Ponoć Kozłowski w pierwszym składzie na Słowację, tak przynajmniej dzisiaj nasi trenowali.. Co jest w sumie możliwe bo Sousa się strasznie zachwycał tym młodzianem, ale ja nie jestem entuzjastą tego pomysłu.
 
Ponoć atak serca.. Jestem zszokowany, poryło mi to głowę strasznie.. Oby mu nic nie było, modlę się za to.
 
Ja pierdole, dobrze, że odzyskał przytomność, dramat jak chuj. Jeżeli potwierdzi się atak serca to w jednej chwili chłop stracił wszystko na co pracował całe życie. Straszne
 
Akurat on w tym sezonie zbyt dużo nie pograł, ale przecież te mecze co 3 dni albo krócej to jest pojebana sprawa. Poziom piłki spadł na pysk, kontuzje, przesyt i nudne mecze, ale chuj - kasa musi się zgadzać.
Jaki to ma związek skoro grali u siebie, nie przesadzajmy to nie chłopy z kanapy. Pewnie jakaś ukryta wada serca. (oby nie)
 
  • Like
Reactions: osk
Jaki to ma związek skoro grali u siebie, nie przesadzajmy to nie chłopy z kanapy. Pewnie jakaś ukryta wada serca. (oby nie)
A co ma do rzeczy gdzie grali? Organizmy piłkarzy są eksploatowane na maksa, ja wiem, że teraz to atleci, ale przez ostatnie dwa lata nagromadzenie spotkań dało o sobie znać. Pewnie masz rację z tą wada serca, oby chłop dał radę.
 
  • Like
Reactions: PIR
A co ma do rzeczy gdzie grali? Organizmy piłkarzy są eksploatowane na maksa, ja wiem, że teraz to atleci, ale przez ostatnie dwa lata nagromadzenie spotkań dało o sobie znać. Pewnie masz rację z tą wada serca, oby chłop dał radę.
No niestety jeżeli to się potwierdzi to po karierze. Ale ważne, aby żył.
 
No niestety jeżeli to się potwierdzi to po karierze. Ale ważne, aby żył.
Casillasowi na szczęście się udało. Ruben de la Red też miał nie wykryta wadę serca, zasłabł na treningu, na szczęście wszystko skończyło się "dobrze". Dani Jarque trzy razy odzyskiwał przytomność, zanim ostatecznie zmarł. Puerta sam zszedł z boiska by umrzeć kilka dni później w szpitalu.
Nie znam się na medycynie ale szybka reakcja służb medycznych na pewno była ważna, jednak najważniejsza walka teraz przed gościem.
 
No niestety jeżeli to się potwierdzi to po karierze. Ale ważne, aby żył.
Iker Casillas w 2019r na treningu doznał zawału serca, ale po jakimś czasów wrócił do treningów i zagrał jeszcze w kilku meczach, w 2020r zakończył karierę.

To już zależy od organizmu, czy Eriksen wróci.
 
Back
Top