarnym koniem Euro, póki co to czarne owce.

Ale patrzę na skład Duńczyków i... może być moc! Duże szanse, że jak wyjdą z drugiego miejsca to trafią na Turcje/Szwajcarię, więc ich udział w ćwierćfinale nie jest wykluczony. A tam być może czekać będzie Holandia, więc półfinał nie jest wykluczony.
No ja na czarnego konia bardziej typuję Ukrainę lub Danię, ale też sądzę, że wczoraj to Włosi byli tak mocni, a nie Turcja tak słaba.
 
Back
Top