Euro 2016

Postawiłem:

Anglia - Rosja (1)
Polska - Północna Irlandia (1)
Niemcy - Ukraina (1)
Austria - Węgry (1)
Portugalia - Islandia (1)
 
Wiedziałem, że kurs 5.0 na to, że Bale strzeli bramkę i Walia to wygra to niezłe value. Ale niestety wcześniej zaryzykowałem i postawiłem, że Albanii uda się zremisować ze Szwajcarią po tym jak dostali czerwoną kartkę po kursie 9.6 i już odpuściłem granie Walii. Powoli zaczynam żałować.
 
Wiedziałem, że kurs 5.0 na to, że Bale strzeli bramkę i Walia to wygra to niezłe value. Ale niestety wcześniej zaryzykowałem i postawiłem, że Albanii uda się zremisować ze Szwajcarią po tym jak dostali czerwoną kartkę po kursie 9.6 i już odpuściłem granie Walii. Powoli zaczynam żałować.
wydaje mi sie, ze anglia wygra i kane strzeli gola to jeszcze wiekszy value

w ogole mysle, czy jeszcze by nie jebnac na anglikow stowke
 
Anglicy easy. Jedyny powód dla którego mogą tego nie wygrać jest fakt że... to Anglicy, zawsze na dużych turniejach obsrani po pachy.
 
Postawiłem na poniżej 26.5 faula w tym meczu, to kurwa 10 fauli w 15 minut :werdum:
A Rizzoli mało gwizdał wedle statystyk...
 
No i teraz będzie plucie w brodę bo było live 2.5 a przed wolnym spadek do 1.06:D
Piękna brama:)
 
@Gaara mam 2 zaklady prematch na angoli, chcialem po 2.5 dolozyc na live jeszcze stowke, ale mi betsejf zablokowal, wiec rzucilem, ze angole pierwsi strzela
jeszcze lepiej :D
 
Bukmachersko na razie Euro zajebiście idzie bo wszyscy faworyci wygrywają, oprócz Walia Słowacja ale tam kursy rozkładały się równo z lekką przewagą na jedną drużynę w zależności od buka
 
Hodgson pijany albo niespełna rozumu XDDDDDDDDDDD
zdjął Rooneya który jak profesor tam rozdawał a ta chujoza Sterling dalej gra
 
Back
Top