dla mnie bylo oczywiste jak zobaczylem jak wychodza zaplakani, ze na pewno tego meczu nie wygraja

Co za glupoty. Skoro bylo oczywiste to pewnie postawiłeś pieniądze na X2, może pokażesz kupon. Finlandia to chujowa repra, jedna z najsłabszych na tej imprezie i wygrała to psim swędem. Z Eriksenem czy bez ten mecz wygladałby tak samo czyli Finowie byli ciągle ciśnięci i Dania miała kilka szans na gola lol.
 
Anglia zrewanżowała się Chorwacji za MŚ, jeśli wygrają grupę to każdy kolejny mecz chyba u siebie zagrają, pachnie potencjalnym finałem.


Jutro radzę nie robić sobie nadziei i być mentalnie gotowym na kompromitację Polaków, najwyżej będzie pozytywne zaskoczenie, choć ewentualna wygrana z takim rywalem to nie byłby epokowy sukces...
 
Anglia zrewanżowała się Chorwacji za MŚ, jeśli wygrają grupę to każdy kolejny mecz chyba u siebie zagrają, pachnie potencjalnym finałem.


Jutro radzę nie robić sobie nadziei i być mentalnie gotowym na kompromitację Polaków, najwyżej będzie pozytywne zaskoczenie, choć ewentualna wygrana z takim rywalem to nie byłby epokowy sukces...
U naszych wyczuwam remis.
 
Anglia zrewanżowała się Chorwacji za MŚ, jeśli wygrają grupę to każdy kolejny mecz chyba u siebie zagrają, pachnie potencjalnym finałem.


Jutro radzę nie robić sobie nadziei i być mentalnie gotowym na kompromitację Polaków, najwyżej będzie pozytywne zaskoczenie, choć ewentualna wygrana z takim rywalem to nie byłby epokowy sukces...
czuje, ze bedziemy walic glowa w mur przez 90 minut a slowacja nam strzeli po roznym albo kontrze
 
Anglia zrewanżowała się Chorwacji za MŚ, jeśli wygrają grupę to każdy kolejny mecz chyba u siebie zagrają, pachnie potencjalnym finałem.


Jutro radzę nie robić sobie nadziei i być mentalnie gotowym na kompromitację Polaków, najwyżej będzie pozytywne zaskoczenie, choć ewentualna wygrana z takim rywalem to nie byłby epokowy sukces...
jutro Lewy 3 strzeli
 
Jak tam panowie nastawienie na dzisiaj? I Polska i Słowacja gra chujnie w obronie takze stawiam na duzo goli, z nadzieja ze koncowy wynik bedzie dla nas korzystny.
 
Polubiłem Zołzę i fajnie gdyby spokojnie wygrali dzisiaj, ale wszystko się tu może odjebać. Raczej jak mam obstawiać to Polska długo przy piłce, ale mało konkretów, mało goli. Dejta już ten mecz.
 
Szczęsny - Bednarek - Glik - Bereszyński - Jóźwiak - Rybus - Krychowiak - Klich - Linetty - Zieliński - Lewandowski
Linetty wyciągnięty z kapelusza przez naszego super kołcza
 
Zobaczycie ze lewemu bedzie latwiej bo ma za soba Klicha i Zielinskiego

Polska 3:1 Słowacja
 
Back
Top